Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Muskulatura] Muscle Definition MP Male v1


DeVo

Rekomendowane odpowiedzi

Mały szczegół, którego zawsze brakowało mi w GtaV, mianowicie zmiana wyglądu ciała w zależności od punktów J.
Proponuję, aby dodać system, który działałby na zasadzie, że jeśli postać osiąga status muskularny tj. +6001jotów, jej tors zmienia się na ten z modyfikacji poniżej:

https://www.gta5-mods.com/player/muscle-definition-mp-male

Jak sam autor wspomina: Model has not been altered, just the Normal Map. Body shape itself hasn't been altered to avoid larger body clipping with clothing items. - czyli wszystkie ubrania powinny normalnie działać, nawet po zmianie skina na bardziej muskularny. 

Nie wiem, czy developerzy są na siłach aby napisać taki skrypt.. Ale jeśli tak - to pozdro dla was

 

var1.png

^ Postać Deptaka na powyższej modyfikacji, piękna sprawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, greygods napisał:

jak ktos chce miec wizualnie bardziej umiesniona postac to niech se wgra moda do siebie, bezsensem jest marnowanie czasu devow na pisanie skryptu do takiej glupoty xD

No tak, bo lepiej wgrać 150 rodzajów nowych radiowozów przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2023 o 15:54, DeVo napisał:

Żadnej głupoty, wszyscy mają widzieć, że moja postać jest wyjebana.. Nie będzie to marnowanie czasu devów, a zainwestowanie go w najprężniej rozwijający się serwer text rp,pozdro

bo przecież nie masz statusu nad głową i nie masz możliwości to ustawienia sobie na postaci /opis lub examine xD

gbebecia, eSPeeM i greygods lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, fajnie by było zobaczyć w gierce takich napakowanych goryli. Co do komentarzy wyżej, to po prostu śmiech na sali - zaproponujcie może lepsze zmiany zamiast głupio się wypowiadać. Jeżeli faktyczne taka modyfikacja jest kompatybilna z ciuchami to nie wiem gdzie widzicie problem.

Niektórzy gracze wbijają muskularnego tylko i wyłącznie dla nicku nad głową co jest bez sensu, jeżeli postać jest nieźle napakowana to powinno być to grane i wygląd faktycznie powinien się zmienić. Pozdro Devo

MQnV8Xm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje umiesnienia na serwerze widocznego ale wydaje mi sie ze jakby zostalo to dodane to kazdy mozliwy sim bylby MUSKULARNY/UMIESNIONY przez ten wyglad i to by wygladalo jakby kazdy byl NPC co musi trenowac ale no tak to jest na plus wydaje mi sie

ECPU FilipeQ lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, marcinekk napisał:

bo przecież nie masz statusu nad głową i nie masz możliwości to ustawienia sobie na postaci /opis lub examine xD

Ale o czym ty mówisz w ogóle gościu? Mam postać potężnego goryla z 10k jotów, który powinien wyglądać potężnie, a nie jakby dopiero co urwał się z High School, to zasługuje na coś więcej niż status (muskularny) nad nickiem. Byłby to bardzo fajny dodatek do rozgrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin