Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Lasy (Blaine)


Jesus

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Katsu napisał:

Akurat neony są r* a góra w pojazdach lea jest robiona na odrębnym skrypcie (ELS??) a problem ze znikomą optymalizacją pojazdów lea jest znany od momentu kiedy tu gram czyli +- rok, nie wiem jak było wcześniej na paleto bo mało wtedy grałem więc tego nawet nie liczę

syreny od wozów porządkowych nie są w żadnym oddzielnym skrypcie, działają na tej samej zasadzie co te dostarczane od rockstar, dla lepszej optymalizacji są wyłączone rozbłyski na budynkach, więc skończcie już że to wozy LEA jeżeli nie wiecie jak są zrobione.

0mercy, Jesus i greygods lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, baryyy napisał:

syreny od wozów porządkowych nie są w żadnym oddzielnym skrypcie, działają na tej samej zasadzie co te dostarczane od rockstar, dla lepszej optymalizacji są wyłączone rozbłyski na budynkach, więc skończcie już że to wozy LEA jeżeli nie wiecie jak są zrobione.

Ta? To jak jesteś taki cwany to udowodnij 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stodola napisał:

ok, wylaczcie swoje bomby to pogadamy jak ludzie. Bo wasze dwójki robią sieczke z kazdego komputera jaki istnieje, chyba ze ktos gra na niskich totalnie ustawieniach to moze wtedy jest git👍🏻

Mowisz, ze gdy SASP Cie zatrzymuje w Blaine to masz lagi kompa? 

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jesus napisał:

Mowisz, ze gdy SASP Cie zatrzymuje w Blaine to masz lagi kompa? 

nie, nie obracaj tego tylko dla siebie. Blaine, Paleto, Sandy - wystarczy 4/5 radiowozów na bombach, tekstury mundurków w 2k i znikają tekstury. Mogą mieć właczone neony - nie znikną. Wjeżdżacie na bombach to znikają. Zresztą, co to kurwa za dyskusja o neonach, skoro te lasy zżerają połowe klatkażu?

Edytowane przez stodola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, baryyy napisał:

prosze bardzo znawco, pierwsze to buffalo z podstawki gry, drugie to które aktualnie jest na serwerze

Screenshot_7.png?width=1440&height=501

Screenshot_8.png?width=1440&height=629

 

i opadła szczena ścigancikowi xDDDDDD kekłem niemiłosiernie

a co do pojazdów LEA to chyba bardziej sie nie da ich już zopymalizować patrząc na ich tekstury które wyglądają gorzej niż rozdzielczość z windows 95, brak numeracji czyli zmniejszenie liverek, brak odblasku świateł na okolicznych budynkach etc., ja bym z kolei zajął się prześwietnymi wozami japońskich drajfterów, nissany i inne chuje muje przez które tak naprawdę znikają tekstury, dwa lata temu były radiowozy z hq liverkami i żadne tekstury nie znikały, potem zaczęły na serwerze pojawiać się custom sport cary, samochody od warsztatu wieśka, jakieś nissany i dostawczaki które z wyglądu przypominają to:
0007SYP1TRB9E7SE-C461.jpg

 

I nagle zaczął się problem ze znikaniem tekstur, no ale tak.. to przez radiowozy LEA znikają tekstury, czasami jak widzę te komentarze to zastanawiam się jak bardzo niektórzy mają przeżarty mózg ideologią jp

pozdrawiam serdcznie wszystkich policjantów stanowych z vibe rp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nvr forgive napisał:

I nagle zaczął się problem ze znikaniem tekstur, no ale tak.. to przez radiowozy LEA znikają tekstury, czasami jak widzę te komentarze to zastanawiam się jak bardzo niektórzy mają przeżarty mózg ideologią jp

A ty znowu swoje, miałeś temat o tuningu wystarczy..

Jakoś nie przypominam sobie aby tekstury znikały przy pojazdach addonowych plus włączonych neonach. Problem nie dotyczy tylko pojazdów LEA tylko wszystkich z oświetleniem ELS. Sytuacja z poprzedniego tygodnia, jedzie FD na akcje niedaleko Grapeseed wystarczyło usłyszenie, że taki pojazd jedzie i po teksturach. 

Jedynie przy wjechaniu w okolice spotu były lekkie lagi spowodowane wczytywaniem. 

Do póki developerzy Vibe nie przerobią syren i optymalizacji problem będzie ten sam, a wgrywanie drzew albo innych obiektów do świata tylko pogorszy tą sytuacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fragusiek napisał:

A ty znowu swoje, miałeś temat o tuningu wystarczy..

Jakoś nie przypominam sobie aby tekstury znikały przy pojazdach addonowych plus włączonych neonach. Problem nie dotyczy tylko pojazdów LEA tylko wszystkich z oświetleniem ELS. Sytuacja z poprzedniego tygodnia, jedzie FD na akcje niedaleko Grapeseed wystarczyło usłyszenie, że taki pojazd jedzie i po teksturach. 

emoji-crying.gif

Ta? To udowodnij... cytując słowa pewnego autora postu. O ile wiem (a jestem liderem FD, wiec chyba cos tam wiem w tym temacie xD) to podmianki dla FD jak dla LEA robi i optymalizuje ten sam developer, który juz wyzej sie wypowiedzial i wskazał ile masz w modelu sygnalizacji swietlnej. A skoro jak wspominasz "Jakoś nie przypominam sobie aby tekstury znikały przy pojazdach addonowych plus włączonych neonach." to radzę wyjść spoza swojej kopuły widoczności i włączyć szerszą perspektywę, bo w momencie kiedy ja wjeżdżam na Wasze zloty ściganckie to muszę uruchamiać bulbulator żeby mi komp nie wybuchł. Dla porównania kiedy biorę udział w pościgu wraz z 20'stoma radiowozami na sygnałach - taki problem nie występuje. To chyba coś mówi? Czy to raczej klątwa gliniarza?

Edytowane przez nvr forgive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bulkaa napisał:

ustawka dziś SASP vs Ściganty godzina 24:00 lasy blaine 

xD dobra! 

  

13 godzin temu, stodola napisał:

nie, nie obracaj tego tylko dla siebie. Blaine, Paleto, Sandy - wystarczy 4/5 radiowozów na bombach, tekstury mundurków w 2k i znikają tekstury. Mogą mieć właczone neony - nie znikną. Wjeżdżacie na bombach to znikają. Zresztą, co to kurwa za dyskusja o neonach, skoro te lasy zżerają połowe klatkażu?

Jeśli masz problemy z klatkami to polecam po prostu zmienić ustawienia w grze. Ja od niedawna (edytowałem 1 post- można o tym poczytać) mam w peaku 130FPS (gdzie wcześniej narzekałem na max 50fps) i to bez względu na to czy mam wkoło siebie 10 radiowozów z kogucikami czy jestem sam.

Opisany przeze mnie i przedstawiony na obrazku problem dotyczy sytuacji, gdzie masa graczy (duża ilość samochodów + graczy powoduje, że tekstury po prostu znikają- jak na vespuczi- a Wy się spuszczacie w temacie, jakby to było kierowane do Was- wyczujcie czasami jakąś nutkę ironii czy dygresjiu). W tamtym miejscu nie było ani FD ani SD, bo akurat miałem tam patrol w tamtych okolicach. Chciałem sie zatrzymać- pogadać, ale bez tekstur się nie dało, bo drogi nie widziałem ani pobocza.

Co do pomysłu bułki- jestem za, bo niejednokrotnie jestem w otoczeniu kilkudziesięciu radiowozów (3 FD, 5 SD, 2 HP i naszych kilka) i to z włączonymi światełkami i jedyne co dostałem to crasha, bo pierdolnął instrybutor na cpn'ie na filmie oczywiście widać tylko kilka wozów- transmisja nie jest już dostępna, ale skończcie pisać takie głupoty, bo bary zrobił zajebista robote a i skiny nie mamy hq..

 

https://clips.twitch.tv/CooperativeCloudyPigAllenHuhu-9WihBuJQMgHz0qIz?tt_content=url&tt_medium=clips_api

Edytowane przez Jesus

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin