Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

024. Prezes 101 inc. odznaczony Lifesaving Medal przez burmistrza Los Santos


Ozianin

Rekomendowane odpowiedzi

yYiKeBj.png

Blake Rawlings wyróżniony odznaczeniem Lifesaving Medal Miasta Los Santos za obywatelską postawę

4qWrIyC.png

(Ronald Ackley oraz Blake Rawlings)

Słynny manager Blake Rawlings wyróżniony za swoją obywatelską postawę. Właściciel popularnej wytwórni muzycznej był świadkiem poważnego wypadku samochodowego w nocy z 6 na 7 lutego, kiedy to ciężarówka z kierowcą zjechała do rzeki - Blake bez zawahania ruszył na pomoc i podtrzymywał poszkodowanego nad poziomem wody do przyjazdu służb porządkowych. Trzy dni później, 10 luitego, biuro burmistrza niespodziewanie zapowiedziało konferencję prasową, podczas której włodarz miasta postanowił zabrać głos i wyróżnić bezinteresowny uczynek Rawlingsa. Na placu przy Burton zebrał się tłum gapiów, którzy obserwowali przekazanie odznaczenia Lifesaving Medal Miasta Los Santos.

- Nie mogłem przejść obojętnie gdy do mojego biura dotarła informacja o czynie dokonanym przez jednego z naszych obywateli. Te wydarzenie uzmysłowiło mi, że choć na świecie widzimy ludzi, którzy obojętnie przechodzą obok problemów drugiego człowieka - są jednostki, które te problemy dostrzegają i pomagają innym. człowieka, który mimo niebezpieczeństwa ruszył na pomoc tonącej osobie i uratował ją ratując jej życie. Obecnie osoba ta z wiadomych mi informacji podlega hospitalizacji i zaświadczam, że osobiście ją odwiedzę, ponieważ Burmistrz powinien dbać o każdego z Was. - Ronald Ackley, Mayor Los Santos

- Chciałbym się odnieść do całej sprawy.. ludzie nazywają mnie bohaterem, a ja tego kompletnie nie czuje. Zrobiłem to, co powinien zrobić każdy, pomogłem drugiej osobie w potrzebie w chwili zagrożenia życia. Prawdziwymi bohaterami są ratownicy z Los Santos Fire Departament którzy wyciągnęli poszkodowanego z samochodu i wyłowili nas ze strumienia, ja tylko podtrzymywałem przyjaciela aby nie zatonął razem z resztą auta. - skomentował na swoim profilu społecznościowym Blake Rawlings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin