Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Czas oczekiwania na tuning pojazdu


Warsztaty  

159 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za tym, aby wyeliminować potrzebe czekania realnego czasu na odbiór auta po tuningu?



Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, WVC Advisor napisał:

 

Jak ktoś chce pokazać poziom to niech nawiązuje poprawne interakcje z innymi graczami, a nie gra kilka godzin przy aucie. Długość akcji na czacie narracyjnym nie jest w żaden sposób wyznacznikiem poziomu.


 

Połowa nawet nie potrafi odegrać sensownie katalogu i zamówienia, a Ty chcesz grać na lvlu niczym gta online. Co za problem, zamówić gotowy samochód z salonu przez wniosek? Nie czekasz, dostajesz wóz przygotowany. 

onimane lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, onimane napisał:

bo każdy zajmuje się innymi no i gość ci wprost o tym powiedział,

Starałem się znaleźć interakcje z mechanikiem, bo mówisz że nikt tego nie robi. Chciałem poprowadzić chociażby jakiś smalltalk, a usłyszałem tylko że warsztat ma swoją specjalizacje i mi nie zrobią i chuj, a tak poza tym to ma innego klienta. Obrócił się na pięcie i poszedł. Ludzie nie potrafią zagrać w cztery oczy rozmowy z klientem, ale potrafią prowadzić kilkugodzinną gre przy aucie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Diego napisał:

Połowa nawet nie potrafi odegrać sensownie katalogu i zamówienia, a Ty chcesz grać na lvlu niczym gta online.

Nic z tego nie zrozumiałem. Połowa czego, mechaników? Jeśli nie potrafią nawet zagrać katalogu i zamówienia, to powinni się skupić na tym żeby w końcu potrafić to zrobić, zamiast 12 godzin grać wymiane podkładek w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WVC Advisor napisał:

Nic z tego nie zrozumiałem. Połowa czego, mechaników? Jeśli nie potrafią nawet zagrać katalogu i zamówienia, to powinni się skupić na tym żeby w końcu potrafić to zrobić, zamiast 12 godzin grać wymiane podkładek w aucie.

Jak widać po Twoim przypadku, klientów.  Żaden z graczy w śmigantach nie narzeka, wszystkie Twoje argumenty, nie dotyczą Twojej rozgrywki. A tylko i wyłącznie czasu, kiedy właśnie w rp chodzi o to że nie jesteś samotną wyspą. Interakcja przy tuningu Twojego wozu to okazja dla gry innej grupy - działającej na serwerku.  

Edytowane przez Diego
onimane lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skrzypo napisał:

więc jak dla mnie problem rozwiązany.

Nie jest rozwiązany, bo wciąż ktoś chce mi zabierać mój asset do gry żeby mógł grać dokręcanie śrubek przez nawet 12 godzin, gdzie tak naprawde nie gra przy tym aucie nawet godziny.
I nie mówcie mi że nie, bo za każdym razem gdy wjade do warsztatu, jego pracownicy albo siedzą na kanapach albo stoją w kółku i rozmawiają. Gdyby ten wielki problem kolejek naprawde byl problemem, to kult zapierdolu panowałby w warsztatach nieustannie.

Warsztaty powinny kłaść większy nacisk na gre z klientem zamiast na gre ze sobą.
Jeśli chcą grać kilka godzin przy jednym aucie, to niech umówią się na taką gre z jego właścicielem. Mamy tu ponad 70 osób które są na to chętne, więc problem powtarzalności aut też nie istnieje.

Edytowane przez WVC Advisor
I Feel Dead Inside i teti lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, WVC Advisor napisał:

Nie jest rozwiązany, bo wciąż ktoś chce mi zabierać mój asset do gry żeby mógł grać dokręcanie śrubek przez nawet 12 godzin, gdzie tak naprawde nie gra przy tym aucie nawet godziny.
I nie mówcie mi że nie, bo za każdym razem gdy wjade do warsztatu, jego pracownicy albo siedzą na kanapach albo stoją w kółku i rozmawiają. Gdyby ten wielki problem kolejek naprawde byl problemem, to kult zapierdolu panowałby w warsztatach nieustannie.

Warsztaty powinny kłaść większy nacisk na gre z klientem zamiast na gre ze sobą.
Jeśli chcą grać kilka godzin przy jednym aucie, to niech umówią się na taką gre z jego właścicielem. Mamy tu ponad 70 osób które są na to chętne, więc problem powtarzalności aut też nie istnieje.

Ty wciąż o jednym, gościu. W takim razie usuńmy także odsiadki całkowicie i grajmy wyrok na /do. Usuńmy Felony, jakim prawem chcesz komuś blokować rozgrywkę blokadą postaci za przestępstwa? Usuńmy cytacje - jakim prawem chcesz komuś zabierać asset w postaci gotówki, gdy on może zbiera na coś bardzo ważnego jak full tune sultan? XD 

 

MyNick poszedł bardzo mocno na rękę i jedyne co musisz zrobić to następnego dnia podjechać do blipa i wpisać komendę, o mój Boże jak ci komuniści tak mogą!!!!! Powinieneś się cieszyć, bo tak Ci zależy na interakcjach, to masz okazję ją nawiązać z taksówkarzem, który Cię po te auto zawiezie. Skończ żeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, puvtxr napisał:

Powinieneś się cieszyć, bo tak Ci zależy na interakcjach, to masz okazję ją nawiązać z taksówkarzem, który Cię po te auto zawiezie. Skończ żeś. 

Napisałem dokładnie to samo, aczkolwiek usłyszałem od kolegow ze to niepotrzebna zabawa a taka usługa kosztuje piec tysięcy i nie chce im się w to bawić tylko od razu odebrać auto, więc trudno to nazwać inaczej niż „hipokryzja”

Nadal podtrzymuje zdanie ze po przewertowaniu całej dyskusji, jedynymi argumentami prezentowanymi przez opozycje oczekiwania na tuning jest 

„Dajcie mi auto teraz”, oraz prezentowanie podejścia które by sprowadzało jak najwięcej aspektów gry na serwerze do dogrywki na /do 

 

17 godzin temu, WVC Advisor napisał:

Starałem się znaleźć interakcje z mechanikiem, bo mówisz że nikt tego nie robi. Chciałem poprowadzić chociażby jakiś smalltalk, a usłyszałem tylko że warsztat ma swoją specjalizacje i mi nie zrobią i chuj, a tak poza tym to ma innego klienta.

Interakcje możesz znaleźć wtedy kiedy odgrywane jest twoje auto, albo kiedy nie ma klientów to jest super moment na smalltalk, a kiedy typ jest w kolejce do naprawy to mechanik nie odegra z tobą zbyt długo, bo potem dostajemy po dupie za to ze naprawy trwają zbyt długo i ze nie da się szybko naprawić samochodu, pozdrawiam 

Edytowane przez onimane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, onimane napisał:

„Dajcie mi auto teraz”, oraz prezentowanie podejścia które by sprowadzało jak najwięcej aspektów gry na serwerze do dogrywki na /do 

Ty wciąż nie rozumiesz, że ja chce prowadzić gre z MECHANIKIEM. Chce, żeby ten mechanik prowadził gre ZE MNĄ.
Nie z moim autem, które zostawie i nie mam z tym nic wspólnego.

 

 

2 godziny temu, puvtxr napisał:

Ty wciąż o jednym, gościu. W takim razie usuńmy także odsiadki całkowicie i grajmy wyrok na /do.

Ty wciąż nie rozumiesz, że ja chce prowadzić gre z MECHANIKIEM. Chce, żeby ten mechanik prowadził gre ZE MNĄ.
Nie z moim autem, które zostawie i nie mam z tym nic wspólnego.


Tak, powtórzyłem tą samą wiadomość dwa razy. Bo wy wciąż bawicie się w ekstremizm i nie potraficie pojąć, że w tej dyskusji chodzi o to żeby obudzić tą gre IC, a nie ja blokować.
Gra na linii mechanik-klient jest ważniejsza od gry na linii mechanik-samochód. Jako ściganteria możecie uważać inaczej, ale poza wami jest na tym serwerze multum osób których nie interesuje gra wymiany kołpaków na 10 linijek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WVC Advisor napisał:

Ty wciąż nie rozumiesz, że ja chce prowadzić gre z MECHANIKIEM. Chce, żeby ten mechanik prowadził gre ZE MNĄ.
Nie z moim autem, które zostawie i nie mam z tym nic wspólnego.

 

 

Ty wciąż nie rozumiesz, że ja chce prowadzić gre z MECHANIKIEM. Chce, żeby ten mechanik prowadził gre ZE MNĄ.
Nie z moim autem, które zostawie i nie mam z tym nic wspólnego.


Tak, powtórzyłem tą samą wiadomość dwa razy. Bo wy wciąż bawicie się w ekstremizm i nie potraficie pojąć, że w tej dyskusji chodzi o to żeby obudzić tą gre IC, a nie ja blokować.
Gra na linii mechanik-klient jest ważniejsza od gry na linii mechanik-samochód. Jako ściganteria możecie uważać inaczej, ale poza wami jest na tym serwerze multum osób których nie interesuje gra wymiany kołpaków na 10 linijek.

Ty jesteś zabawny gościu XD 

Po pierwsze jakie "wy ściganteria" skoro w życiu nie grałem ściganta, ale najwidoczniej w Twojej zamkniętej głowie każdy kto się z Tobą nie zgadza musi nim być. XD 

Po drugie jeszcze więcej osób najwidoczniej twierdzi inaczej co pokazała ankieta, którą się tak wygrażałeś na discordzie biznesów. WSZYSTKO SIĘ ODWRÓCI!! No, rzeczywiście XDDD. 

To Ty nie potrafisz zrozumieć, że liczy się zdanie większości i większości takie coś pasuje. Chcesz sobie pograć z mechanikiem? Świetnie, nic nie stoi na przeszkodzie żeby porozmawiać z nim o projekcie jaki ma dla Ciebie wykonać. Tak się kłócisz o grę IC, co Ci w grze IC da to, że dostaniesz furę full tune od razu? Zasłaniasz się "grą IC!!!", a po prostu nie chce Ci się czekać. Aktualne rozwiązanie skryptowe powinno Ci pasować, już nie będzie sytuacji, gdy domniemanie tydzień czekasz. Ale nie, dalej masz problem więc chodzi Ci najzwyczajniej w świecie o to, że nie możesz poswirowac bażanta z buta swoim wozem i przestań wmawiać, że nie, bo się kompromitujesz. 

Bardzo duża szansa jest na to, że zlikwidowanie czasu oczekiwania wróciłoby do /do, jasne. I wtedy z vibe zrobilibyście tak znienawidzone lss. Po co cokolwiek odgrywać, skoro jest /do? /do tuning został zamontowany, /do żarcie zrobił kucharz etc etc. 

Edytowane przez puvtxr
Toria, stodola, Skrzypo i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, puvtxr napisał:

Ty jesteś zabawy gościu XD 

Po pierwsze jakie "wy ściganteria" skoro w życiu nie grałem ściganta, ale najwidoczniej w Twojej zamkniętej głowie każdy kto się z Tobą nie zgadza musi nim być. XD 

Po drugie jeszcze więcej osób najwidoczniej twierdzi inaczej co pokazała ankieta, którą się tak wygrażałeś na discordzie biznesów. WSZYSTKO SIĘ ODWRÓCI!! No, rzeczywiście XDDD. 

To Ty nie potrafisz zrozumieć, że liczy się zdanie większości i większości takie coś pasuje. Chcesz sobie pograć z mechanikiem? Świetnie, nic nie stoi na przeszkodzie żeby porozmawiać z nim o projekcie jaki ma dla Ciebie wykonać. Tak się kłócisz o grę IC, co Ci w grze IC da to, że dostaniesz furę full tune od razu? Zasłaniasz się "grą IC!!!", a po prostu nie chce Ci się czekać. Aktualne rozwiązanie skryptowe powinno Ci pasować, już nie będzie sytuacji, gdy domniemanie tydzień czekasz. Ale nie, dalej masz problem więc chodzi Ci najzwyczajniej w świecie o to, że nie możesz poswirowac bażanta z buta swoim wozem i przestań wmawiać, że nie, bo się kompromitujesz. 

Bardzo duża szansa jest na to, że zlikwidowanie czasu oczekiwania wróciłoby do /do, jasne. I wtedy z vibe zrobilibyście tak znienawidzone lss. Po co cokolwiek odgrywać, skoro jest /do? /do tuning został zamontowany, /do żarcie zrobił kucharz etc etc. 

Po pierwsze, nie zwracam się w tych postach tylko do Ciebie, więc skończ zachowywać się jakbyś był pępkiem świata. Ktoś w postach mówi o ścigantach, więc zwracam się do ścigantów.
Po drugie, cały czas tłumacze że nie chodzi o zrezygnowanie z gry IC tylko jej przywrócenie. Ja nie mam żadnej gry IC z mechanikiem z tytułu, że on mi skryptem podprowadzi auto na kilka godzin i będzie przy nim grał sam albo z kolegami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooc też nie masz jakiegokolwiek kontaktu z mechanikiem gdy zostawiasz wóz na modyfikacje, chyba że pyta sie o inny gwint/felgi/silnik czy na pewno te części chcesz, więc skończ pierdolić w końcu i pogódź się, że nikt nie bedzie grał z Tobą i wozem jednocześnie w pięć czy dziesięć minut, bo pięciu osobom nie chce sie czekać 12h za odmienieniem wozu o 180 stopni

puvtxr, Skrzypo, Toria i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, WVC Advisor napisał:

Nie jest rozwiązany, bo wciąż ktoś chce mi zabierać mój asset do gry żeby mógł grać dokręcanie śrubek przez nawet 12 godzin, gdzie tak naprawde nie gra przy tym aucie nawet godziny.
I nie mówcie mi że nie, bo za każdym razem gdy wjade do warsztatu, jego pracownicy albo siedzą na kanapach albo stoją w kółku i rozmawiają. Gdyby ten wielki problem kolejek naprawde byl problemem, to kult zapierdolu panowałby w warsztatach nieustannie.

Warsztaty powinny kłaść większy nacisk na gre z klientem zamiast na gre ze sobą.
Jeśli chcą grać kilka godzin przy jednym aucie, to niech umówią się na taką gre z jego właścicielem. Mamy tu ponad 70 osób które są na to chętne, więc problem powtarzalności aut też nie istnieje.

Co do JEDNEGO sam ci przyznam cholernie rację - tak, warsztaty powinny kłaść większy nacisk na grę z klientem. Koniec kropka.
Pomijając cały wątek problemów z czekaniem na wóz (dajesz komuś asset do gry, żeby potem mieć lepszy asset i nie musieć samemu odgrywać wszystkich napraw, kombinowań itp., więc jest to jak na moje uczciwa wymiana) sam ten moment interakcji z klientem, niestety, kuleje. I rozumiem tu i drugą stronę, bo jak jest ruch, to niestety trzeba zasuwać z obrotami, bo kolejki się robią i nie ma czasu na solidne obgadanie tematu z klientem, zazwyczaj kończy się to na "masz tu tablet, wybierz sobie opcje tylko powiedz co wybrałeś".  Normalnie problem większego ruchu i jednocześnie ogarniania interakcji z klientem był załatwiony tym, że warsztatów było mniej i w każdym było zazwyczaj więcej ludzi, niż obecnie; na ten moment niestety widok jednego/dwóch mechaników na duty i 4-5 aut w kolejce jest dość częsty, a nawet jeśli już jest czas, sam aspekt modyfikacji jest... może nie tyle streszczany, co zwyczajnie czuć często od postaci przyjmującej pojazd na tuning niechęć do dyskusji o tym, albo brak wiedzy, w większym albo mniejszym zakresie. I tak, z tym jest problem, bo jako że na obecnej postaci nie siedzę w warsztacie, a mam inną pracę i tło dla postaci, to często oddawałem wozy do warsztatów, licząc na ciekawe interakcje i do tej pory (tak patrząc na 2023 rok, bo miałem przerwę) to Endo i Muscle&Classic (ten na Mirror Park) zabłysły na tyle, że aż chciało się tam wracać; w dwóch jeszcze było "w porządku", a w pozostałych (z pominięciem paru) było zazwyczaj jedynie gorzej.
Co z TYM można by zrobić? Nie mam bladego pojęcia. Ale jak już jest dyskusja, to można na tym się skupić, a nie na zwykłym, rozsądnym ograniczeniu czasowym, jakich wiele na serwerach RP.

stodola lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin