Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/WLK] Overdose


overdose

Rekomendowane odpowiedzi

Minęły dwa tygodnie to wrzucam raz jeszcze.

Link do Twojego konta globalnego:
 https://forum.v-rp.pl/profile/894-overdose/
Nazwa postaci na którą nałożono karę:  Przez forum nadana kara na konto
Rodzaj kary: Ban 30 dni
Powód nałożenia kary: "Postawy skrajnej homofobii nie będą akceptowane."
Członek ekipy nakładający karę: WLK

Wyjaśnienie sytuacji: Nie sadzilem, ze bede musial kiedykolwiek sie z czegos na tym serwerze tlumaczyc. Generalnie akcja zaczela sie od tego, ze podjechalem do salonu po dluzszym pobycie w grze sprawdzic sobie wozy "na zywo" i wybrac cos pod siebie. Podjechalem i zauwazylem "znajomego" to przywitalem sie z nim na /b, a pozniej wpisalem /salon jak pod nim stalismy i cos tam pisali w miedzy czasie - oblukalem szybko kategorie SUV, ktora mnie interesowala i wyszedlem z menu salonu. Cos tam gadalismy na /b i bylo tez cos o "e-seks" pisane od gracza, ktory postanowil zglosic cala sytuacje rzekomo pierw do Kamila (S5), a pozniej do opiekuna strefy w ktorej mial grac - WLK. Nie pamietam calosci rozmowy, aczkolwiek czastke mianowicie chodzi o -> "Pisałem na /b że jestem nietolerancyjny dla pedałów, lesb i ich jebać" i chyba powtorzylem to dwukrotnie, a czy cos wiecej pisalem to nie pamietam tego akurat, bo patrzac na godzine, o ktorej to sie dzialo to bylem juz zmeczony po calym dniu i wylecialo mi to z glowy; caly tok rozmowy z osobami, ktore byly pod salonem.

Dostalem kare 30 dni bana za taki tekst co pisalem wyzej (chyba, ze cos jeszcze pisalem co sobie nie przypominam dopoki nie podesle ktos logow) - totalny absurd. Ludzie pisza gorsze rzeczy, niz to co ja napisalem na /b wtedy, a mimo to nadal sa na serwerze i prowadza swoje watki in-game (graja na klimacie) bez zadnych problemow, a do mnie to nie wiem - rzucono sie jakbym mial kogos bic bez przyczyny, cokolwiek. Oni przewijali cos o "e-seks" na /b, wiec skojarzylo mi sie to z automatu (grajac na serwerze) z seks aferami i wieloma watkami gry lesba-lesba oraz innymi trojkatami etc. niesmacznymi sytuacjami. Dolaczylem do tego tez nie potrzebnie "osoby cieple" i slowo "jeb*c" - to fakt.

Zazwyczaj ze mna nie ma zadnych problemow co potwierdzi wiekszosc osob z mojej "bylej" frakcji LSPD czy sam zarzad tejze grupy, a czy ktos spoza niej to w zasadzie nie wiem - nie interesuje sie nimi i tez mam w glebokim powazaniu to co o mnie mysla i mowia. Pozdrawiam.

edit; Po zobaczeniu logow z tej sytuacji; faktycznie bylo to dosc idiotyczne odnosnic sie ze swoimi pogladami przy randomowej osobie na /b, ale jak juz wspominalem moge sie tutaj jedynie wybronic zmeczeniem, a niczym wiecej.


Ewentualne screeny/świadkowie: logi jedynie z akcji co tam sie dzialo

punjabi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin