Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/GARRETT] Joven


Joven

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/18758-joven/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Tommy Clint
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci
Członek ekipy nakładający karę: GARRETT
Wyjaśnienie sytuacji:  Witam już prostuje całą historie.. Gdy pierwszy raz wszedłem na serwer z znajomym i namawiał mnie do pracy jako tatuażysta praca mi nie odpowiadała po prostu była nudna. Więc postanowiłem że chce jakąś dobrze płatną prace więc chciałem spróbować swoich sił w FD lecz prowadząc postać IC moja postać poznała kobietę która pracowała w warsztacie wszystko było fajnie  i zakochali się w sobie więc moja postać uznała że rzuci prace w FD dla niej i zaczął z nią pracować w warsztacie lecz ta miłość nie trwałą za długo ponieważ wyszły zdrady z jej strony więc odszedł od niej i z warsztatu. Nie mając co już począć osiadł na barmanie. W związku że moja postać powiedziała że pracuje w innym lokalu szefowa baru zaproponowała mu prace w suplementach jej partnera gdzie sklep z suplementami istniej pod tą samą marką jaką jest Madera. To są wszystkie powody dlaczego zmieniałem pracę na mojej postaci więc proszę o zdjęcie blokady jestem zdecydowany na pracę tylko i wyłącznie w gastronomi i w sklepie z suplementami 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wyjaśnienie sytuacji:  Witam już prostuje całą historie.. Gdy pierwszy raz wszedłem na serwer z znajomym i namawiał mnie do pracy jako tatuażysta praca mi nie odpowiadała po prostu była nudna. Więc postanowiłem że chce jakąś dobrze płatną prace więc chciałem spróbować swoich sił w FD lecz prowadząc postać IC moja postać poznała kobietę która pracowała w warsztacie wszystko było fajnie  i zakochali się w sobie więc moja postać uznała że rzuci prace w FD dla niej i zaczął z nią pracować w warsztacie lecz ta miłość nie trwałą za długo ponieważ wyszły zdrady z jej strony więc odszedł od niej i z warsztatu. Nie mając co już począć osiadł na barmanie. W związku że moja postać powiedziała że pracuje w innym lokalu szefowa baru zaproponowała mu prace w suplementach jej partnera gdzie sklep z suplementami istniej pod tą samą marką jaką jest Madera. To są wszystkie powody dlaczego zmieniałem pracę na mojej postaci więc proszę o zdjęcie blokady jestem zdecydowany na pracę tylko i wyłącznie w gastronomi i w sklepie z suplementami 


W tym momencie opisałeś właśnie skoczka i nijactwo postaci. Operowanie jako barman, dziaranie ludzi, grzebanie w samochodach, praca strażaka i sprzedawanie suplementów to nie jest "coś normalnego" - w pełni zrozumiałbym gdyby zmiana pracy Twojej postaci wiązałaby się z jakimś backgroundem i możliwymi połączeniami między sobą (nie chodzi mi o rozterki postaci a umiejętności, które Twoja postać posiada by móc ewentualnie pracować gdzie indziej niż obecnie). A u Ciebie to wyglądało tak, że coś Ci się nudzi albo zmienia w rozgrywce i lecisz do innej profesji. No sorry ale to się nie klei - zostawiam sprawę górze, ale moim zdaniem ta blokada pomoże Ci zrozumieć właściwe kreowanie postaci ze smakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin