Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/GARRETT] Joven


Joven

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/18758-joven/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Tommy Clint
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci
Członek ekipy nakładający karę: GARRETT
Wyjaśnienie sytuacji:  Witam już prostuje całą historie.. Gdy pierwszy raz wszedłem na serwer z znajomym i namawiał mnie do pracy jako tatuażysta praca mi nie odpowiadała po prostu była nudna. Więc postanowiłem że chce jakąś dobrze płatną prace więc chciałem spróbować swoich sił w FD lecz prowadząc postać IC moja postać poznała kobietę która pracowała w warsztacie wszystko było fajnie  i zakochali się w sobie więc moja postać uznała że rzuci prace w FD dla niej i zaczął z nią pracować w warsztacie lecz ta miłość nie trwałą za długo ponieważ wyszły zdrady z jej strony więc odszedł od niej i z warsztatu. Nie mając co już począć osiadł na barmanie. W związku że moja postać powiedziała że pracuje w innym lokalu szefowa baru zaproponowała mu prace w suplementach jej partnera gdzie sklep z suplementami istniej pod tą samą marką jaką jest Madera. To są wszystkie powody dlaczego zmieniałem pracę na mojej postaci więc proszę o zdjęcie blokady jestem zdecydowany na pracę tylko i wyłącznie w gastronomi i w sklepie z suplementami 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wyjaśnienie sytuacji:  Witam już prostuje całą historie.. Gdy pierwszy raz wszedłem na serwer z znajomym i namawiał mnie do pracy jako tatuażysta praca mi nie odpowiadała po prostu była nudna. Więc postanowiłem że chce jakąś dobrze płatną prace więc chciałem spróbować swoich sił w FD lecz prowadząc postać IC moja postać poznała kobietę która pracowała w warsztacie wszystko było fajnie  i zakochali się w sobie więc moja postać uznała że rzuci prace w FD dla niej i zaczął z nią pracować w warsztacie lecz ta miłość nie trwałą za długo ponieważ wyszły zdrady z jej strony więc odszedł od niej i z warsztatu. Nie mając co już począć osiadł na barmanie. W związku że moja postać powiedziała że pracuje w innym lokalu szefowa baru zaproponowała mu prace w suplementach jej partnera gdzie sklep z suplementami istniej pod tą samą marką jaką jest Madera. To są wszystkie powody dlaczego zmieniałem pracę na mojej postaci więc proszę o zdjęcie blokady jestem zdecydowany na pracę tylko i wyłącznie w gastronomi i w sklepie z suplementami 


W tym momencie opisałeś właśnie skoczka i nijactwo postaci. Operowanie jako barman, dziaranie ludzi, grzebanie w samochodach, praca strażaka i sprzedawanie suplementów to nie jest "coś normalnego" - w pełni zrozumiałbym gdyby zmiana pracy Twojej postaci wiązałaby się z jakimś backgroundem i możliwymi połączeniami między sobą (nie chodzi mi o rozterki postaci a umiejętności, które Twoja postać posiada by móc ewentualnie pracować gdzie indziej niż obecnie). A u Ciebie to wyglądało tak, że coś Ci się nudzi albo zmienia w rozgrywce i lecisz do innej profesji. No sorry ale to się nie klei - zostawiam sprawę górze, ale moim zdaniem ta blokada pomoże Ci zrozumieć właściwe kreowanie postaci ze smakiem.

shadowheart, cubus, wuuu i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin