Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[26/03] [LIVE] @torcia_borcia


Krejzi

Rekomendowane odpowiedzi

a.png

 Dnia 26/03/2023r koło godziny 16:30 na oficjalnym instagramie Tori Ramirez pojawił się zapowiedanay live stream. Nastolatkę siedząc na kanapie pierw zaczęła się witać z widzami, po tym ciepło się z nimi przywitała i zapowiedziała że na owym live planuje luźno sobie porozmawiać z widzami oraz przetestować produkt marki bloom.

T: Tori 

W - Widz

W - Czemu tak ostatnio działasz w sieci? Mało liveów, mało nutek, wszystkiego mało 😕.

Tori naturalnie przeczytała komentarz na głos by wszyscy wiedzieli na jaki komentarz odpowiada

T - Czemu tak mało? Staram się ponownie złapać wiatr w żagle i poczuć to wszystko. Co prawda wydałam You part two, ale przede mną jeszcze kawałek drogi który będę musiała przemierzyć.. Też na pewno nie będę jak kiedyś wypuszczała co tydzień czy dwa tygodnie nowej nutki, bo może się to przejeść szybko, a ja też wolałabym posiedzieć miesiąc, może dwa by stworzyć faktycznie coś lepszego niż co ten tydzień, dwa wydawać jakiś track który będzie średni.

Tori na chwilę oderwała się od kanapy, łapiąc za szklaną butelkę z wodą kokosową, napiła się z niej i wróciła na kanapę, siadając po turecku.

T - Też nie będę ukrywała ale ten live miał być zrobiony już miesiąc? Może dwa miesiące temu, jak byłam na wakacjach, ale dobrze że i tak udało mi się do tego zebrać!

W - O co chodziło z tą nutką w ostatnim poście?

T - Z tą nutką w ostatnim poście chodziło o to że planuję coś wydać ciszej zarechotała Od dłuższego czasu pracuję nad nowym kawałkiem który mam nadzieję że zamknie raz na zawsze ten mój cięższy rozdział w życiu. 

W - O czym będzie ten kawałek?

T - Kawałek będzie o moich błędach, o moim życiu, o moich fanach.. Też z takich ciekawostek mogę dodać że ten kawałek najprawdopodobniej będzie miał swoje video, ale co tam będzie to wolę nie zdradzać.. Niech to będzie taka fajna niespodzianka dla was! Szczerze mówiąc to uważam że ten kawałek to może być chyba jednej z lepszych kawałków które wypuszczałam? Tak sądzę.. 

W - Będą jakieś vlogi?

T - Tak, nie wiem czy o tym wspominałam czy nie.. Sklerozę mam.. ale planuję też jakoś bardziej się rozwinąć pod względem V-Tube? Wiecie.. jakieś vlogi, może za jakiś czas zrobię nawet z vloga z wyścigu F1. Sądzę że fajnie by to wyglądało, też na pewno myślę o jakimś tripie po Europie, pozwiedzać trochę krajów, pokazać wam co nieco. To są na razie tylko plany, ale chciałabym w pewnym momencie to wszystko zrobić no i zwiedzić trochę świata.

Nastolatka przez następny czas porozmawiała jeszcze  z widzami, odpowiadając na ich pytania. Chwilę później sięgnęła po pudełeczko od marki bloom, które postawiła na stoliku.

T - Dobrze więc tak.. Czekałam, czekałam i czekałam no i się doczekałam by móc zrobić dla was recenzję! Od górnie powiem że to nie jest sponsorowane! A i chciałabym jeszcze raz podziękować za tą paczusię! Jest mi bardzo miło że mogę ją sobie tutaj zrecenzować.

Nastolatka po chwili zaczęła ostrożnie rozpakowywać pudełko, po chwili wyjmując wszystko co się w nim znajdowało. 

T -  Design całego pudełka i produktów jest co najmniej zachęcający! Nie będę ukrywała że moim faworytem jest ten jeden podłapała do dłoni pomadkę bananową, pomachała nią obok swojej głowy Ten.. a później chyba ten brzoskwiniowy, na końcu ląduje truskawkowy. Produktowi też należy się pochwała że jest w pełni wegański i nie był testowany na zwierzętach, to też jest bardzo ważna uwaga.

T - Na pierwszy ogień poleci pomadka Tasty Banana, który robi fajną furorę w sieci i jak mówiłam, jest moim faworytem!

Nastolatka zsunęła górę z pomadki bananoweej, delikatnie przekręciła pokrętło w lewą stronę, tym samym wysuwając pomadkę. Powąchała jak pomadka pachnie, a następnie przejechała sobie kilka razy dokładnie pomadką po ustach, spogląda przy tym w lusterko którego nie widać na kamerze, finalnie cmokając ustami.

T - Po zapachu da się już powiedzieć że czuć bardzo intensywnie banana, przyjemny jest to zapach, to na pewno jest już plusik! Ładnie też usiadł mi na ustach, nie widać mocnego pokrycia, fajnie jest to stonowane. Szczerze? kompletnie się nie zawiodłam i śmiało mogłabym was zachęcić do zakupu tej pomadki, bo naprawdę jest świetna. Pójdę sobie ją zmyć i zaraz do was wracam!
Piosenkarka zgodnie z słowami poszła zmyć dokładnie pomadkę. Po chwili wróciła przed kamerę i zaczęła rozmawiać z widzami na temat pierwszej pomadki.
T - Dobrze, więc Tasty Banana mamy zaliczone, pora na.. Juicy Peach! Nie ukrywam że jest to mój drugi faworyt z tej trójki!
Po chwili wysunęła kolejną pomadkę powąchała ją, po czym odpowiednio rozprowadziła ją na swoich ustach.
T - Ten nie ma tak intensywnego zapachu, ale i tak czuć tą brzoskwinię. Podobnie w sumie jak ten bananowy, nie widać mocnego pokrycia, dobrze jest to stonowane cmoknęła kilka razy ustami
czuć też ten smak brzoskwini, jeśli całowalibyście się z swoją drugą połówką to jestem przekonana że by ta osoba nie narzekała na to, bo smak? Rewelacja. Nie klei się to i jest przyjemna, komfortowa taka. Również wam go polecę, a ja zmykam szybko to zmyć i zaraz pora na truskaweczkę!
Borcia pobiegła sobie szybko zmyć pomadkę z ust, zaraz to wróciła po chwili, rozsiadając się na kanapie.
T - Póki co te dwa były całkiem niezłe, na pewno będę je nosiła ze sobą, ale przed nami jeszcze pomadka trzecia czyli.. podłapała do dłoni błyszczyk truskawkowy, pokazała go oglądającym  Strawberry Kiss, całkiem przyjemna nazwa, ale zobaczymy jak będzie tutaj grał z moimi ustami.
Torcia jak wcześniej wysunęła pomadkę, powąchała ją i dokładnie rozprowadziła ją na swoich ustach.
T - Mmm, ten też mnie fajnie porywa, ale jest podobny do reszty, dobrze stonowane kolory, nie ma przesadności, również fajny zapach, smak o dziwo też mi przypada do gustu! Ją mogłabym przybliżyć bardziej do brzoskwiniowego, tam było czuć dobry posmak i tu też, w tym bananowym akurat czułam to intensywniej, ale co by nie było każdy z tych jest dobry. Przyjemny zapach, dobre tonowanie kolorów, smak też przyjemny. 
Nastolatka zaraz to wskazała palcem by widzowie poczekali, zmyła dokładnie pomadkę i wróciła na kanapę, siadając w siadzie skrzyżnym.
T - Co by nie było, to jest tylko moja opinia o tym wszystkim. Pomadki spełniają jak najbardziej swoją rolę, każdy z tych pomadek zrobił swoją robotę i to tu jest chyba najważniejsze. Bloom weszło z przytupem na rynek wyprowadzając te pomadki i zobaczymy jak będzie dalej! Bo póki co, wszystko wygląda bardzo dobrze.
 
Nastolatka przez kilka następnych chwil porozmawiała z swoimi widzami na temat kosmetyków jak i samej marki bloom. Po tym zaczęła nieco rozmawiać z widzami o swoich poprzednich kawałkach (głównie o utworze ''You pt.2''), zdradziła im co nieco nt. bycia cheerleaderką na ULSA oraz samej nauki. Po 2.5h streamowania nastolatka pożegnała się słodko z widzami i zapowiedziała że w najbliższym czasie na pewno odbędzie się kolejny live.
 
Edytowane przez Krejzi

Dua Lipa Break My Heart GIF - Dua Lipa Break My Heart Future Nostalgia -  Discover & Share GIFs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Ayla Baldwin-Love jako jedna z obecnych na live Tori, tapowała ekran zasypując go serduszkami. Widocznie zdziwiona pełną recenzją kosmetyków Bloom, posłała Tori DM'a z podziękowaniem za przedstawienie pomadek jeszcze szerszemu gronu osób.**

Edytowane przez bunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Damiano Raggi usiadł wygodnie na kanapie w swoim mieszkaniu i zaobserwował na swoim ekranie powiadomienie o streamie prowadzonym przez Tori Ramirez. Kliknął w powiadomienie które przeniosło go na streama i uważnie słuchał opinii  Tori jak i ludzi na chacie na temat produktów bloom. Po zakończonym streamie napisał na DM do Tori Ramirez i złożył jej podziękowania**

bunia i Krejzi lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin