Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

🐇♿Dylan „HeatStick” Reed🐇♿


KaczkA1337

Rekomendowane odpowiedzi

image.pngDylan "HeatStick" Reed - 21 letni amerykanin urodzony w 2002 roku wychowany na Chamberlain - Los Santos na terenie setu Playboy Crips Gang. Uczęszczał do Davis High-school gdzie często wdawał się w bójki co wykreowało jego charakter, HeatStick zazwyczaj jest spokojny i wie kiedy trzymać język za zębami, co innego w tekstach, pisze je na wzór Narkotyków, Ucieczek przed Departamentem oraz licznych bójek. Podczas pobytu na projektach poznał producenta który wytłumaczył mu jak robić Beat'y do piosenek w darmowych programach, dzięki temu HeatStick mógł zacząć tworzyć muzyke na poważnie, długo to jednak nie potrwało ponieważ został osadzony w Los Santos County Jail za morderstwo zastępcy szeryfa. Darkie wrócił z odsiadki i dalej chce robić Guap na muzyce, nie pomaga mu w tym jednak brak środków na wbicie do studia. Od tego momentu jest zdany tylko na Hustlerów z Projektów którzy go będą wspierać. 

Dylan jest typowym stoner'em z bloków, lubi chodzić po Projekcie czując się wysoko. Jest materialistą i stara się przeznaczyć wszystkie środki na kariere lecz nie pomaga mu w tym uzależnienie od Zielonego Stuff'u, czarnuch utrzymuje siebie oraz Hustler'ów projektu za pieniądze z handlu narkotykami które rzuca po osiedlu. Dąży on do postawienia domowego studia w którym mógłby nagrywać coraz to lepsze kawałki i wychodzić na światło dzienne spod ziemii, ostatnio HeatStick nie potrafi zapanować nad emocjami, wpada w ataki agresji gdy ktoś odzywa się do niego bez respektu. Myśli że może stawić czoła każdemu czarnuchowi który wejdzie w jego drogę, jest strasznym pesymistą jeżeli chodzi o nowo poznanych ludzi. Nie lubi gdy ktoś spoza setu mówi mu co ma robić, często rozpoczyna sytuacje w których dochodzi do rękoczynów i nie tylko.

OOC: Siema chciałem spróbować swoich sił w branży, jestem całkiem aktywny i uważam że to będzie fajne urozmaicenie mojej postaci rapera w gangu. Pozdrawiam.

edit: zmiana ksywki poniewaz zauważyłem ze ktoś takowy jak „darkie” już jest pozdrawiam
LI_LOGO.png darkie 🐇



TRACKS
heatstick - found one.
FEATURES

NEWS

Imię i nazwisko postaci: Dylan Reed
Numer konta: 4976205849
Przynależność: -

Edytowane przez KaczkA1337
st6zzy, ENJOY, blacksugar i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**W mediach społecznościowych można dowiedzieć się o pościgu który spowodował HEATSTICK, z różnych źródeł można dowiedzieć się o potwierdzonym akcie zgonu, dylan nie wytrzymał presji śmierci bliskich mu czarnuchów i postanowił zrobić SBC**



 

Spoiler

OOC: Witam ogólnie to prosze o zamknięcie tematu, Moja postać nie zyje pozdrawiam, mimo że grałem strasznie krótko to mi się podobało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin