Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/GRA/Crevetka] mesjasz polskiego rp


Papux_Ban

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3540-mesjasz-polskiego-rp/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: nd.
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) 10000 pkt na forum - brak dostępu do forum i gry
Powód nałożenia kary: Nie potrzebujemy tutaj toksycznych osób, wylewających swoje frustracje na streamach. Popisaliście się swoim podejściem, które nadal wadzi reszcie społeczności, a w tym ekipie. Obrażanie serwera, ekipy, wyzywanie ich członków i szukanie przysłowiowych brudów na kilku z nich nigdy nie będzie respektowane, nawet jeśli naszło was na rzekome zmiany. Do widzenia 🙂
Członek ekipy nakładający karę: Crevetka
Wyjaśnienie sytuacji:

 W skrócie, bo nie chcę mi się opisywać kolejny raz całej sytuacji, którą już wyjaśniłem z zarządem i osobami, które poczuły się urażone a nie chcę już nic publicznie rozdrapywać. Zostałem zbanowany za transmisje na temat vibe'a, gdzie wypowiedziałem swoje zdanie - faktycznie momentami powiedziałem kilka słów za dużo, ale osoby których to dotyczyło porozmawiały ze mną na PW i sobie wyjaśniliśmy wszystko - moim celem nie było wjeżdżanie na czyjeś prywatne sprawy, co wykazałem już w apelacji na prywatnej wiadomości u czerwonych. Po legendarnej transmisji zmieniłem content gdzie pokazywałem już normalną rozgrywkę i oceniałem akcje graczy, a nie ich jako osoby. Warunkiem mojego unbana narzuconego przez czerwonych było dogadanie się ze @Spectre z którym prywatnie już sobie wszystko wyjaśniliśmy i nie ma między nami wołowiny. Dodam, że osoba, która prowadziła transmisję ze mną została już dawno odbanowana.

Jeśli ktoś faktycznie poczuł się urażony przez moje słowa lub słowa widzów/współtransmitujących to przepraszam, bo celem była krytyka konkretnych aspektów serwisu a nie uderzanie w kogoś prywatnie. W dodatku ktoś podszył się pode mnie wystawiając jakieś filmiki na temat vibe - nie byłem to ja i to również udowodniłem w rozmowie ze Spectrą. Mogę również przeprosić za widzów - biorę to na siebie.

Także podsumowując - nie mam zamiaru działać na niczyją szkodę, chcę spędzić tylko czas ze znajomymi z którymi nie będę mógł się widzieć w najbliższym czasie. Jeśli jest ktoś kto poczuł się urażony i o nim nie wiem - niech się do mnie odezwie, nie zależy mi żeby z kimś prowadzić konflikty, wręcz przeciwnie - jestem pozytywnie nastawiony do ludzi.

Jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś moje słowa dotknęły. Nigdy nie działałem na szkodę serwisu, a moje rozwiązania są tutaj do dzisiaj wprowadzane - cenię sobie własne zdanie i wolność słowa, ale będę zwracał uwagę na to by komuś nie sprawić słowami krzywdy. Nie mam złych intencji wobec nikogo, emocje już opadły i nie mam urazu do osób z którymi gdzieś na drodze się pospierałem. 

 


Ewentualne screeny/świadkowie: Screeny ze względu na ich charakter dostępne na PW u rozpatrującego apelacje.

 

Apelacja wystawiona z multikonta za zgodą czerwonych.

Edytowane przez Papux_Ban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz ostatnią szansę życia więc ją wykorzystaj dobrze. Vibe daje drugą szansę każdemu, ale jeśli nie zostanie ona dobrze wykorzystana to więcej nie będzie pobłażania. Jakiekolwiek zachowanie szkodzące serwerowi, innemu graczowi lub członkowi ekipy i ban wróci a rozmów więcej nie będzie.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin