Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Jaquan Trigga Happy Braddy


Michigoon

Rekomendowane odpowiedzi3.png

Jaqun Braddy Aka. Trigga Happy to raper który na przestrzeni lat 2022-2023 stawiał swoje pierwsze kroki w muzyce. Artysta w odróżnieniu od innych gwiazd w mieście nie pchał sie po sławe, był z boku skupiony na swojej torbie

Jego kariera bez odpowiedniego managementu nie nabierała rozpędu, a wręcz podupadała z każdym dniem. W pierwszym kwartale roku 2023 artysta gościnnie położył zwrotki Wicked na numerze OPP PACKERS produkcji Babycrazy który był motorem napędowym w karierze rapera. Po kawałku raper udzielał sie w Social Mediach w swoim stylu piszac prowokacyjne, często bezsensowne posty.

W drugim kwartale roku 2023, a dokładnie w maju artysta był widziany na kameralnej imprezie w otoczeniu wielu gwiazd, zdjęcia podłapały raczkujące portale plotkarskie, co chwilowo ożywiło media społecznościowe artysty, a on sam nie zamierza zaprzepaścić szansy. W czerwcu zaskoczył swoich słuchaczy kolejną gościnką tym razem u rapera Hoodstar na albumie Mood Swings, a konkretniej w utworze Red Hawmies.

Po widocznym szumie który zaczął ponownie kręcić wokół siebie raper nie osiadł na laurach i znowu zaczął udzielać się w swoich mediach. Nie udzieliwszy wielu informacji na temat jego powrotu. Jaquan podkręcił tym sposobem burze. Zaskakujące dla starych obserwatorów rapera było jego otoczenie, pełne przepychu życie, imprezy i rozpoznawalne nazwiska. Wcześniej raper z ulicy który śpiewał o codziennych problemach niszy Los Santos z Davis zaczął pojawiać się na mieście z wielkimi graczami w otoczce luksusów, pieniędzy i narkotyków. 


Raper na ten moment udziela się w swoich social mediach, nie zapowiedział następnych ruchów w muzyce, co jakiś czas dzieli się swoim prywatnym życiem na Lifeinvader wrzucając to kolejne bezsensowne posty czy komentarze pod różnymi dramami. 
 
 
25-03-20232.png
Na wszelkie portale streamingowe trafia numer produkcji BabyCrazy w obsadzie Wicked x Trigga Happy pod tytułem Opp Packers, raper nie ogranicza treści i kładzie gorące zwrotki prosto z ulicy nie szczędząc obelg w kierunku opozycji czy claimowania morderstwa członka zwaśnionego gangu.

9-06-2023
Raper Gościnnie pojawił się na albumie Hoodstar - Mood Swings, zostawił po sobie mocną nawijke, a dzięki samej nucie zyskał większą rozpoznawalność w przemyśle. Mimo to raper nadal nie wypuścił solowego kawałka, raz po raz postując prowokacyjno-głupkowate posty na social mediach.
 
31-08-2023
Po przerwie w samej karierze raper wrzucił na swoje Social Media fotke z poczatkującą producentką z Davis KayesTheProducer
Poza nawiązaniem współpracy z producentką raper widywany jest coraz częściej pod budynkiem dawnego Capitol Records, a obecnie Vinewood Most Wanted co może zwiastować większą współprace w karierze muzycznej rapera
 
3-09-2023 
Raper połączył sie z Louie Summers w studio VMW, udostępnił on fotke z sesji w której gościnnie Louie widziany był w kabinie. Podpis zdjęcia zwiastuje jakąś wspólną kolaboracje tej dwójki. Sam raper jest nadto aktywny na swoich mediach społecznościowych, a wnioskując po ostatnich postach przysłowiowo nie wychodzi ze studia i dzień w dzień gotuje nowy materiał co może zwiastować nadchodzący album artysty a on sam aktualnie zaczął okres przygotowawczy by dać najmocniejszy ogień jaki tylko potrafi.
 
13-09-2023
Raper zaczął udostępniać swoje nadchodzące materiały w postaci snippetów co spowodowało przyrost mniejszych kanałów reuploadujących jego transmisje czy story z social medii. Jednym z takich jest Trigga Happy Leaks - Profil na lifeinvader który reuploaduje udostępnione przez rapera numery. Aktualnie w sieci latają dwa snippety. Dwa z nich odnoszą się do kawałka Red Tape Yellow Tape Post Trigga Happy Leaks / Post Vinewood Most Wanted. Drugi zreuploadowany snippet to OUTDATED. Wszelkie te rzeczy zwiastują nadchodzący coraz to większymi krokami legal artysty spod szyldu wytwórni VMW.
 
21-09-2023
Na kanał Trigga Happy z opóźnieniem 24 godzinnym (planowa data premiery 20.09.2023) wylądował zapowiadany od dłuższego czasu numer Red Tape Yellow Tape w produkcji Kayes The Producer. Utwór jest pierwszym solowym kawałkiem rapera, jak nigdy dotąd nie można było posłuchać personalnego tworu Trigga Happy. 
 
9oJhBS3k2NfeOwIJyM1v_23_f327ff241788cddf5e28326cde24fb35_image.png25-09-2023
Raper, a dokładnie to jego podobizna umieszczona została na bilbordach przy najruchliwszych drogach w Los Santos, a mianowicie Vespucci czy Vinewood. Grafika bilbordów promuje jego ostatni wypuszczony kawałek będacy za równo promocją nadchodzacego albumu.

26-09-2023
Raper został wspomniany w artykule Daily Globe w temacie nadchodzącego otwarcia klubu The Vault. Ogłoszony został jednym z dwóch headlinerów przedsięwzięcia razem z artystką STORMI. Transkrypcja: "Kim jest Trigga Happy?
To kolejna postać, która wprowadzi swoją niepowtarzalną energię w muzyczny świat w The Vault. Raper ma na koncie występ na albumie “Mood SwingsHoodstara. Aktualnie..." Zobacz więcej

30-09-2023
Dnia 30 września zgodnie z zapowiedziami raper zadebiutował na scenie The Vault otwierając impreze klubową. Raper na koncercie zagrał kawałki min. Red Tape Yellow Tape czy Risky na feat z Lady C. Sama impreza przeszła wszelkie oczekiwania, a raper dał z siebie wszystko by pokazać sie z jak najlepszej strony na koncercie. Raper po koncercie dłuższy czas obracał się głównie w towarzystwie min. swojej producentki Kayes, Hoodstara czy Stormi i paru bliżej nieokreślonych person. Natomiast pod klubem widziany był z Chase Love i Lady C w dobrych humorach oraz akompaniamencie sygnałów dźwiękowych LSPD. Wzmianke o koncercie zamieścił Mask Off

01-10-2023
Raper zagoscił w rozgłośni radiowej SELF RADIO pojawiając się na dedykowanym jego twórczości podcascie z Gabrielle Mills
Wspomniał on tam o nadchodzacych ruchach muzycznych, kolaboracjach, zapowiedział on również wspólny numer z człowiekiem od którego zaczęła się jego kariera - Wicked. "Nie chce być wypadkową słuchania innych - sam stawiam kroki, sam się uczę i tworze swój styl. Na ten moment nie ma takiej osoby którą za wszelką cenę chciałbym zawrzeć na swoim albumie."... Zobacz więcej

12-10-2023
Na wszelkie streamingi trafił zapowiadany na podcascie w Self Radio utwór OUTDATED na featuringu z WICKED. Utwór zleakowany został na instastories rapera miesiąc temu i od tego czasu latał jako tzw. leak. Utwór był wyczekiwany przez fanów ze względu na ów leaki. Samo video odstaje jakościowo od poprzedniego, widać większe dopracowanie w scenografii, doborze stylówek i back-stage całego planu, oświetlenie, jakość itp jest na najwyższym poziomie to samo można powiedzieć o warstwie muzycznej utworu - klasycznie za całą produkcje utworu odpowiada Kayes The Producer. 


 
 
j2JjCJlQqCy12a2JkOVF_16_5a8c30a5352daa013bef5088d825170f_image.png19-10-2023
Raper wrzucił okładke albumu na swoje social media, zasugerował jakoby album miał dropić w Listopadzie. Tego samego dnia artysta był bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowy publikując mase relacji ze studia wraz ze swoją producentka Kayes co świadczy o tym, że raper nadal pracuje nad płytą

21-10-2023
Mimo braku publicznych wystąpień raper nie próżnuje w procesie twórczym albumu Cold Devil. W sobote na swoje social media udostępnił on trackliste oraz gościnnych artystów którzy oficjalnie zagoszczą na jego debiutanckim Long Playu. Oficjalnie zapowiedział on date premiery albumu na 1 Listopada 2023 roku otwierając tym preorder na album.

27-10-2023
Na Social Mediach rapera pojawił się post z "Piekielnymi ogłoszeniami". Jaquan zaznaczył w nim pare nadchodzacych wydarzeń ogłaszając między innymi koncerty w swoim mieście. Bumpował on premiere albumu która zapowiedziana została na 1-11-2023 8;00pm 

28-10-2023
Raper wystąpił na scenie klubu Palais Royale, na scenie był w otoczce swoich bliskich znajomych, podczas show ekipa rapera wdała sie w słowne utarczki z aktywistami setu eight-trays i bliżej nieokreślonymi współtowarzyszami. Po koncercie raper z ekipą nie zwlekał i opuścił backstage biorąc udział w bójce po której social media zawrzały i nagrania oraz zdjęcia z wydarzenia zaczeły krążyć po sieci. 
Sam raper po show wypowiedział sie na temat piosenkarki która podczas swojego koncertu nie szczędziła obegl w jego kierunku kwitując to krótkim i zwięzłym statementem: Yoo, słyszałem, że skośna laska pierdoliła moje imię, nie pytajcie mnie o to, oficjalny statement jest taki, że pierdole tych co się nie pierdolą z nami. Czytaj dalej... 
Raper tego samego dnia nie ustawał z ofensywą, wdawał się w utarczki słowne z dosłownie każdym który próbował ośmielić się zaatakować jego osobę. Pierwszy raz publicznie wdał się w konflikt z NFANTSHADE wzajemnie obrzucając się błotem. Jaquan nie szczędził gróźb skierowanych w jego kierunku jak i pobocznych postaci które brały udział w konflikcie.
 
 
 
 
 
 
 
 

LvZQMQKD1qrGegleZWm7_09_081720ab337aa5d871ab4e4a31c6badc_image.png

01-11-2023
Na wszelkie streamingi opublikowany został long-play artysty pt. COLD DEVIL. Płyta dostępna była przed premiera do zamówienia w preorderze a w dniu premiery pojawiła sie min. na Spotify, youtube, pulseplay etc.
 
04-11-2023
Raper wystąpił na scenie w klubie MIRAGE dnia 4 listopada, był to premierowy a zarazem przedostatni koncert z trasy COLD DEVIL w Los Santos. Frekwencja na imprezie zaskoczyła wiele osób, klub w przenośni pękał w szwach, a tłum nie mógł sie doczekać show artysty z sekcji czterysetnej. Raper tego dnia był aktywny na social mediach z całej siły promując wydarzenie.
 
07-11-2023
Do sieci wyciekło zdjęcie Jaquana stojącego na sekcji 400-tnej, raper był cały we krwi, W czeluściach internetu można znaleźć zdjęcie bez cenzury gdzie raper udziela pomocy zmarłemu już członkowi setu TTP Cookie#2 samo zdjęc jest bardzo drastyczne. Artysta do tej pory nie odniósł się do tej sytuacji publicznie.

08-11-2023
Raper wybrał się na pogrzeb HOODSTAR wraz ze swoją świtą. Podczas pogrzebu aktywiści BEEZY WORLD okazali brak szacunku dla zmarłego rapera wprost na jego grobie nazywając go ćpunem. Raper po pierwszych słowach skierowanych w Hoodstara wparował w przemawiającego czarnucha i wraz z sekcją położyli spać całą ekipe Beezy World. 
 
12-11-2023
Raper wystąpił w klubie OASIS, jak w większości przypadków występów tego artysty nie zabrakło kontrowersji z nim związanych. W trakcie trwającego koncertu pod sceną zebrała się konkurencyjna ekipa z którą w późniejszym czasie doszło do squabble na środku dancefloor, a koncert w połowie został przerwany gdyż raper zeskoczył ze sceny wraz ze swoją ekipą. Impreza została chwile po tym zamknięta przez lokalne oddziały LSPD
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiały

Wicked Opp Packers x Trigga Happy (prod by Babycrazy)
Hoodstar - Red Hawmies x Trigga Happy (Mood Swings album)
Trigga Happy - Red Tape Yellow Tape (official music video)
Trigga Happy - Outdated ft Wicked (Official Music Video)
Trigga Happy - Cold Devil (LP 16 kawałków)

 

 

Dane

Spoiler

Numer Konta: 1814800677
Social Media: Lifeinvader

Wytwórnia: Vinewood Most Wanted
Management: Brak

 

 

Edytowane przez Michigoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
31-08-2023
Po przerwie w samej karierze raper wrzucił na swoje Social Media fotke z poczatkującą producentką z Davis KayesTheProducer
Poza nawiązaniem współpracy z producentką raper widywany jest coraz częściej pod budynkiem dawnego Capitol Records, a obecnie Vinewood Most Wanted co może zwiastować większą współprace w karierze muzycznej rapera
 
3-09-2023 
Raper połączył sie z Louie Summers w studio VMW, udostępnił on fotke z sesji w której gościnnie Louie widziany był w kabinie. Podpis zdjęcia zwiastuje jakąś wspólną kolaboracje tej dwójki. Sam raper jest nadto aktywny na swoich mediach społecznościowych, a wnioskując po ostatnich postach przysłowiowo nie wychodzi ze studia i dzień w dzień gotuje nowy materiał co może zwiastować nadchodzący album artysty a on sam aktualnie zaczął okres przygotowawczy by dać najmocniejszy ogień jaki tylko potrafi.

1.png?width=1440&height=674

2.png?width=1440&height=674

3.png?width=1440&height=674

4.png?width=1440&height=674

5.png?width=1440&height=674

6.png?width=1440&height=674

7.png?width=1440&height=674

Edytowane przez Michigoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ppCaNaipfvgjgVt56VNa_27_b69ff87ed283d43190cd5835e088afdb_image.png13-09-2023
Raper zaczął udostępniać swoje nadchodzące materiały w postaci snippetów co spowodowało przyrost mniejszych kanałów reuploadujących jego transmisje czy story z social medii. Jednym z takich jest Trigga Happy Leaks - Profil na lifeinvader który reuploaduje udostępnione przez rapera numery. Aktualnie w sieci latają dwa snippety. Dwa z nich odnoszą się do kawałka Red Tape Yellow Tape Post Trigga Happy Leaks / Post Vinewood Most Wanted. Drugi zreuploadowany snippet to OUTDATED. Wszelkie te rzeczy zwiastują nadchodzący coraz to większymi krokami legal artysty spod szyldu wytwórni VMW.

21-09-2023
Na kanał Trigga Happy z opóźnieniem 24 godzinnym (planowa data premiery 20.09.2023) wylądował zapowiadany od dłuższego czasu numer Red Tape Yellow Tape w produkcji Kayes The Producer. Utwór jest pierwszym solowym kawałkiem rapera, jak nigdy dotąd nie można było posłuchać personalnego tworu Trigga Happy. 

25-09-2023
Raper, a dokładnie to jego podobizna umieszczona została na bilbordach przy najruchliwszych drogach w Los Santos, a mianowicie Vespucci czy Vinewood. Grafika bilbordów promuje jego ostatni wypuszczony kawałek będacy za równo promocją nadchodzacego albumu.

26-09-2023
Raper został wspomniany w artykule Daily Globe w temacie nadchodzącego otwarcia klubu The Vault. Ogłoszony został jednym z dwóch headlinerów przedsięwzięcia razem z artystką STORMI. Transkrypcja: "Kim jest Trigga Happy?
To kolejna postać, która wprowadzi swoją niepowtarzalną energię w muzyczny świat w The Vault. Raper ma na koncie występ na albumie “Mood SwingsHoodstara. Aktualnie..." Zobacz więcej

30-09-2023
Dnia 30 września zgodnie z zapowiedziami raper zadebiutował na scenie The Vault otwierając impreze klubową. Raper na koncercie zagrał kawałki min. Red Tape Yellow Tape czy Risky na feat z Lady C. Sama impreza przeszła wszelkie oczekiwania, a raper dał z siebie wszystko by pokazać sie z jak najlepszej strony na koncercie. Raper po koncercie dłuższy czas obracał się głównie w towarzystwie min. swojej producentki Kayes, Hoodstara czy Stormi i paru bliżej nieokreślonych person. Natomiast pod klubem widziany był z Chase Love i Lady C w dobrych humorach oraz akompaniamencie sygnałów dźwiękowych LSPD. Wzmianke o koncercie zamieścił Mask Off
01-10-2023
Raper zagoscił w rozgłośni radiowej SELF RADIO pojawiając się na dedykowanym jego twórczości podcascie z Gabrielle Mills
Wspomniał on tam o nadchodzacych ruchach muzycznych, kolaboracjach, zapowiedział on również wspólny numer z człowiekiem od którego zaczęła się jego kariera - Wicked. "Nie chce być wypadkową słuchania innych - sam stawiam kroki, sam się uczę i tworze swój styl. Na ten moment nie ma takiej osoby którą za wszelką cenę chciałbym zawrzeć na swoim albumie."... Zobacz więcej

 Aktualizacja, screeny z gierki spróbuje dodać później jak obrobie.
Edytowane przez Michigoon
Barru, rebelski, trill i 8 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
j2JjCJlQqCy12a2JkOVF_16_5a8c30a5352daa013bef5088d825170f_image.png12-10-2023
Na wszelkie streamingi trafił zapowiadany na podcascie w Self Radio utwór OUTDATED na featuringu z WICKED. Utwór zleakowany został na instastories rapera miesiąc temu i od tego czasu latał jako tzw. leak. Utwór był wyczekiwany przez fanów ze względu na ów leaki. Samo video odstaje jakościowo od poprzedniego, widać większe dopracowanie w scenografii, doborze stylówek i back-stage całego planu, oświetlenie, jakość itp jest na najwyższym poziomie to samo można powiedzieć o warstwie muzycznej utworu - klasycznie za całą produkcje utworu odpowiada Kayes The Producer. 
 
19-10-2023
Raper wrzucił okładke albumu na swoje social media, zasugerował jakoby album miał dropić w Listopadzie. Tego samego dnia artysta był bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowy publikując mase relacji ze studia wraz ze swoją producentka Kayes co świadczy o tym, że raper nadal pracuje nad płytą

21-10-2023
Mimo braku publicznych wystąpień raper nie próżnuje w procesie twórczym albumu Cold Devil. W sobote na swoje social media udostępnił on trackliste oraz gościnnych artystów którzy oficjalnie zagoszczą na jego debiutanckim Long Playu. Oficjalnie zapowiedział on date premiery albumu na 1 Listopada 2023 roku otwierając tym preorder na album.

27-10-2023
Na Social Mediach rapera pojawił się post z "Piekielnymi ogłoszeniami". Jaquan zaznaczył w nim pare nadchodzacych wydarzeń ogłaszając między innymi koncerty w swoim mieście. Bumpował on premiere albumu która zapowiedziana została na 1-11-2023 8;00pm 

28-10-2023
Raper wystąpił na scenie klubu Palais Royale, na scenie był w otoczce swoich bliskich znajomych, podczas show ekipa rapera wdała sie w słowne utarczki z aktywistami setu eight-trays i bliżej nieokreślonymi współtowarzyszami. Po koncercie raper z ekipą nie zwlekał i opuścił backstage biorąc udział w bójce po której social media zawrzały i nagrania oraz zdjęcia z wydarzenia zaczeły krążyć po sieci. 
Sam raper po show wypowiedział sie na temat piosenkarki która podczas swojego koncertu nie szczędziła obegl w jego kierunku kwitując to krótkim i zwięzłym statementem: Yoo, słyszałem, że skośna laska pierdoliła moje imię, nie pytajcie mnie o to, oficjalny statement jest taki, że pierdole tych co się nie pierdolą z nami. Czytaj dalej... 
Raper tego samego dnia nie ustawał z ofensywą, wdawał się w utarczki słowne z dosłownie każdym który próbował ośmielić się zaatakować jego osobę. Pierwszy raz publicznie wdał się w konflikt z NFANTSHADE wzajemnie obrzucając się błotem. Jaquan nie szczędził gróźb skierowanych w jego kierunku jak i pobocznych postaci które brały udział w konflikcie.
 
Spoiler

1ss.png
2ss.png
3ss.png
4ss.png
5ss.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin