Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Studio Tatuażu] - Ink Art Tattoo


Cysiek

Rekomendowane odpowiedzi

https://cdn.discordapp.com/attachments/944260236934524969/1069723337552572597/ok.png

Ink Art Tattoo - Studio tatuaży założone przez Jacksona Calderona oraz Wesley’a Harpera. Lokal został umiejscowiony na jednym z końców wyspy czyli Sandy Shores. Tatuaże to jedna z większych, jak nie największa pasji mężczyzn prócz motocykli, od nastoletnich lat oboję spędzali godziny tworząc wzory w swoim szkicowniku, swoje pierwsze kroki stawiali w oddzielnych miejscach, Wesley swoje pierwsze tatuaże wykonywał za kratami, struna od gitary oraz tusz mu wystarczył by wykonać tatuaż na długie lata, natomiast Jackson poświęcił swój wolny czas po zakończeniu służby i przejściu na emeryturę to właśnie wtedy natchnęło go by w końcu postawić na swoim. Po kilkunastu latach szlifowania swoich umiejętności na lewo czy w różnych salonach faceci postanowili postawić własną działalność. Wykupienie lokalu i przygotowanie go było pestką, dostali oni zastrzyk gotówki oraz pomoc z klubu motocyklowego którego są stałymi członkami. Faceci postawili wysoko poprzeczkę, choć lokal z zewnątrz nie przyciąga nowoczesnym i eleganckim stylem to sam sprzęt do wykonywania tatuażu, oraz wszystkie potrzebne akcesoria oraz urządzenia do ich projektowania są najwyżej jakości, wszystkie są renomowanych firm oraz z niezbędnymi atestami, przez co jakość i profesjonalizm oferowanych usług jest na najwyższym poziomie! Biznes przez facetów jest prowadzony w pełni legalnie - choć można się przestraszyć tutejszych motocyklistów to dopóki nikt im nie wejdzie w drogę nie ma się czego obawiać.

Lokalizacja:

Spoiler

https://cdn.discordapp.com/attachments/944260236934524969/1069724769466986496/mapka.png

OOC

Spoiler

Witam serdecznie, wpadłem na pomysł z moim ziomalem @rumpelstilskin  na założenie salonu tatuażu który urozmaici gierkę nam jak i osobom z naszej Organizacji oraz oczywiście osobom z poza Sandy. Chcemy bardziej ożywić Sandy Shores i sprawić by osoby z miasta wpadali na dziarę czy do naszego baru by pograć sobie z nami czy między sobą.  Aktualnie pomagam w prowadzeniu Logistyki, więc jakieś podstawową wiedze na temat biznesów posiadam, i myślę że sobie poradzę gdyż jakoś udaje mi się prowadzić z ziomkiem jego biznes. Pozdrawiam i liczę na danie mi szansy na założenie biznesu. 
 

 

 

Edytowane przez Cysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin