Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[02.04] PANDORA - Toxic


Sava

Rekomendowane odpowiedzi

**Po krótkiej zapowiedzi na LI na vtube Pandory pojawił się kolejny kawałek o krótkim tytule "Toxic." Treść oscyluje wokół tematyki toksyczności relacji, wywoływaniu bólu u "ofiary" emocjonalnej, przelewając na nią swój własny dyskomfort psychiczny. W tekście stawiane jest pytanie "Czy na pewno chcesz przy mnie trwać?" które może być odbierane przewrotnie, z racji możliwych plotek na temat związku Fehu Skarsgard z wokalistą Soul Evisceration - Eelisem Forsbergiem. Tekst zawiera również powtarzające się jak mantrę słowa o wskazaniu ścieżki, jak i wątpliwościach podmiotu lirycznego, czy jest w stanie tej zmiany w ogóle dokonać.***

 

**Dodatkowo w podpisie piosenki widać rozpiskę osób, które brały udział w tworzeniu. Skład wskazuje, że całość stworzył tak naprawdę team Soul Evisceration, jednakże z racji tematyki jak i klimatu utworu, zostało wydane to bezpośrednio pod szyldem Pandory**

 

SKŁAD NAGRANIOWY:

Spoiler

Tekst, wokal: Fehu PANDORA Skarsgard
Gitara prowadząca: Eelis Forsberg
Gitara wspomagająca: Turner Fjelstad
Gitara basowa:  Cecilla Morgan
Perkusja: Sins Flesheater

 

TEKST:

 

Spoiler

Tak bardzo nie chcę taka być

Naucz mnie jak inaczej żyć

On mnie znów widzi

Nie widzi sideł rozwartych

Bądź pewny, znów w nie wpadniesz

Wbiją się kolce

Zatrute kolce

Na raz będziesz się bał i podniecał

Zakochany, emocji wygłodniały

W sidłach zaczniesz z bólu wyć


Jedyne co widzę, Twoje zepsucie

Jedyne co widzę, moje zepsucie

Tak bardzo nie chcę taka być

Naucz mnie jak inaczej żyć


On mnie nie widzi

Nie widzi, jak pragnę być lepsza

Choć pokaże Ci mój zepsuty świat

Tutaj brak dobra, nie ma też słońca

Sprawie byś w bólu wciąż trwał

Tak zepsuta, wciąż zraniona

Czy na pewno chcesz przy mnie trwać?


Jedyne co widzę, Twoje zepsucie

Jedyne co widzę, moje zepsucie

Jedyne co widzę

Jedyne co widzę

Jedyne co widzę, Twoje zepsucie

Jedyne co widzę, moje zepsucie


Jedyne co widzę, Twoje zepsucie

Jedyne co widzę, moje zepsucie


Czy nauczysz mnie jak inaczej żyć?

Nie wiem czy umiem inaczej żyć


Czy nauczysz mnie jak inaczej żyć?

Nie wiem czy umiem inaczej żyć


Czy nauczysz mnie jak inaczej żyć?

Nie wiem czy umiem inaczej żyć

Tak bardzo nie chcę inaczej żyć


Jedyne co widzę, Twoje zepsucie

Jedyne co widzę, moje zepsucie

Czy nauczysz mnie jak inaczej żyć?

Nie wiem czy umiem inaczej żyć

Chcę taka być

Znów wisisz na fonie i masz nadzieję, że tym razem odbierze

I wierzysz, że tym razem to gówno będzie wyglądać inaczej

Przecież mogło być tak pięknie

Dławisz się tym, nie widząc jak to wygląda…Cholernie żałośnie

 

 

**Dodatkowe zainteresowanie kawałkiem dziewczyny może budzić fakt jej kolejnego występu w produkcji ArcAngels, gdzie brała udział jako jedna z "ofiar" kosmity**

 

 

DANE:

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Fehu Pandora Skarsgard

Numer konta postaci: 1917130154

Edytowane przez Sava

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Zamieszanie wokół utworu może powodować impreza otwarta u Souls Evisceration, która ma na celu opicie urodzin Pandory. W mediach jak i na ulicach można znaleźć ulotki informujące o wydarzeniu, jednak bez lokalizacji - ta pojawi się dopiero w czwartek rano na Social mediach zespołu. Z nieoficjalnych źródeł dochodzą głosy, że na imprezie Soulsi zagrają na żywo**

 

 

 

https://li.v-rp.pl/post/7024_jueј-jutro-widzimy-sid-w-naszym-spocierџ-ђ-wbij-zrobid-z-nami-rozpierdol-rџ-g-lo.html

Edytowane przez Sava
HRVATSKA lubi to

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sava napisał:

Elo,

dziękuję każdemu kto wbił na ten nieduży evencik na wspólną grę. Mieliście mega aktywność i fajnie, że każdy mimo wszystko grał zgodnie ze swoją postacią, co pozwoliło na różny wydźwięk wydarzenia od Was IC. Liczę, że niedługo znowu spotkamy się w "mordowni" na kolejnej imprezie IC 🙂

Małe foto podsumowanie wydarzenia poniżej:

**Wydarzenie odbyło się z dość sporym rozmachem, jeśli można o takim mówić w przypadku koncertu granego w przerobionym hangarze. Impreza trwała praktycznie do 1 w nocy, gdzie przewinęło się sporo osób. Wśród publiki popis aktywności dawali członkowie kapeli Social Therapy, z którymi niejednokrotnie można było zauważyć członków Soul Evisceration. Plotki głoszą, że huczne opijanie urodzin gitarzystki kapeli owocowało nie tylko w alkohol, ale i używki, które w pewnym momencie były rzucane ze sceny do publiki.**

**Poza swoimi kawałkami ze sceny rozbrzmiały takie hity jak "Highway to hell" ACDC, czy "Kickstar my heart" Motley Crue. Pod sceną nie brakło też potu i krwi po intensywnym pogo czy mosh pit. Mimo brutalnego momentami przebiegu nie ma informacji, by ktokolwiek został poważniej ranny. W pewnym momencie na miejsce przybyli nawet mężczyźni w kaskach, by uniknąć ewentualnych obrażeń fizycznych**

 

GALERIA:

  Pokaż ukrytą zawartość

Zrzut_ekranu_301.png
Zrzut_ekranu_303.png
Zrzut_ekranu_304.png
Zrzut_ekranu_305.pngZrzut_ekranu_299.pngZrzut_ekranu_300.pngZrzut_ekranu_296.pngZrzut_ekranu_298.pngZrzut_ekranu_288.pngZrzut_ekranu_290.pngZrzut_ekranu_292.pngZrzut_ekranu_294.pngZrzut_ekranu_278.png

Zrzut_ekranu_283.pngZrzut_ekranu_285.pngZrzut_ekranu_286.pngZrzut_ekranu_276.png
Zrzut_ekranu_272.pngZrzut_ekranu_273.pngZrzut_ekranu_274.pngZrzut_ekranu_275.png

 

+ dodatkowe fotki od @zbyniu

  Pokaż ukrytą zawartość

GTA5_2023-04-07_11-44-33.png

GTA5_2023-04-07_11-45-11.pngGTA5_2023-04-07_11-46-10.pngGTA5_2023-04-07_11-46-28.pngGTA5_2023-04-07_11-47-43.pngGTA5_2023-04-07_11-34-27.pngGTA5_2023-04-07_11-38-02.pngGTA5_2023-04-07_11-38-37.pngGTA5_2023-04-07_11-39-14.pngGTA5_2023-04-07_11-39-38.png


 

 

**Po imprezie, na której zawitało grono bliższych, dalszych znajomych jak i kompletnych nieznajomych Pandory, odbiór jej kawałka mógł ulec powiększeniu na v-tube**

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin