Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/doozan]zuberek


zuberek

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/13304-zuberek/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ivan Streikov
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary:  Kierownik dwóch biznesów, mający na koncie pół miliona, robiący corner w taksówce

Członek ekipy nakładający karę: @doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Chciałem się pozbyć paru gram, więc chciałem sprzedać na /corner i odzyskać trochę kasy. Przepraszam za mój błąd, chciałbym wrócić na tą postać, ze względów na prowadzenie fabularne postaci, oraz poświęcony na niej czas. Mogę być pod obserwacją, lecz wyrażam skruchę i proszę o przebaczeneie. Nie jestem typem odwalacza, staram się grać legit. Codziennie gram, staram się, bo chce zakupić bądź otworzyć własny biznes... Pragnę tego od kilku miesięcy, dlatego zbierałem pieniądze, a zioła chciałem sie pozbyć i wyjść chociaż na 0, po zakupie rzeczy potrzebnych do sadzenia... Uważam, że każdemu należy się szansa, patrząc na to, że są osoby co robiły MK, używały wspomagaczy, psuli innym grę swoich zachowaniem... A ja chciałem odzyskać pieniądze wydane na roślinki, by móc spełnić swoje marzenie... Moja historia kar nie wygląda źle... Nikt nie spróbował mi powiedzieć, żadnej wiadomości, by móc cokolwiek powiedzieć... Nie ostrzegł, że robię źle... To było jedno /corner, czego żałuję... Na postaci gram od 15 lutego 2022, gdzie mam na niej ponad 260 godzin
Ewentualne screeny/świadkowie: myślę, że niepotrzebne 

Edytowane przez zuberek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin