Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/jedrekk]dotykksiedza


dotykksiedza

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/15214-dotykksiedza/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę:Thomas Tremblay

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)Ban

Powód nałożenia kary:Multikonto + przelewanie majątku między kontami globalnymi i postaciami.

Członek ekipy nakładający karę:jedrekk

Wyjaśnienie sytuacji:  Cześć, zacznę od naszkicowania całego zarysu sytuacji minęło ponad pół roku  od otrzymania przeze mnie bana za multikonto oraz, przelewanie majątku, pierwsza apelacja złożona po około tygodniu od nałożenia na mnie kary nie spodkała się z pozytywnym odbiorem administracji, jednak nie ukrywając chętnie wróciłbym na serwer, dlatego proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji, ale od początku. Ban, którego otrzymałem jest jak najbardziej słuszny, mimo że multikonto było tylko efektem stworzenia nowej postaci przez zapomnienie hasła to powinienem to zgłosić, nie grałem na kontach jednocześnie lecz przerzuciłem się na nowe. Namawiając przyjaciela przelałem na konto samochód o ówczesnej wartości bodajże 50 tysięcy dolarów, po interwencji administracji samochód poszedł do kasacji, a mi po przyznaniu się do winy wlepiono bana na okres jednego roku. Nie psułem rozgrywki innym osobą, sam zarobiłem na samochód. Mimo wszystkiego ban mi się  należał, proszę więc o pozytywne rozpatrzenie sprawy, skrócenie bądź  ściągniecie bana, gwarantuje, że ośmiomiesięczna przerwa od serwera wiele mnie nauczyłą, byłbym zachwycony, gdyby pozwolono mi wrócić do społeczności VIBE RP. pozdrawiam

Ewentualne screeny/świadkowie:brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin