Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/simonee] Nana


Nana

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/1084-nana/
Link do konta oskarżonegohttps://forum.v-rp.pl/profile/4467-simonee/
Powód składania skargi: Uśmiercenie postaci, później zrobienie nowej z tymi samymi danymi w celu kontynuowania rozrywki.  + robienie MG na 2 postaci 
Wyjaśnienie sprawy: Witajcie, jakiś czas temu sprawę zgłaszałam suporterowi/gmowi niestety nic z tymi nie zrobili. A więc oskarżona gra, że wszystko pamięta, pomimo wpisania wcześniej CK (jak pamiętam podczas pościgu z LSPD), na to dowodu nie mam, jednak na pewno w logach coś sie znajdzie(sam bodajże suporter Kamil mówił, że coś sie faktycznie nie zgadza, pisane było z nim na discord.). Otóż, jakiś czas temu weszła do mojego salonu, mówiąc jak tu sie zmieniło.. My szczerze nie wiedzieliśmy jak to odegrać, ponieważ postać dostała CK. Obecnie gracz na drugiej postaci Livia Coletti robi MG, grając iż zna siostre mojej postaci. Nigdy ich razem nie widziała(skąd to wiem? Po prostu miałam sesje na sudiach i grałam przez miesiąc  2/3razy z siostra An ) Na Li? również nie mają zdjęć razem, z zbieżność nazwisk powinna być normalna. Tutaj dodam, że wygląd C.Brasi i A.Brasi są totalnie inne w porównaniu do V.Brasi i A.Brasi.  Wyglądem też ich nie mogła skojarzyć. Ps sama grałam z postacią Livia Coletti w grudniu, gdzie to są dwa miesiące. 

Holly Wilson - Postać, która cudownie zmartwychstała

Livia Coletti - Robienie MG, 
Dowody:

Ostatnia data gry z Livią Coletti:

image.png.3bd72d19fe65cfb1f59a85b074ab48ec.png

Groźby Livi Coletti do siostry An, KTÓREJ właściwie nie ma prawa znać (jak jest inaczej proszę by to jakoś udowodniła)

image.png

Holly. W pamiętająca cudownie po zmartwychwstaniu, jak wyglądał salon:

image.png.cdf9761b71d64973394ff91b98cc2122.png

Edytowane przez Nana
johnyXD lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Natalio i wszystkich czytających skargę jak i naszą kochaną administrację!
Wiadomo jaki charakter ma ta osoba i że za wszelką cenę udupi każdego bo tak się jej podoba koniec kropka.

Nie wiem dlaczego pisze ta osoba skargę, jak nawet nie miałem z nią styczności tylko z jej przydupasem Chimera czy jak mu tam (C.Brassi). No to wyjaśniamy w takim razie.
 

Spoiler

Straciłeś pomysł na grę wybraną postacią, albo chciałbyś powrócić po przerwie? Dobrze trafiłeś! Ta usługa pozwala na jednorazową zmianę całości danych (płeć, data urodzenia, itd.) dowolnej postaci, a także jej odblokowanie i całkowitą zmianę wizerunku poprzez ponowną możliwość skorzystania z kreatora. Zacznij na nowo w pięknym stylu!

Nie ma tutaj nigdzie jasno napisane, że nie można odblokować postaci która dostała CK. Skoro nie jest napisane, automatycznie postanowiłem sobie wykupić takie usługi i odblokować moje główne postacie.
Również nie ma napisane nigdzie, że nie można kontynuować z profilem LI, ani tego że na inną postać można wrzucić swój stary nick. Co do oskarżeń.. Moja postać Holly Wilson = Livia Whiteford, miała styczność z jej salonem, pracowała, znała całą strukturę. Nigdzie nie jest napisane, że nie można odgrywać sfingowanych śmierci czy też amnezji. Co do jej wycinka, było to puste zdanie nie nawiązujące tak naprawdę do nikogo, każdy może przyjść do lokalu i walnąć takie zdanie i wtedy też będzie MG? Jeżeli to tak jej przeszkadza, proszę administrację o zmianę imienia i nazwiska po przez konsultacje ze mną. Na postaci Holly Wilson nie mam z nią kontaktu, ani z jej chłopczykami z ferajny. Logi są, proszę sprawdzać nie mam sobie nic do zarzucenia.

Druga postać.. Livia Coletti = Holly Wilson.. Nie raz się chwaliła, że ma to siostry które zapomniały o niej, wyjechały bla bla bla.. Proszę sobie sprawdzać logi sprzed 1/2 lat, tam gdzieś na pewno znajdzie się chodź jedna wspominka o tym jak wyglądała etc. Tak jak wyżej napisałem, nigdzie nie jest napisane ani zabronione odgrywanie sfingowanych śmierci etc. Jeśli jest zabronione proszę o dodanie stosownej informacji podczas zakupowania usług.

 

Skarga napisane tak naprawdę na siłę po jednym zdaniu, gdzie w ogóle nie mam z nimi kontaktu w świecie gry, inni gracze bardziej szkodzą serwerowi po przez MG, a tu? Nic się nie stało. Jeśli błąd leży po mojej stronie to najmocniej przepraszam i wyrażam skruchę. Według mnie powinny być jasno napisane zasady zmian tożsamości i dopisania kwestii, że postacie po CK nie można odblokowywać ale skoro system na to pozwala to czemu by nie, takie jest moje zdanie. Proszę wziąść pod uwagę całokształt iż nie jestem toksycznym dla świata gry, także w ewentualnej karze proszę to uwzględnić i tyle.

Tyle mam do powiedzenia, a upierdzielanie graczy to ma we krwi.. No cóż, taka kobieta z której każdy ma beke.
 

johnyXD lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, simonee napisał:

Witam Cię Natalio i wszystkich czytających skargę jak i naszą kochaną administrację!
Wiadomo jaki charakter ma ta osoba i że za wszelką cenę udupi każdego bo tak się jej podoba koniec kropka.

Nie wiem dlaczego pisze ta osoba skargę, jak nawet nie miałem z nią styczności tylko z jej przydupasem Chimera czy jak mu tam (C.Brassi). No to wyjaśniamy w takim razie.
 

  Pokaż ukrytą zawartość

Straciłeś pomysł na grę wybraną postacią, albo chciałbyś powrócić po przerwie? Dobrze trafiłeś! Ta usługa pozwala na jednorazową zmianę całości danych (płeć, data urodzenia, itd.) dowolnej postaci, a także jej odblokowanie i całkowitą zmianę wizerunku poprzez ponowną możliwość skorzystania z kreatora. Zacznij na nowo w pięknym stylu!

Nie ma tutaj nigdzie jasno napisane, że nie można odblokować postaci która dostała CK. Skoro nie jest napisane, automatycznie postanowiłem sobie wykupić takie usługi i odblokować moje główne postacie.
Również nie ma napisane nigdzie, że nie można kontynuować z profilem LI, ani tego że na inną postać można wrzucić swój stary nick. Co do oskarżeń.. Moja postać Holly Wilson = Livia Whiteford, miała styczność z jej salonem, pracowała, znała całą strukturę. Nigdzie nie jest napisane, że nie można odgrywać sfingowanych śmierci czy też amnezji. Co do jej wycinka, było to puste zdanie nie nawiązujące tak naprawdę do nikogo, każdy może przyjść do lokalu i walnąć takie zdanie i wtedy też będzie MG? Jeżeli to tak jej przeszkadza, proszę administrację o zmianę imienia i nazwiska po przez konsultacje ze mną. Na postaci Holly Wilson nie mam z nią kontaktu, ani z jej chłopczykami z ferajny. Logi są, proszę sprawdzać nie mam sobie nic do zarzucenia.

Druga postać.. Livia Coletti = Holly Wilson.. Nie raz się chwaliła, że ma to siostry które zapomniały o niej, wyjechały bla bla bla.. Proszę sobie sprawdzać logi sprzed 1/2 lat, tam gdzieś na pewno znajdzie się chodź jedna wspominka o tym jak wyglądała etc. Tak jak wyżej napisałem, nigdzie nie jest napisane ani zabronione odgrywanie sfingowanych śmierci etc. Jeśli jest zabronione proszę o dodanie stosownej informacji podczas zakupowania usług.

 

Skarga napisane tak naprawdę na siłę po jednym zdaniu, gdzie w ogóle nie mam z nimi kontaktu w świecie gry, inni gracze bardziej szkodzą serwerowi po przez MG, a tu? Nic się nie stało. Jeśli błąd leży po mojej stronie to najmocniej przepraszam i wyrażam skruchę. Według mnie powinny być jasno napisane zasady zmian tożsamości i dopisania kwestii, że postacie po CK nie można odblokowywać ale skoro system na to pozwala to czemu by nie, takie jest moje zdanie. Proszę wziąść pod uwagę całokształt iż nie jestem toksycznym dla świata gry, także w ewentualnej karze proszę to uwzględnić i tyle.

Tyle mam do powiedzenia, a upierdzielanie graczy to ma we krwi.. No cóż, taka kobieta z której każdy ma beke.
 

 

FB487AEE-40CA-4D24-8166-6EAD53541FC2.thumb.jpeg.475ed1d62697efad7668a716d6a35dac.jpeg
5E11F779-09DD-47F8-86AB-30EB5747B98E.jpeg.72f5176746a7ef25e0261ebc7d7a84b6.jpeg

johnyXD i Nana lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już @v3rsoładnie wyjaśnił, niestety jednak jak postać umiera z ck etc, nie ma możliwości jej powrócić ty to zrobiłaś/eś? (nie było grane wylotu, co jeszcze bym zrozumiała, a autentycznie na li dałaś/eś post o śmierci, jako iż rodzice napisali o tym z li Holly) Piszesz jako on tym razem więc? Sama nie wiem kim właściwie jesteś, niegdyś przedstawiałaś się jako Oliwia?. To moja pierwsza skarga i raczej ostatnia miejmy nadzieje. Jak ktoś łamie regulamin pisze się skargi. 

Cytat

. Co do jej wycinka, było to puste zdanie nie nawiązujące tak naprawdę do nikogo, każdy może przyjść do lokalu i walnąć takie zdanie i wtedy też będzie MG? Jeżeli to tak jej przeszkadza, proszę administrację o zmianę imienia i nazwiska po przez konsultacje ze mną

Nawet jeśli mówiła, ty jej nie znasz, nie wiesz jak ma na imie/nazwisko, podeszłaś do tej osoby będąc PEWNA, ŻE TO BRASI i wkleiłaś ctrl+v później uciekłaś, niestety PD nie dało rady Cie złapać. To raczej jasno mówi, że słowa byly kierowane do C.Brasi, której jak mówię nie masz jak znać z wyglądu. Wiesz, że moja postać ma siostry, ale C.Brasi i A.Brasi nawet nie są podobne, aby je skojarzyła, nie poznała jakiejkolwiek siostry An ta postać, do czego sie przyznałaś właściwie. (PS. C.Brasi gra od półtora miesiąca ponownie na tej postaci aby było śmiesznie).

wygląda to jak przeczytanie nicku, zobaczenie, że to "Brasi", to na pewno siostra mojej postaci trzeba coś odegrać, choć w świecie gry tego nie wiesz. 

A na koniec dodam, że kupując usługę, ładnie jest opisane w dużym skrócie, że to co zrobiłaś jest niedozwolone

image.png.6f3695a8d280c1da484a42263d534c6b.png

PS; łatwiej sie pisze jak sie pisało przez tyle razy aś, pisać aś, jak uraziłam to przepraszam, jednak chyba jesteś przyzwyczajony do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Nana napisał:

jak już @v3rsoładnie wyjaśnił, niestety jednak jak postać umiera z ck etc, nie ma możliwości jej powrócić ty to zrobiłaś/eś? (nie było grane wylotu, co jeszcze bym zrozumiała, a autentycznie na li dałaś/eś post o śmierci, jako iż rodzice napisali o tym z li Holly) Piszesz jako on tym razem więc? Sama nie wiem kim właściwie jesteś, niegdyś przedstawiałaś się jako Oliwia?. To moja pierwsza skarga i raczej ostatnia miejmy nadzieje. Jak ktoś łamie regulamin pisze się skargi. 

Nawet jeśli mówiła, ty jej nie znasz, nie wiesz jak ma na imie/nazwisko, podeszłaś do tej osoby będąc PEWNA, ŻE TO BRASI i wkleiłaś ctrl+v później uciekłaś, niestety PD nie dało rady Cie złapać. To raczej jasno mówi, że słowa byly kierowane do C.Brasi, której jak mówię nie masz jak znać z wyglądu. Wiesz, że moja postać ma siostry, ale C.Brasi i A.Brasi nawet nie są podobne, aby je skojarzyła, nie poznała jakiejkolwiek siostry An ta postać, do czego sie przyznałaś właściwie. (PS. C.Brasi gra od półtora miesiąca ponownie na tej postaci aby było śmiesznie).

wygląda to jak przeczytanie nicku, zobaczenie, że to "Brasi", to na pewno siostra mojej postaci trzeba coś odegrać, choć w świecie gry tego nie wiesz. 

A na koniec dodam, że kupując usługę, ładnie jest opisane w dużym skrócie, że to co zrobiłaś jest niedozwolone

image.png.6f3695a8d280c1da484a42263d534c6b.png

PS; łatwiej sie pisze jak sie pisało przez tyle razy aś, pisać aś, jak uraziłam to przepraszam, jednak chyba jesteś przyzwyczajony do tego.

To nie jest Twoja pierwsza skarga.
W tym wycinku nie ma ani słowa o tym, że nie można "wskrzesić" postaci.
"Brak aktywnych wątków" - no nie było właśnie żadnych.

Co do regulaminu.. Nie każdy go pamięta co do podpunktu.

Przypomnę, że to było tylko jednorazowa sytuacja oraz jedno zdanie. Czy zmieniło to jakoś rozgrywkę? No nie. Wykorzystane zostało dalej? No nie. Sytuacja jednorazowa, tyle w temacie. Mogę ponieść konsekwencje IC przez "groźby" nie widzę w tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, simonee napisał:

To nie jest Twoja pierwsza skarga.
W tym wycinku nie ma ani słowa o tym, że nie można "wskrzesić" postaci.
"Brak aktywnych wątków" - no nie było właśnie żadnych.

Co do regulaminu.. Nie każdy go pamięta co do podpunktu.

Przypomnę, że to było tylko jednorazowa sytuacja oraz jedno zdanie. Czy zmieniło to jakoś rozgrywkę? No nie. Wykorzystane zostało dalej? No nie. Sytuacja jednorazowa, tyle w temacie. Mogę ponieść konsekwencje IC przez "groźby" nie widzę w tym problemu.

Czy ty nie rozumiesz, że nie chodzi o "jedno zdanie", a o to, że nie zna twoja postać tej osoby, nie ma pojęcia jak sie nazywa, a do niej podbijasz czytając nick znad głowy jednocześnie robiąc MG?

Co do regulaminu każdy wiedział, że twoja postać bodajże zginęła podczas akcji LSPD i została rozstrzelana gdzieś na del perro (jak mnie pamięć nie myli).  
@v3rso  Raczej zostało wszystko wyjaśnione, możesz przeanalizować i wydać werdykt.  Tutaj robi sie powolnie oftopic bez argumentacji i wytłumaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieznajomość lub /nie pamiętanie/ regulaminu to nie jest argument, którego można użyć jako obrony w przypadku jego złamania, szczególnie gdy są to elementarne zasady istniejące na scenie RP od lat jak nie samego początku więc to w ogóle do mnie nie przemawia. Tutaj mamy ewidentne MG i złą kreacje jednej postaci, która kreowana jest na siostrę drugiej i wskrzeszenie postaci pod nowym nickiem z zachowaniem starych wątków mimo, że jedno i drugie jest zabronione. Stworzyłeś tę samą postać pod innym nickiem i sam się do tego zresztą przyznałeś więc nie ciężko mi jest ocenić tutaj winę bo ewidentna leży po Twojej stronie. Obie postacie zostają zablokowane za błędną kreacje, dodatkowych kar na Ciebie nie nakładam, masz nauczkę na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin