Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

002 FAYE SHOW. Asami Kiyoko - W trzeci dzień miesiąca o trzeciej nad ranem wleci utwór 3AM!


Mitsu

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.2026af2cd2c386e8a69ed54c763262ab.png


image.png.898e511df04511eb93cc484689de293f.png

Faye Show - Czym nas zaskoczy Asami Kiyoko?


Martin Faye: Witajcie moi drodzy w pierwszym premierowym odcinku Faye Show, w którym gościem specjalnym jest przez wszystkich uwielbiana i kochana piosenkarka Asami Kiyoko! Asami przygotuj się ze słuchaczami, którzy z niecierpliwością czekają na Twoje odpowiedzi!

Asami Kiyoko: Hej, hej.. Cieszę się, że mogę tutaj być i dziękuje wszystkim, którzy nas słuchają!

Martin Faye: Moja droga, drodzy słuchacze! Poznajcie zasady programu Faye Show! Za moment Asami zostanie postawiona w ogniu dwudziestu pięciu pytań, w którym musi wybrać jedną, lub drugą opcję krótko uzasadniając swoją wypowiedź! W drugiej kolejności przejdziemy do formatu Top Three, w którym pytania będą dotyczyć jakiejś kategorii, gdzie Asami będzie musiała wybrać trzy ulubione przez siebie opcje, układając je w takim małym rankingu. W trzeciej kolejności przejdziemy do luźnej pogawędki, w której dowiemy się o najbliższych planach Asami. Dobrze moja droga, jesteś gotowa do rozpoczęcia ognia dwudziestu pięciu pytań?

Asami Kiyoko: Stresuje się, co mogłeś wymyślić, ale okej, zróbmy to. Zaczynamy!

Martin Faye: Dobrze, kategoria zwierzak! Co bardziej wolisz, koty czy psy?

Asami Kiyoko: Podobno nie miało być trudnych pytań *zaśmiała się* uwielbiam zarówno koty, jak i psy.. Może powiem tak, przez ostatnie dni bliżej mojemu serduszka są pieski.

Martin Faye: Dobrze, lecimy dalej... Teraz kategoria to marki samochodów! Czyli Grotti czy Pegassi! Zobaczymy kogo reklama, bardziej przekonuje Asami! Memphisa czy Blake'a!

Asami Kiyoko: Samochody to kompletnie nie moja bajka. Każdy, kto mnie zna wie, że przy rozmowie o autach posługuje się jedynie opisem ich gabarytów oraz kolorów.. Ale jeśli mówimy o samych reklamach, to wybieram.. Pegassi.

Martin Faye: Czyli Blake bardziej się postarał! Kolejne pytanie! Gatunek muzyczny! Co bardziej lubisz? Rap czy Rock?

Asami Kiyoko: Odpowiedziałabym, że Rock, ale większość moich bliskich znajomych obraca się w tym drugim gatunku, a nie chce im podpaść *zaśmiała się* więc postawię na rap tym razem.

Martin Faye: A teraz, w którym miejscu lepiej się czujesz!? W zurbanizowanym Los Santos czy w malowniczym i spokojnym Blaine County!? Gdzie bardziej lubisz przebywać?

Asami Kiyoko: Nie lubię centrum miasta, więc gdyby nie fakt, że często muszę być w kilku miejscach naraz to na stałe wyniosłałbym się poza miasto. Cenię sobie ciszę i spokój.

Martin Faye: Uwaga, a teraz ważna informacja do osoby, która sprawia, że nam tu pika telefon na wizji! Nie pisz do Asami, bo jest zajęta! Okej, następne pytanie... kategoria ubrania! High Fashion czy Casual Fashion?

Asami Kiyoko: Zdecydowanie Casual, chociaż nie przeczę, że czasami lubię się wystroić, jakbym miała za pięć minut stanąć na wybiegu. W szczególności nachodzi mnie taka ochota, jak widzę nowe stylizację Ayumi.

Martin Faye: To prawda, aż sam bym wskoczył w jej ciuszki, tylko obawiam się, że bym się nie zmieścił. *zaśmiał się* Oczywiście żartuję, nie szykuj dla mnie takich kreacji! Kolejne pytanie o napój! Woda czy soki?

Asami Kiyoko: Zdecydowanie woda. Ewentualnie woda z listkami mięty i cytryną. Pamiętajcie, pijcie dużo wody!

Martin Faye: Pijcie dużo wody, to wam doda urody! Asami to chyba wypiła stanowczo jej za dużo! Nie może się wręcz odpędzić od adoratorów! Kategoria biżuteria, CROWEX czy Kronos?

Asami Kiyoko: CROWEX! Ostatnie kolekcje bardziej przypadły mi do gustu.

Martin Faye: Przejdźmy do kategorii o nazwie przedsiębiorstwo! Co byś wybrała? Własną drogerię czy własny dom mody?

Asami Kiyoko: Zdecydowanie bliżej mi do własnej drogerii. Mam świra na punkcie świadomej pielęgnacji.

Martin Faye: Dobrze, przechodzimy do miejsca zamieszkania! Co jest dla Ciebie lepsze? Wielki Penthouse czy willa z basenem?

Asami Kiyoko: Wybieram trzecią odpowiedź, mały domek poza miastem. Nie lubię przepychu.

Martin Faye: Lecimy dalej! Kategoria social media! Co bardziej lubisz? Lifeinvander czy V-Tube?

Asami Kiyoko: V-Tube! Sama od niego zaczynam, wrzucając pierwsze covery, obserwuje tam wielu artystów. Lifeinvader używam głównie do promocji, nie lubię marnować czasu, przekopując się przez tonę DMów.

Martin Faye: To teraz lecimy do tematu związanego z wodą! Pływanie w ciepłym basenie, czy w otoczonym fauną i florą oceanie?

Asami Kiyoko: To zależy, jeśli pogoda dopisuję, to ocean nie ma w sobie równych, w szczególności ocean szczerości. Jeśli mówimy o zimowych popołudniach, to podgrzewany basen ma swój klimat.

Martin Faye: W takim razie popłyńmy dalej prosto do kategorii, jaką jest podróż! Wolisz przemieszczanie się luksusowym jachtem czy prywatnym odrzutowcem?

Asami Kiyoko: Czy każda odpowiedź musi przekładać się na luksus? Halo, gdzie odpowiedz o komunikacji miejskiej, albo jazda własnym samochodem?

Martin Faye: Dobrze, w takim razie odejdźmy od luksusu i polećmy do występów na scenie! Którą opcję bardziej lubisz... Występy w klubach czy na wielkich festiwalach?

Asami Kiyoko: Wielkie festiwale to z pewnością wyróżnienie, ale jednak w klubach jestem bliżej publiczności, mam szanse na interakcje z nimi, więc wybieram kluby.

Martin Faye: Dobrze, teraz lecimy z kategorią, jaką jest wolny czas! Wolisz aktywne, czy bierne spędzanie wolnego czasu?

Asami Kiyoko: Dobrym przykładem byłoby powiedzenie, że spędzam aktywnie wolny czas, co oczywiście też się zdąża, ale jednak mogę powiedzieć, że jestem uzależniona od Disney+.

Martin Faye: Idealne miejsce na randkę! Przytulna kawiarnia czy luksusowa restauracja?

Asami Kiyoko: W tym zestawieniu wygrywa przytulna kawiarnia, chociaż osobiście, gdybym planowała randkę, wybrałabym piknik w parku, albo nad wodospadem.

Martin Faye: Kategoria samochody! Jednak troszkę inna, bo nie chodzi o markę, tylko o rodzaj samochodu! Samochód zabytkowy, klasyczny czy samochód sportowy, nowoczesny?

Asami Kiyoko: Osobiście posiadam dwa samochody sportowe, ale jeśli miałabym wybrać dowolny samochód, którym miałabym jeździć do końca życia, to wybór padłby na jakiś klasyk.

Martin Faye: W takim razie przejdźmy do kolejnego pytania związanego z samochodem! Wolisz siedzieć za kierownicą, czy może odpoczywać na miejscu pasażera?

Asami Kiyoko: Mam głupi nawyk podjadania w samochodzie, a na miejscu pasażera jest to o wiele wygodniejsze, więc jeśli mogę komuś oddać miejsce kierowcy, to chętnie korzystam.

Martin Faye: Pytanie numer osiemnaście! Wolisz bardziej oglądać filmy czy czytać książki!?

Asami Kiyoko: Nie mam najmniejszego problemu z obejrzeniem kilku odcinków serialu z rzędu, ale jeśli chodzi o film, to nie mogę na nim wysiedzieć, więc wybiorę książki.

Martin Faye: Przejdźmy do miejsca na zakupy! Rockford czy Downtown?

Asami Kiyoko: Zakupy przez internet, po co ograniczać się do jednego miejsca, skoro kilkoma kliknięciami mogę zamówić sobie perełki z całego świata.

Martin Faye: Kolejne pytanie jest w kategorii luksus i styl! Vangelico czy Sessanta Nove?

Asami Kiyoko: Sessanta Nove, jak dla mnie top of the top. Pozdrawiam Ayumi!

Martin Faye: Kolejne pytanie o spędzenie wolnego czasu! Szalona noc czy może spokojny wieczór?

Asami Kiyoko: A to akurat zależy od towarzystwa. Uwielbiam spontaniczne wypady, ale po ciężkim dniu pracy nie ma to, jak wieczór z lampką wina i odpowiednią osobą.

Martin Faye: Kategoria zarządzanie własnym budżetem! Inwestowanie czy trwonienie pieniędzy?

Asami Kiyoko: Inwestowanie. Od dziecka byłam uczona szacunku do pieniądza, więc przemyśle zawsze kilka razy, zanim cokolwiek kupię.

Martin Faye: Uwaga, przed ostatnie pytanie ognia dwudziestu pięciu pytań! Kategoria komunikacja! Wiadomość w mediach społecznościowych czy SMS?

Asami Kiyoko: Zdecydowanie SMS, mój numer posiada małe grono osób, więc jest to tyle dla mnie wygodniejsze, że ta wiadomość zawsze do mnie dotrze. Na social mediach piszą wszyscy, znajomi, jak i fani, więc często przeganiam wiadomości, których nie powinnam.

Martin Faye: A teraz dość podchwytliwe pytanie! Wolisz osiągnięcie sukcesu będącego szczęściem, czy szczęścia będącego sukcesem?

Asami Kiyoko: Sukces nie jest najważniejszy, a szczęście można osiągnąć naprawdę drobnymi gestami, sytuacjami czy nawet rzeczami.

Martin Faye: Za nami ogień dwudziestu pięciu pytań! Jak się czujesz Asami po tej serii?

image.png.b8273b99fe904b490d5d5faa752035f4.png

Asami Kiyoko: Bardzo dobrze. Lubię nie wiedzieć, o co będę pytana, bo zawsze jest ta nutka niepewności, a myślę, że całkiem dobrze mi poszło.

Martin Faye: To dobrze, bo przechodzimy do bardziej skomplikowanej kategorii, jaką jest top trzy! Przypominam, że musisz wybrać trzy opcje i uszeregować je od miejsca pierwszego do trzeciego tak jak miejsca na podium! Uwaga! Kategoria artysta muzyczny!

Asami Kiyoko: Po usłyszeniu kategorii od razu w głowie pojawiły mi się typy, a więc.. Trzecie miejsce przekazałabym breedlove, który jest moim najnowszym odkryciem - uwielbiam jego twórczość. Na drugim miejscu postawiłabym nasza cyberpunkową królową MOXXXY. Nigdy nie byłam na lepszych imprezach niż prowadzonych przez nią. Z tego miejsca pozdrawiam też Dantego, kota Moxxxy, który chyba mnie polubił *zaśmiała się*. No i na podium nie zmiennie od kilku miesięcy.. Baby Ray! Można powiedzieć, że razem wkraczaliśmy na scenę i jego sukces oglądałam z pierwszego rzędu.

Martin Faye: To teraz rozszerzmy nieco kategorię, do celebrytów! Kto według Ciebie jest w top three, jeśli chodzi o tą kwestię!?

Asami Kiyoko: Dla mnie te dwa pojęcia się pokrywają, ale jakbym miała wskazać największą sławę to zdecydowanie ten tytuł należy się Ayumi Amaya-Ferreira.

Martin Faye: To prawda! Pierwsze miejsce dla naszej ikony mody! Oczywiście wszystkie wybrane osoby serdecznie pozdrawiamy wraz z kotem Dante! Dobrze, w takim razie ostatnia kategoria, jaką jest ulubiona marka, jeśli chodzi o spółki!?

Asami Kiyoko: Może będe stronnicza w tym wyborze, ale oczywiście wybór pada na spółki, z którymi współpracuje. Sessanta Nove, Healife oraz Fuzzy. Sessanty raczej nie muszę argumentować, Healife zdobyło moją miłość swoim podejściem do zrównoważonego rozwoju i transparentnością na każdym etapie produkcji swoich wyrobów, a Fuzzy ma wspaniały zespół, nigdy nie spotkałam bardziej życzliwych ludzi.

Martin Faye: Woah! Dwa główne elementy programu za nami, teraz przejdźmy do nieco luźniejszej formy na sam koniec programu! Ja wiem, co Asami wam przygotowuje, jednak wy nie wiecie! Asami, jeśli chcesz, to pochwal się co szykujesz dla swoich fanów! Nie podpuszczam!

Asami Kiyoko: Wiem, że sporo fanów niecierpliwi się, jesli chodzi o nowy album, bo troszkę o nim ucichło, ale..ale.. pędzę z informacją, że pracę trwają pełną parą i na albumie pojawi się 12, a nie 9 zapowiedzianych utworów. Jeden z nich będziecie mogli usłyszeć na wszystkich platformach streamingowych. W trzeci dzień miesiąca o trzeciej nad ranem wleci utwór 3AM.

Martin Faye: A ja już oznajmiam, że specjalnie dla naszej drogiej Asami zrobię audycję, która rozpocznie się o godzinie drugiej trzydzieści i będziemy wspólnie odliczać do premiery tego utworu! Dobrze, na koniec pożegnaj się z naszymi słuchaczami!

Asami Kiyoko: Miło było mi podzielić się z Wami tyloma informacjami z mojego życia, mam nadzieję, że będziecie mogli mnie usłyszeć tutaj jeszcze nie raz. Trzymajcie się cieplutko, buziaczki!

Martin Faye: Oczywiście, że będą mogli, ponieważ to jest Faye Show! Oczywiście po wspólnym odliczaniu razem posłuchamy premierowego kawałka właśnie na antenie Daily Globe!

banerDG.png


Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** RONNIE jest rozczarowany tym, że Asami nie wspomniała o nim ani słowa. Podobnie jeśli chodzi o Lexie, która zdecydowanie przyczyniła się do sukcesu Asami. Zostawił bez przemyśleń cały podcast, choć cieszy go fakt, że Martin rozwija się w coraz ciekawszym kierunku i nie stawia wszystkiego na walkach w klatce. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Breedlove obejrzał podcast z zaciekawieniem uśmiechając się przy tym szeroko do ekranu swojego smartfona słysząc wzmiankę o swojej osobie podczas rozmowy pomiędzy ASAMI, a Martin'em. Wayne docenia miłe słówka wypowiedziane przez piosenkarkę rozmyślając o przyszłej współpracy muzycznej pomiędzy nimi.**

Edytowane przez rebelski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin