Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

006. WIMI REVIEW – Mikaila Lozano: „Moim celem jest ukończenie studiów.”


Vetto

Rekomendowane odpowiedzi

0VqmPyi.png

Written by Mario Rossi - DAILY GLOBE 10/02/2023


Przedstawiamy wam wywiad z Mikailą Lozano, młodą i pewną siebie dziewczyną pochodzącą z Los Santos. Od dziecięcych lat jej największą miłością jest muzyka oraz historia aztecka. Obecnie jest studentką trzeciego roku na Univeristy of Los Santos, wybranego kierunku kształcenia archeologia. Mikaila jest także znana ze swoich muzycznych występów na uczelni oraz zaangażowania w kółka teatralne w szkole podstawowej i licealnej. Czy Mikaila będzie w stanie pogodzić swoją pasję z nauką? Czy będzie w stanie zdobyć popularność poza gronem ULSA? Przed Mikailą stoi wiele wyzwań, ale dzięki swojemu zadziornemu charakterowi jest gotowa stawić im czoła. Zobaczmy, co Mikaila ma do powiedzenia na temat swojej muzycznej kariery i planów na przyszłość.


J3twuXP.png


Cytat

Mario Rossi: Dobrze, to może zacznijmy od pierwszego pytania. Co sprawiło, że zdecydowałaś się na pop rock i pop punk jako swój ulubiony gatunek?

Mikaila Lozano: Mogę śmiało stwierdzić, że ten gatunek już mi towarzyszy od dziecięcych czasów. Mam starszego brata, który lubował w tym gatunku i najwidoczniej zaraził również i mnie. Nie ukrywajmy, ale właśnie pop rock i pop punk jest jednym z nurtów, który cechuje nasz kraj. Filmy w stylu American Pie to również pokazały.

Mario Rossi: Wiadome, że tak. Mnie ojciec zaraził muzyką Rockową i Metalową, tak samo jak miłością do klasycznych amerykańskich samochodów.

Mikaila Lozano: Mam podobnie, uwielbiam amerykańskie klasyki jeśli chodzi o samochody.

Mario Rossi mówi: Czy myślisz, że twój zadziorny charakter wpłynął na karierę muzyczną?

Mikaila Lozano: Szczerze mówiąc czy to był mój zadziorny charakter, który popchnął mnie do muzyki? Wątpię, znajomi przez długi czas mnie namawiali bym spróbowała sił w karierze muzycznej. Wahałam się nad tym przez długi czas, ale stwierdziłam, że warto będzie zaryzykować i wypuścić swoją twórczość poza mury uczelni. A zadziorny charakter to na pewno już mi się niejednokrotnie przydał na tej ścieżce pełnej wyzwań.

5DfQXp1.pngMario Rossi: Myślę, że na pewno miał jakiś wpływ. Nasze charaktery odpowiadają za większość sukcesów w naszym życiu. Jakie są twoje plany na przyszłość w karierze muzycznej? 

Mikaila Lozano: Na początku roku zapowiadałam, że chcę wydać jeszcze w pierwszym kwartale swój album. Dzisiaj na platformach streamingowych pojawi się mój nowy kawałek, który nagrałam z Jill Skjeggestad, znaną pod pseudonimem Atropa. Utwór nosi tytuł „Deadly Storm” i tak samo będzie nazywał się też mój album. Aktualnie pracę trwają pełną parą.

Mario Ross: Sam czekam na wasz duet, jestem nieziemsko ciekawy tego utworu, aż sobie zapisałem w telefonie przypomnienie. Mam kilka pytań odnośnie dzisiejszej premiery, jak i przyszłego albumu. Czy istnieją jakieś inne dziedziny, oprócz muzyki i archeologii, które interesują cię?

Mikaila Lozano: No nie ukrywajmy, trochę premiera się przesunęła, ale to wiadomo z jakich przyczyn. Szczerze mówiąc, odkąd zajęłam się swoją karierą muzyczną to mam mniej czasu na swoje hobby. Teraz moim celem jestem ukończenie studiów. Jestem już na samym finale, wtedy pewnie będę miała nieco więcej czasu na swoje zainteresowania i poszerzanie ich.

Mario Rossi: Interesujące, że przy nauce, tworzeniu muzyki znajdujesz jeszcze czas na hobby, ale to ważne w życiu, inaczej można by wpaść w monotonnie.

Mikaila Lozano: Nie ukrywam, że nie jest wcale łatwo dzielić obowiązki.

Mario Rossi: Jak udaje Ci się pogodzić swoje pasje muzyczne, hobby oraz naukę na uniwersytecie?

Mikaila Lozano: Staram się po prostu sobie organizować odpowiednio czas, plan działania przy takim dynamicznym życiu to podstawa.

Mario Rossi: Dobrze, to przejdźmy do pytań o nowy utwór. Ja doszło do współpracy z Jill przy nagraniu "Deadly Storm"?

Mikaila Lozano: Jeśli chodzi o samą Jill to jeszcze pamiętam jak ją występowała w Helvegen. Jej powrót na scenę jako wokalistka mnie zaintrygował zYOQCto.pngi w głowie utworzyłam wizję na utwór, do którego idealnie pasuje właśnie jej demoniczny głos. Na pewno ten utwór będzie inny niż to, co zaprezentowałam w mojej EP Street Lights.

Mario Rossi: To prawda, Atropa ma nieziemski głos. Za każdym razem jak ją słucham to ciarki przechodzą po plecach. Opowiedz mi proszę co czułaś tworząc ten utwór, w końcu każde dzieło wywołuje pewne emocje w autorze jak i słuchaczu.

Mikaila Lozano: Dzisiejsza premiera też będzie jej powrotem do świata muzycznego po leczeniu. Mogę Ci zdradzić, że ten utwór będzie zdecydowanie ostrzejszy niż moja poprzednia twórczość. Tekst opowiada o silnym i niezłomnym charakterze kobiet.

Mario Rossi: Ciekawie się zapowiada, nowy album tez będzie w takim stylu? Zdradzisz może jaki motyw przewodni będzie go charakteryzował?

Mikaila Lozano: Na pewno będzie więcej rock i punk niż pop.

Mario Rossi: Troszkę mało ale wystarczająco by wzbudzić dozę ciekawości i oczekiwania.

Mikaila Lozano: Swoją drogą na ostatnim koncercie w Out Of Towners zaprezentowałam jeszcze jeden utwór, który nie został nagrany studyjnie, ale pojawi się on na albumie.

Mario Rossi: Ja niestety nie mogłem być obecny, a bardzo chciałem. W takim razie czekam na album, na pewno zakupię jedną kopię.

Mikaila Lozano: Na pewno się nie zawiedziesz. Sama jestem ciekawa ostatecznych efektów tego nad czym pracuję.

Edytowane przez Vetto
Mith, Verevi, bunia i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin