Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[19.02.2023] Zoe Andersson aka TopZ` - Imponte jest już gotowe? | 2/3 | #project


Rollo

Rekomendowane odpowiedzi

Vtube.png

logo.png

**Na kanale Zoe pojawił się drugi odcinek z serii Project Phoenix. Z tytułu można wywnioskować, iż jest to drugi z trzech jakie przewidywane są na obecny stan.**

 

ZA: **Wlazła pewnym krokiem w kadr włączonej kamery.** Cześć, hej! To znowu my! Dzisiaj z małą zapowiedzią odwiedzamy Yanę, która była i jest odpowiedzialna za cały wygląd auta. **Zrobiła dwa kroki w tył wyrównując się z mechaniczką, wystawiła do niej żółwika.** cześć Y'.

YS: Cześć Zoe. **Oderwała się od pracy, spogląda na Zoe następnie na kamerę delikatnie się uśmiechnęła w stronę obiektywu, wróciła wzrokiem do Zoe zbijając z nią żółwika.**

**Kadr płynnie przeszedł bliżej kobiet jednocześnie pokazując zbitego żółwika.**

Zrzut_ekranu_643.pngZrzut_ekranu_642.png

ZA: Słuchaj moja droga... proste pytanie - jak na idzie? Bo wygląda to niezmiennie dobrze! **Zlustrowała wóz z uśmiechem zaraz po tym oddając głos Yana_Sidorov.**

YS: Jak widzisz samochód przechodzi ostatnie poprawki, dokręcanie ostatnich śrubek.

**Na ekran wskoczyły krótkie przebitki wozu.**

Zrzut_ekranu_614.pngZrzut_ekranu_619.png

ZA: Okey - rozwiniesz się? Co dokładnie zrobiłaś pod nasza nieobecność?

**Przez nagrywki przebił się dźwięk SMSa.**

YS: Może zacznę od tyłu... spoiler dorwałam na aukcji od starego Nascara, którego właściciel miał na części, zderzak wraz z szybami na dach udało się uratować z wraku Phoenixa, który był przygotowany już do zmielenia. Co do maski... to kupiłam używaną, naprostowałam i wyrobiłam nowe profile oraz wycięłam dziurę pod kompressor.

ZA: Tego, o którym mi mówiłaś, że jedziesz na złomowisko przy Sandy?

YS. Tak od tego, aktualnie pewnie już jest zmielony i czeka na transport do przetopienia... szkoda, że niektóre samochody tak kończą.

**Ponownie pojawiło się kilka przebitek wymienionych przez Yane części.**

Zrzut_ekranu_629.pngZrzut_ekranu_620.pngZrzut_ekranu_622.pngZrzut_ekranu_624.png

ZA: Dobra... z czymś były większe problemy?

YS: Najgorzej było z lotką pod przedni zderzak... cholerstwo ciężko było dorwać. Z maską też nie było łatwo... niby oryginał a jednak i tak trzeba było przyciąć jeden milimetr z prawej strony... po prostu nie było równo po obu stronach. Co do dachu to jakiś geniusz postanowił pozbyć się szklanego... wstawił kawałek blachy zamiast szyby.

ZA: **Obeszła wóz dookoła przyglądając się nowej karoserii ostatecznie zatrzymała się przy szklanym dachu. Zaczęła spoglądać przez niego do wnętrza auta.** Tak, tak - widziałam. Pokazywałyśmy to na poprzednim odcinku. A felgi? To chyba nie są oryginały?

Zrzut_ekranu_618.pngZrzut_ekranu_617.pngZrzut_ekranu_623.png

YS: Na początku myślałam, że jest to oryginalnie zaklejony dach... wychodziły dwie wersje Phoenixa, co do felg nie są oryginałami jednak wzięłam je od Dominatora Classic. Rozstaw śrub do piasty był zgodny z rozstawem Imponte.

ZA: Okey, super... Chepalle pasują chyba idealnie na tej bazie felgi... ale też... ten lakier. Najważniejszego nie poruszyłyśmy? **Przetarła delikatnie dłonią po błotniku.**

Zrzut_ekranu_625.pngZrzut_ekranu_627.pngZrzut_ekranu_616.pngZrzut_ekranu_615.png

YS: Co do lakieru to z nim było chyba najwięcej roboty, sam samochód i lakier bazowy miał być pomarańczowy jednak miał być zmieszany z żółtą perłą, wiesz Zoe taki efekt ognia. Pigment na drugiej warstwie bezbarwnego zmienił ten samochód na złoty z delikatną nutką pomarańczy... z resztą sama widzisz. **Zaśmiała się wyciągając telefon z środkowej kieszeni ogrodniczek, wchodzi w aplikacje latarki i doświetla kąty lakieru.**

ZA: Huh... dobrze, że go starczyło w takim razie**Podeśmiała się razem z Yaną.**

YS: Starczyć starczyło i wyszedł taki właśnie efekt. Pomarańczowy z nutką złotego, pod słońce bardzo fajnie mienią się te lakiery tak samo jak spojrzysz pod różnymi kątami tak samo mieni się.

ZA: Powiem Ci, że spodziewałam się czerwonego z pomarańczową perłą ale kuuuurcze - wygląda o wiele lepiej w takim wydaniu. Wydaje mi się, że **Skierowała wzrok na kamerzystkę puszczając oczko do obiektywu.** zleceniodawcy będą zadowoleni.

YS: Pozwoliłam sobie zmienić cały układ wydechowy i dodać troszkę nowego stylu, seryjny wydech był dla mnie... za nudny jak na wygląd tego samochodu.

ZA: Nooo... pewnie teraz gada ostro... kiedy będziemy go odpalać?

YS: Nawet teraz Zoe, wszystko jest podłączone i podpięte, przednie koła są ustawione więc nie będzie problemu z samo skręcającym samochodem. **Wyciągnęła z tylnej kieszeni kluczyki do Phoenixa, wystawiła je w stronę Zoe.**

ZA: Co ty gadasz... no dobra mogę ja czy Ty chcesz to zrobić?

YS: Ty to zrób Zoe.

ZA: **Odebrała kluczyk od Yany z bananem na twarzy, wskoczyła za kierownicę zbijając bieg na jałowy i wsadzając kluczyk do stacyjki. Nagrzała przez chwilę świece by zaraz po tym odpalić Imponte.** Ja Cie nie mogę! Nie spodziewałam się tego aż tak! 

Zrzut_ekranu_630.pngZrzut_ekranu_638.pngZrzut_ekranu_639.pngZrzut_ekranu_641.png

**Przez pewien moment na ekranie wyświetlały się jedynie przebitki wozu gdy w tle grała symfonia V8 od Imponte.**

YS: Samochód oddaje jak chcesz sprawdzić jak śmiga.

ZA: Wiesz co, zabiorę go na testy razem z właścicielami jak na razie jestem niezwykle zadowolona z Waszej pracy.

YS: Nie ma sprawy, jazda testowa już była robiona, musieliśmy sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

ZA: Pewnie, pewnie... czyli to już wszystko... myślałam, że to dopiero połowa. Serio mnie teraz zaskoczyliście. Czyli pytanie mam proste, mogę niedługo go wydawać? **Wyskoczyła z auta doglądając chodzący wóz, zrobiła kilka kroków w tył.**

Zrzut_ekranu_640.png

YS: Samochód jest gotowy i zdatny do jazdy, nic więcej w nim nie zostało jak wypolerować i cieszyć się z jazdy.

ZA: Rozumiem... czyli umawiam na koniec przyszłego tygodnia właścicieli.

YS: Pewnie

ZA: Słuchaj Yana - nie chce Ci zrobić problemów z tą kamerą ani trzymać Cie w nadgodzinach. Możesz sobie spokojnie skończyć to co zaczęłaś a ja czekam na wiadomość co do zakończenia polerki. **Wystawiła do niej żółwika widocznie zadowolona z jej pracy.**

YS: Polerka to dziesięć minut roboty, tak już zrobiłam co miałam zrobić jak sama widzisz. **Zbiła z Zoe żółwika.**

ZA: **Obróciła się w stronę kamery zaraz to przykrywając go dłonią. Dodała nieco głośniej;** Dzięki za oglądanie, paaa!

YS: Hej!

Zrzut_ekranu_613.pngZrzut_ekranu_645.png

 

 

 

 

Odgrywki IC z kosztami:

Spoiler

51E2iUF.png

image.png

image.png

UzZugj4.png

image.pngimage.png

1aB17yQ.pngimage.pngGTA5_Sfd6kcuXTO.png

$125.000(kamerzysta itp)+$31.840(o tune 1)+$25.160(o tune 2)-$15.500(robocizna skryptowa)=$166.500

Dane postaci:

Spoiler

Imię i nazwisko: Zoe Andersson
Numer konta: 8630192742

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Curtis Parker kiśnie z biało rycerzyków oglądających ten wysryw na poważnie,, uważa że takie osoby jak dwie z załączonego materiału wideo nie powinny mieć dostępu do samochodów a blond włose kurwisko powinno odblokować Streeto na mirror, zostawił łapkę w dół oraz komentarz o treści XDDXDDDDDDDDDDDD **

Edytowane przez Katsu
Rollo i ixenen lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin