Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Mario] viberoleplayisoverparty


demeter

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11554-viberoleplayisoverparty/
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) ban + blokada forum
Powód nałożenia kary: toksyk.
Członek ekipy nakładający karę: @Mario
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, gdzieś w wrześniu zeszłego roku postanowiłem odejść z serwera na czas bliżej nie określony. Siedząc pewnego razu z kumplami na glosówce postanowiłem że poodwalam na forum i powysylam wiadomosc "jebacvrp" na dm @Mario i na kanał #Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay (chyba tyle) gdzie na ten drugi moj spam i tak byl jako ukryty. Po kilku minutach zablokowano mi dostęp do forum i nadano banicje na 365 dni, po dostaniu banicji posmialem sie chwile z kumplami. Później w listopadzie napisałem 2 bekowe aplikacji które zostały oczywiście odrzucone, po czym dałem sobie spokój. Teraz w lutym, a ja od tego czasu zmieniłem zdanie co do chęci gry na serwisie jak i pożałowałem październikowego incydentu. Chciałbym dostać szansę by móc wrócić na serwer i zagrać na swych ulubionych postaciach z kumplami. 
 Szczerze żałuję popełnionych przezemnie czynów, mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie tej apelacji. Pozdrawiam i życzę miłego dnia/wieczoru! 🙂 

wstawiam za kuzynka czyt @viberoleplayisoverparty

Edytowane przez demeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin