Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/doozan] keefir


keefir

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta globalnego: keefir - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Drake Gamble
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary: Robienie cornera na motocyklu, unikanie interakcji IC.
Członek ekipy nakładający karę: doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Podjechałem na Corner i zacząłem sprzedawać narkotyki - siedziałem na motocyklu który miał wyłączony silnik, Słyszałem od paru osób że jest dozwolone sprzedawanie na cornerze na motorze z wyłączonym silnikiem więc faktycznie myślałem, że to akurat jest dozwolone - z dupy pojawiło się parę osób którzy nagle zaczęli odgrywać, że mnie zrzucają z motoru - wiec odegrałem, że daje gazu i odjeżdżam a ci zaczęli mi kopać w motor abym spadł z niego. praktycznie obok było PD, odegrałem że krzyczę itp, a ci wyciągnęli broń i dalej mi kopali w motor. Proszę o zmianę kary i wyrażam skruche.
Ewentualne screeny/świadkowie: Raczej brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Twoja skrucha nie znaczy tutaj nic, bo w przeciągu miesiąca otrzymałeś już trochę kar. Jak widać nie potrafisz wyciągać wniosków i nie przykładasz się do tego, by polepszyć jakkolwiek swój poziom rozgrywki.

image.png.aa6ee93aee0e92886abea0546b72c977.png

Co do samej sytuacji. Regulamin przestępczych mówi jasno:

image.png.426d58b26cd856fa5142ae37c0bda924.png

I nie ma tu znaczenia, czy pojazd jest zgaszony, czy nie. Siedzenie na/w pojeździe daje ogromną przewagę na linii diler-przeciwnik, bądź diler-organy ścigania. Może nawet bym Ci odpuścił, gdyby nie to, że olałeś uwagi od innych nawiązujące do tego zakazu. Nawet podczas gdy @Ritelkainterweniowała w tej sprawie i pisała z tobą na /w, dalej robiłeś corner siedząc na motocyklu xD.

Nawiązując do drugiej części apelacji - gra ze strony napastników była zwyczajna, poprawna, jednak Twoja już nie do końca. Wygląda to, jakbyś nie potrafił zagrać na swoją niekorzyść. Już wyjaśniam Ci dlaczego:

image.png.43ee6a82706cf52877b1d198562711b8.png 

image.png.5824388f4953ee05a60dd0ec61c65810.png

image.png.024cdc5d8da6184187e3179c4aeb212e.png

Z motocykla próbuje zrzucić Cię dwójka mężczyzn. Ty praktycznie nic z tego nie robisz, grasz w stylu must-win (musisz wygrać) i zamiast nawet poddać się uzbrojonym napastnikom, dalej chcesz "wywalczyć" wygraną, ryzykując przy tym życie swojej postaci.

image.png.f0bc3eb08162771aadce53f9add24b0c.png

Po krótkiej wymianie zdań na /b, dalej nie bierzesz niczego do siebie i znowu próbujesz ugrać coś na swoją korzyść. Po wszystkim gdy już odjechałeś od nich, napisałeś komuś że "nie będziesz grał z odwalaczami", a następnie poprosiłeś supportera o naprawienie pojazdu. "Czesc, moglbym naprawke motorku? pokopali mi go zero odegrania nic." Na koniec w rozmowie z Ritelką sam stwierdzasz "Nie sory - wole dostac kare czy cos niz z nimi grac - gram ze daje gazu i odjedzam a oni mnie zaczynaja kopac po motorze itp, dziekuje za taka gierke.". Nie ma najmniejszej opcji, żebyś jakkolwiek mnie tutaj przekonał. 

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem przy ścianie, nawet jakby mnie kopali tak jak napisał to gracz Warren Liao/popchnął czy szarpał - dalej Mógłbym się utrzymać na motorze czy się oprzeć o ścianę. Odegrałem, że daje gazu i odjeżdżam to była moja reakcja, jak mnie szarpali to właśnie odjechałem - raczej motor ma moc wiec jak przy gazowałem i odjechałem to nawet jakby mnie trzymali to i tak Mógłbym odjechać. Odgrywałem słabo to fakt i przyznaje się bez bicia. Prosiłbym o zmienienie/zniwelowanie tej kary np. Adminjail na 300minut czy cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Cornera fakt chyba była taka sytuacja, ze admin zwracał mi uwagę i się zapomniałem - też jak wspomniałem parę osób mi to mówiło, że się coś zmieniło (chyba też jakaś grupa przestępcza z Davis) jest dozwolone na motorze robić Corner ale musi być zgaszony silnik wiec sam już się poplątałem. Fakt mógłbym zapytać kogoś z ekipy dokładnie jak to jest z tym - ale połowa administracji (nie obrażając oczywiście) nie ogarnia troszeczkę, zmienię temat np. na pytanie które zadałem paru członkom ekipy - Od której można robić Corner, pierwszy odpowiedział że od 18 drugi, że od 17 a trzeci nic nie wiedział. Przepraszam za moje zachowanie i obiecuje, ze jak zmienicie mi kare i dostane szanse to nie zmarnuje jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin