Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GRA/Nie wiem, akcja miala miejsce dawno temu nie pamiętam.../HappyS1


SportowaWarszawka

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5804-happys1/

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Również nie Pamiętam jak pisałem akcja miała miejsce ponad 1,5roku temu

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada

Powód nałożenia kary: MK 

Członek ekipy nakładający karę: Ta sama sytuacja nie pamiętam i w banie nie piszę 

Wyjaśnienie sytuacji:

 

Witam, z tej strony Happy. Chciałbym napisać oficjalną apelacje od kary która została nałożona na moje konto, a konkretniej bana permanentnego na serwerze VibeRP. Na samym wstepie chciałbym przeprosić całą Administracje VibeRP i przeprosić za to, że zawiodłem po dwóch szansach a konkretniej jednego bana również za multikonto oraz adminjaila, jednakże chciałbym trochę wytłumaczyć się z tego wszystkiego i poraz kolejny zasilić Community graczy VibeRP, ponieważ chcemy wraz z kumplami pograć na waszym serwerze, a od ponad roku siedzę na aktywnym banie. Początkowo przyznaje się do wielu błędów które popełniłem grając na waszym serwerze, jednakże sądzę, że odsiedziałem bardzo długą karę i jestem gotowy na to by prowadzić bardzo dobrą rozgrywkę na waszym serwerze, dlaczego? - 1. Jednym z dla mnie głównych powodów jest ogólna zmiana nastawienia na prowadzenie postaci w roleplay`u przykładowo kiedyś moja głowa była nastawiona tylko i wyłącznie na grinderke, tylko po to by zdobywać jak najlepsze itemy dające mi przewage nad innymi. Obecnie sądzę, że roleplay polega głównie na prowadzeniu ciekawych wątków oraz na dobrej zabawie. Kiedyś również byłem osobą która niepanowała nad toksycznościa, głównie przez to, że moje życie polegało na siedzeniu i graniu. Obecnie wziąłem się za siebie i częściej oddycham świeżym powietrzem co daje mocną w moim odczuciu poprawę z przejawem agresji w internecie. Rozumiem też jednak, że nie wygrywa się tylko i wyłącznie w grze, czego nie rozumiałem wcześniej i każda przegrana równała się z płaczem z mojej strony za co Przepraszam każdego kto posiadał ze mną interakcje. Jako gracz również zrozumiałem błędy których popełniłem dużo, nie mówiąc tylko i wyłącznie o regulaminie i innych rzeczach ale o samym poziomu który reprezentowałem, licząc w to teksty które brzmiały jakby wypisywał je 10 latek który nie ma kompletnego pojęcia jak wygląda gangsterka którą starałem się grać. Mogę obiecać jako osoba apelująca to, że przy otrzymaniu ostatniej szansy i w w momencie zlitowania się nad moją osobą ze strony administracji Obiecuję, że nie będę robił nic związanego z toksycznością, bądź robieniem syfu i prosiłbym bardzo o pobłażliwość ze strony Administracji ale nie wymagam. Dziękuje za przeczytanie oraz życzę miłego dnia/wieczoru.

Nie pamiętam multikont na których grałem, jedyne passy do jakiegokolwiek konta to są do tego obecnego.

 

 

 

 

Edytowane przez HappyS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin