Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Boxidro] le dechet


le dechet

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/3595-le-dechet/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ban na konto
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Przenoszenie konfliktów OOC do IC na każdej postaci, uprzykrzanie gry graczom przez swoje zatargi i konflikty. Nie apeluj.
Członek ekipy nakładający karę: boxidro

Wyjaśnienie sytuacji: Tak , popełniłem sporo decyzji pod emocjami za co zostałem ukarany jak wyżej wymieniono - zgadzam się z tym oprócz długości bana który moim zdaniem jest bardzo długi. Mimo, że nie miałem apelować zgodnie z podpisem to chciałbym spróbować i wrócić do gierkii. Odsiedziałem już 8 miechów na szlabanie i po izolacji moim zdaniem bardzo długiej ja osobiście przemyślałem swoje zachowanie i chciałbym dostać drugą szansę tym bardziej, że nigdy nie dostałem tak surowej kary czy nawet bana.

Ewentualne screeny/świadkowie: N\A

NiesfornaZuzia lubi to

image0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Tak, miałeś nie apelować i odsiedzieć całość kary, która jak sam napisałeś - zgadzasz się z nią. Swoje myślę odsiedziałeś i mam nadzieje, że więcej takich sytuacji nie będzie. To jest Twoja ostatnia szansa i proszę o adnotacje @v3rso, że w razie ponownych problemów, jakiegokolwiek przewinienia ban wraca automatycznie, ale tym razem na zawsze. Wykorzystaj dobrze tą szansę Wiktor i nie pchaj się do towarzystwa, które Cię wpędziło na karę. Miłej gry.

NiesfornaZuzia lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin