Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[05/03/23] RONNIE feat. Baby Ray, Ulrik Eriksen - fake love don't last (prod. mont2k)


naughty

Rekomendowane odpowiedzi

** Chwilę przed pierwszą w nocy dnia piątego marca dwudziestego trzeciego roku; swoją premierę miał nowy utwór wokalisty RONNIE należący do jego nadchodzącego albumu "F*CK FEELINGS". Utwór opowiada o fałszywej miłości, którą ma się już za sobą, a na całą sytuację spogląda się chłodnym spojrzeniem wyciągając jednocześnie wnioski z tej relacji. Na forach muzycznych i portalach dotyczących gwiazd lokalnej sceny muzycznej zaczęły krążyć tematy, że utwór opowiada o byłych relacjach obu wokalistów, którzy wystąpili wokalnie na tracku (RONNIE & Baby Ray). Wśród credits'ów można zauważyć, że oprawę gitarową przypisano RONNIE'mu, zaś perkusję - Ulrik'owi. Jakość dźwięku jest na poziomie studyjnym. Za produkcję, mix, mastering oraz doprowadzenie do finalnej wersji utworu odpowiedzialne jest studio nagraniowe Generation-A wraz z producentem mont2k. **

nZeGSRz.png.951e67ed0b2cbc81933237d946b25397.png

Spoiler

Track name: fake love don't last.
Album name: F*CK FEELINGS
Performer: RONNIE, BABY RAY, URLIK ERIKSEN.
Written by: BABY RAY & RONNIE.
Produced by: MONT2K.
Released date: 05/03/23.

Lyrics:

[Intro: RONNIE]
Już nagrywasz?
Yeah

[Verse 1: RONNIE]
Widziałem to już, mam déjà vu
Bo to kolejny raz, kiedy pękam w pół
I dalej sie łudze, myśli męczą znów
Dałem sie nabrać, w plecach kolejny nóż

[Pre-Chorus: RONNIE]
Mam już dość grania w Twoje gierki
Przestałem słuchać Twoich pustych obietnic
Wydzwaniasz tylko kiedy masz problemy
Bo widocznie tylko wtedy jestem Ci potrzebny
Jakie to mmm-mmm-mmm, żałosne

[Chorus: RONNIE]
Nie wiem czy wiesz, ale mam już dość kłamstw
Nie wiem czy wiesz, ale zamknąłem ten rozdział
Możesz spróbować kolejny raz, kolejny raz
Nie, nie dam sie, nie-nie
Nie wiem czy wiesz, że mam dość Twoich kłamstw
Nie wiem czy wiesz, że już zamknąłem ten rozdział
Możesz spróbować kolejny raz, kolejny raz
Nie, nie dam sie, nie-nie

[Verse 2: Baby Ray]
Serce wymienione na dodatkowy dolar
Nowa wersja Ciebie, której wolałem nie poznać
Przez to wielkie plany poszły do kosza
Ooh, no
Nigdy więcej w tle, nie będę tęsknić
Kolejny nóż w plecy dodałem do kolekcji
Wiem, że tego chcecie, ale nie dam sie skreślić
Pare nowych zarzutów dla zastrzyku atencji
Jakie to uh-uh-uh, żałosne

[Chorus: RONNIE]
Nie wiem czy wiesz, ale mam już dość kłamstw
Nie wiem czy wiesz, ale zamknąłem ten rozdział
Możesz spróbować kolejny raz, kolejny raz (O-Okay)
Nie, nie dam sie, nie-nie
Nie wiem czy wiesz, że mam dość Twoich kłamstw
Nie wiem czy wiesz, że już zamknąłem ten rozdział
Możesz spróbować kolejny raz, kolejny raz (Ayy)
Nie, nie dam sie, nie-nie, nie dam sie

[Outro: RONNIE, Baby Ray]
Ooh, możesz próbować (możesz próbować)
Ooh, nie dam się (nie dam się)
Ooh, możesz próbować (możesz próbować)
Ooh, nie dam się (nie dam się)
Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh-ooh, ooh-ooh, ooh

Spoiler

PROMOCJA:
- Tajemnicze i niewyjaśnione jak dotąd zniknięcie utworu ze wszystkich portali streamingowych piętnaście-dwadzieścia minut po globalnej premierze.
- Posting na socialmediach: #1
- Otrzymanie nagrody za "Artystę roku 2022" podczas gali rozdania nagród Celebrity Awards 2022.
- Kolaboracja z Baby Ray, który otrzymał trzy statuetki podczas zeszłego rozdania nagród na gali Celebrity Awards oraz z byłym perkusistą zespołu Phobii, a obecnie CEO ArcAngels - Ulrikiem Eriksonem.
- Napięta atmosfera na linii RONNIE & BABY RAY a ASAMI KIYOKO; dawna, nie trwająca długo potyczka postowa na socialmediach.
- Wywiad w NAD: 026. RONNIE: "Mógłbym spokojnie pozwać ją i posadzić za kratami z pomocą sztabu prawniczego Generation A."

KOSZTA:
- $10,000 opłaty związane z pracą po godzinach na rzecz działań utworu od strony ekipy studia Generation A.
-
 

Będzie aktualizowane w razie co jeszcze.

 

Edytowane przez naughty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Tori rozwaliła się na boisku na kampusie, przesłuchała utwór z znajomymi. Pomimo niedawnej dramy z Ronnie, uważa że track idealnie nadawałaby się do jazdy samochodem z znajomymi, w lato, o zachodzącym słońcu. Zostawiła serduszko pod utworem, a sam track dodała do playlisty ''Summertime''.**

Dua Lipa Break My Heart GIF - Dua Lipa Break My Heart Future Nostalgia -  Discover & Share GIFs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Xenophon Savchenko slucha kawalka w jakosci studyjnej z pomoca swojego high-end audio w Enus. Opuszcza dach w centrum Vinewood i rozpierdala kawalek na pelna pizde wstawiajac relacje w sociale oznaczajac Ronnie.**

**Sebastian Carrero otrzymal kawalek na DMs od Jill Skjeggestad ktora powiedziala ze jest sztos. Zastanawia sie czemu podeslala mu jakiegos glam-rockowego pedala ale mimo wszystko tupie noga.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin