Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[05.03.2023] Zoe Andersson aka TopZ` - Odbiór Phoenix'a przez @Asami_Kiyoko i @Martin_Faye | 3/3 | #project


Rollo

Rekomendowane odpowiedzi

Vtube.png

logo.png

**Na kanale Zoe pojawił się trzeci odcinek z serii Project Phoenix. Z tytułu można wywnioskować, iż jest to ostatni dotyczący projektu Imponte a po sam odbiór przyszli Martin Faye oraz Asami Kiyoko.**
( @Mitsu, @blacksugar )

Na sam początek dla ułatwienia, rozróżniania osób. 
ZA - Zoe Andersson JA 🙂
AK - Asami Kiyoko @blacksugar
MF - Martin Faye @Mitsu
YS - Yana Sidorov @HellRiders
IK - Ikoku Kamata @xenderx

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_17.53.05.25.png?width=1202&height=676Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_17.57.04.00.png?width=1202&height=676 Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_17.59.14.04.png?width=1202&height=676Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_17.56.39.02.png?width=1202&height=676

ZA: Cześć, hej! - Trzeci i ostatni odcinek z przgód dookoła Imponte Phoenix. Dzisiaj już po odbiór wpadła do nas Asami oraz Martin. Cześć Wam, hej **wystawiła do nich po żółwiku zaraz to zostawiając chwilę by się przywitali** zaraz obok nich jest Yana i Iko.

YS: Hej, cześć!

IK: Hej, hej!

AS: **Przybiła żółwika z Zoe, a następnie pomachała do kamery.**

MF: Cześć! **Przybił żółwika z Zoe.**

ZA: Plandekę już widzicie, efekty na odcinkach też słyszałam, że był już widziany... chcecie coś powiedzieć przed zerwaniem zasłony czy przechodzi od razu do sedna? **Od razu, z nabytego doświadczenia poprawiła kadr razem z gośćmi w stronę zasłoniętego wozu.**

AK: Czuje się jak przed odkopaniem prezentu! **zaśmiała się**

MF: **Spojrzał na plandekę przykrywającą samochód zakładając rękę na rękę i trzymając za krawędzi koszuli.**

ZA: Czyli rozumiem, że gotowi **skinęła do Yany** oto efekty!

YS i IK: **Złapały za dolne części plandeki zaraz to ściągając ją z wozu, po całości rzuciły materiał za wóz.**

MF: **Wlepił nieruchomo wzrok w plandekę. Energicznie zareagował na widok samochodu ciągnąc za krawędzie koszuli, która podarł.** Jest mega dojechany! Wygląda świetnie!

**Guziki posypały się na ziemię. Z jego barków zwisają fragmenty koszuli.**

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.01.08.92.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.02.29.66.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.16.08.40.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.12.15.43.png

AK: **Skupiła wzrok na wozie, przetarła oczy z niedowierzania.** Wy to chyba mnie wkręcacie, nie? To nie może być to samo auto. **Podeszła bliżej i nachyliła się nad maską.**

ZA: **Podeśmiała się ciszej zerkając po ich reakcji, odsunęła się na bok widząc co zrobił Martin jednocześnie oddając wolny kadr operatorce kamery.** Właściwie... już nie jest tym samym autem - to prawda.

IK: **Zaśmiała się pod nosem z reakcji M_Faye.**

YS: **Spogląda na reakcję mężczyzny, cicho podśmiechując się do Ikoku.**

ZA: **zerka po Asami jak i Martinie dokładnie badając ich reakcję. Wyciągnęła kluczyk z kieszeni zaraz to kierując go do Asami.** Otwierajcie, sprawdzajcie!

MF: **Zdjął fragmenty koszuli ze swoich barków i cisnął nimi poza kadr.** Woah, jestem w takim szoku, że z tego wszystkiego porwałem swoją ognistą koszulę.

AK: Wkręcasz mnie, nie? Gdzie schowaliście tamto auto? **Rozejrzała się po warsztacie.**

YS: Nigdzie, patrzysz się na nie w tej chwili. **Zaśmiała się po słowach mężczyzny.**

MF: Widzisz, nawet jest napisane **Wskazuje na napis Phoenix.**

ZA: Nie no serio **Zadyndała raz jeszcze kluczykiem przed Asami.** To Wasz wóz!

AK: **Energicznie złapała za kluczyki od Zoe, rzuciła nimi w stronę Martina.**

MF: **Z powodzeniem zorientował się, ze kluczyki lecą w jego kierunku. Zlokalizował je wzrokiem i złapał w locie.** Wygląda świetnie, to całkiem inny samochód!

AK: I co myślisz? Dobrą robotę odwaliły dziewczyny, co?

**Asami wraz z Martinem usiedli w Imponte.**

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.06.20.37.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.06.34.71.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.07.21.38.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.09.59.46.png?width=1202&height=676

MF: No pewnie, powstał niczym feniks z popiołu. A właściwie to Phoenix, w końcu Imponte! **Rozgląda się po wnętrzu pojazdu dotykając dłońmi obicia tapicerki.**

ZA: **Podbiła nieco bliżej wozów dając popisać się kamerzystce z kadrem.** Kurcze... właściwie to tak - patrząc na jego stan można tak powiedzieć.

AK: Martin to chyba nie chce go opuszczać teraz.

YS: Doobra to może tak... zaczniemy od serca... Iko powiesz coś? Ja w tym czasie otworzę maskę. **Otwiera drzwi od strony kierowcy pokazując mężczyźnie, którą dźwignię ma pociągnąć.**

MF: **Pociągnął za dźwignię do siebie odblokowując maskę.**

IK: Więc tak; Yana wymieniła tutaj skrzynię biegów z fabrycznej na taką pochodzącą z wersji Nascar, torową. **Zaczęła dość obszernie gestykulować rękoma.**

YS: Aktualnie biegi są krótsze oraz wytrzymają o wiele więcej przy większych obrotach, nie będzie zgrzytać. **Przechodzi na front samochodu wkładając palce pod maskę, ściąga nimi zamek i unosi j ku górze. Blokuje maskę na kijku.**

AK: **Przytakuje głowa na słowa Yany, jakby wiedziała o czym kobieta mówi.**

IK: Również zostały zmienione hamulce czyli kevlarowe zaciski tak samo jak i klocki, calutki zestaw hamulcowy z kevlaru co daje nam to, ze są jeszcze bardziej wytrzymałe.

YS: Oraz droga hamowania jest krótsza.

MF: **Pokiwał głową i przykucnął przy kole.** Czarne niczym popiół... Są świetne, pasują do włosów Asami.

IK: Tak samo zostało wymienione zawieszenie z torowej wersji tego pojazdu, lepiej będzie wybierał nierówności na drodze ale też jest nieco sztywniejszy.

MF: O tak, sprężyny to ważna sprawa patrząc na stan dróg w Los Santos.

YS: Dokładnie, przez co dziury nie będą aż tak odczuwalne.

IK: Również zostało tutaj zakute V8 small block z pojemnością siedmiu litrów. Całość połączona z kompresorem generuje trzysta czterdzieści pięć koni.

YS: To teraz kwestia wizualna... oryginalnie ten Phoenix posiadał szklany dach jak mogli już Państwo zauważyć wróciliśmy do tego, ktoś wyciągną szkło lub było ono rozbite. Na jego miejsce wspawał kawałek blachy robiąc hardtop'a. Wszystkie dziury zostały załatane nowymi kawałkami blachy, wyprofilowaliśmy jest. Stan podłogi został przywrócony do tego z przed epoki wedle informacji jakie dostaliśmy od innego właściciela takiego Imponte. Można powiedzieć w wielkim skrócie, samochód został naprawiony i jest prawie idealny! Nowa tapicerka oraz obicia na fotelu, dokładniej skóra oraz odnowione plastiki z uszczelkami i kilka chromowanych elementów. felgi zostały wzięte od Gauntleta Classic, okazało się że są wytrzymałe od tych seryjnych a przy podniesieniu mocy chodziło nam w głównej mierze o bezpieczeństwo.

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.10.41.89.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.13.19.25.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.14.22.69.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.18.23.51.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.18.49.47.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.19.26.30.png

ZA: Prawie? Nie bądź taka skromna Y'! Jest idealny!

AK: Ja jestem pod wrażeniem i wcale nie przesadzam mówiąc to. Aż szkoda będzie mi się z nim rozstać.

ZA: A właśnie Asami - może podzielisz się z nami tym co się stanie dalej z tym autem? **Podeszła dwa kroczki do niej dopytując z ciekawości.**

AK: **zerknęła na Zoe, następnie skierowała wzrok na Martina czekając na jego pozwolenie.**

MF: **Zerknął na kobiety, a następnie dodał.** Samochód będzie nagrodą w konkursie, jednak nie możemy zdradzić o co będzie w nim dokładniej chodzić. O tym się dowiecie od samej Asami za jakiś czas!

ZA: Pewnie! Rozumiem! Mimo to... powiedzieliście sporo - na pewno duża część osób się tym zainteresuje **zerknęła po nich nieznacznie się uśmiechając** to co, odpalacie go?

MF: No pewnie! Nawet nie musisz powtarzać dwa razy. **Pokazał klucze do kamery i pewnym krokiem ruszył w kierunku samochodu, do którego wsiadł.**

AK: Pewnie. Martin prowadzisz? Ja pełnię tutaj rolę procesjonalnego pasażera.

**Audio wyciszyło się totalnie i zostało samo Video. W tle zaczęła lecieć narracja nagrana w post produkcji. Dźwięk nagrywany tym mikrofonem brzmi o wiele lepiej i bardziej profesjonalnie.**

ZA jako lektor: W tym momencie była chwila na dogadania co i jak z montażem kamery gdy Marin z Asami pierwszy raz przejadą się wozem. Pozwoliliśmy to sobie wyciąć gdyż było to strasznie nudne - miłego oglądania.

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.25.20.86.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.30.43.80.png?width=1203&height=676Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.30.16.46.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.30.22.67.png

**Asami wraz z Marinem wyskoczyli z wozu wracając do kadru z kamerą, wtedy Zoe wróciła.**

ZA: Huh... stresowała mnie ta przejażdżka ale nie wiem czemu! **Podeśmiała się ciszej pod nosem.** Chociaż wiem, że wszystko jest zrobione na tip-tip.

MF: Dlaczego? Coś sugerujesz Zoe?

ZA: Właśnie nie... to mój pierwszy projekt taki... publiczny! O publiczny! Okey moi drodzy, ostatnie pytanko bo nie chce Was trzymać więcej. Jakbyście musieli ocenić Phoenix'a tylko w trzech słowach to jak one by brzmiały? **Zerknęła na Asami jak i Martina.**

MF: Ogniście, szybko i z wiatrem we włosach! **Wskazuje na swoje włosy na głowie.**

ZA: **Podeśmiała się po słowach Martina przypatrując się jego bujnej grzywie, wróciła wzrokiem do Asami.**

AK: Ja patrząc na to cudeńko wybrałabym **zaczęła kolejno wyliczać na palcach** ogień, powstanie, albo nawet z martwych wstanie i dopracowanie o!

ZA: Huh! Czyli nie ma nawet jednego negatywnego? Niezmiernie mnie to cieszy. Tak jak już Wam mówiłam, nie będę Was trzymać. Imponte zostaje w Waszych rękach. **Podeszła ponownie do pary i ustawiła się pomiędzy nimi, wystawiła do nich po żółwiku zaraz po tym zakończyła.** Dzięki Wam bardzo za uwagę, widzimy się już nie długo i do zobaczenia! **Zaprosiła do pożegnania Iko i Yanę.**

MF: **Zbiła żółwia z Zoe szczerząc się do kamery.** Jest cool! Trzymajcie się!

AK: **Zbiła żółwia z Zoe i ponownie machała do kamery.**

YS: do zobaczenia w następnym odcinku!

IK: Do zobaczenia!

ZA: **Wyszła z grupy ludzi zaraz to z uśmiechem przykrywając obiektyw dłonią.**

Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.38.52.64.png?width=1202&height=676Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01_-_18.41.57.28.pngGrand_Theft_Auto_V_Screenshot_2023.03.01

Odgrywki IC z kosztami:

Spoiler

Screenów jest taka ilość, że nie daje mi ich przepuścić dalej, tekst jest nieznacznie przeredagowany, dla chętnych można pisać w DM na dsc. 
cLQuPqr.png9DRACSe.pngoZiUuT8.png9CpWNZN.png
Łącznie $187.500

Dane postaci:

Spoiler

Imię i nazwisko: Zoe Andersson
Numer konta: 8630192742

 

Edytowane przez Rollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin