Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Madeleine] Flacko Loco


Thkat Goon In Tha WRLD

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4650-flacko-loco/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Wszystkie
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Pomoc w oszustwie, nadużycie uprawnień grupy
Członek ekipy nakładający karę: @Madeleine
Wyjaśnienie sytuacji:
Hej. Wpadam tu dosyć po dłuższej przerwie w sprawie rozwiązanej sytuacji w której nie miałem miejsce jako sam pomocnik czy nawet ktoś kto mógł brać udział jako nawet "wspólnik"... A dokładnie mówiąc o sytuacji w której mniemam miałem jakiś udział lecz nie wiem dokładnie jaki, a więc zaczynając od sytuacji... Dzisiejszej nocy, a dokładnie 20:50 chciałem dołączyć do serwer aby rozegrać sobie w wolnym czasie grę bo skoro mam wolny czas to mogę pozwolić sobię na trochę wolnego i luźnego Roleplay'u wśród osób na serwerze. Gdy tylko pobrałem wszystkie zasoby i wracając z Alt + Tab zauważyłem na moim ekranie to że jestem zbanowany na serwerze za Pomoc w oszustwie oraz nadużycie uprawnień grupy jak całkowicie tego nie zrobiłem. Nie wiem o co może chodzić... Czy to o coś co zagrałem albo coś z przyszłości... Naturalnie nie wiem... Ale gdy tylko zobaczyłem że niby pomoc w oszustwie to może mi się nasunąć jedna akcja, która się nadarzyła w grze IC czyli poznanie go w grze o jakoś godzinie nieco po północy... Jeżdżąc sobie luźniej po godzinie północnej spotkałem ziomka pod Rakiją o imieniu i nazwisku Sheramet ... (Nie pamiętam dokładnie jego nazwiska bo mam zablokowany panel Vibe) Ale wsiadł na mój motocykl i pojechaliśmy tak dokładnie do przodu... Jeżeli dobrze pamiętam to podjechałem pod Motel przy banku nieopodal komendy Metro, gdzie ja poszedłem poszedłem w AFK... bo naszła mnie ochota na toaletę... Nie było mnie jakoś 3/8 minut z zegarkiem w ręku?. Po tym zobaczyłem tego gracza, którego znałem IC przez to że IC mieliśmy swoją historię według niego oraz mnie, którą chcieliśmy rozegrać że się znaliśmy i tak zrobiliśmy... Napisałem mu na pw żeby wyłączył duty na serwerze bo miał je nad głową, gdy wróciłem z gry, a ten wtem zapytał mnie że jedziemy kupić drogie fury itp... (Wszystko jest od mojego wejścia na postać pod maską)... Odegrałem mu że okay... I gracz chyba jak dobrze pamiętam napisał że ma sześćset tysięcy i że jesteśmy bogaci, tam coś odpisałem o tym że skąd tyle ma itp. Ten odegrał że spod Rakiji, a ja napisałem że chyba okay... Napisałem mu że w takim razie podjedziemy pod salon z JDM'ami. Ten naturalnie kupił wóz Dinka... Później podjechaliśmy pod najdroższy salon, gdzie są wozy do pół miliona. Tam zakupił kolejny wóz, a ja mu napisałem żeby dał mi uprawnienie to się pościgamy. Ten mi dał i w sumie reszta potoczyła się dalej, grałem do drugiej i wyszedłem z gry jak go wyrzuciło. Nie piszę że jestem całkowicie niewinny i to że mogłem go powstrzymać jakbym wiedział że chce okraść bar z takiej dużej sumki. Ale zagraliśmy to IC, po tym wyszedłem z gry i na tym się skończyło... Niestety ja nie zapraszałem nikogo pod bar ani nie zmieniałem żadnych zarządzeń bo tamta postać dostała FCK i nie jest żywa od jakoś 3/4 dni oraz z tego co sądzę ten gracz prawdopodobnie miał napisane przestępstwo. Ale prawdopodobnie nie dodał przez to że iż w samym skutku był też pijany... Nic nie było grane przez OOC tylko było wszystko brane IC, jeżeli gracz potrzebował pomocy w komendach typu /salon to nadałem mu taką pomoc. Nie otrzymałem z tego żadnych benefitów, a wszystko co było grane IC to było IC. Mam nadzieję na zrozumienie oraz miłego podczas czytania apelacji temu, który będzie ją rozpatrywał. Jeżeli będzie trzeba to odpiszę na każdy zarzut lub go wyjaśnię jeżeli będzie potrzeba,
(Osoba, która nadała mi bana nie chciała wyjaśnić sprawy na pw Discorda ani nic z tych rzeczy, gdy tylko napisałem o tym że jaki motyw oraz dowody tego bana to nie zostało to potraktowane w dobry sposób, a zostało to należycie zlane przez osobę, która nadała mi bana i nie chciała rozpatrzeć ani wyjaśnić tej sprawy w choć najmniejszym stopniu. A samo pisanie do Madeleine skończyło się zlewaniem po godzinach, a samo pisanie do niej okazało się zwykłą bezsensowną rzeczą.)
(Chciałbym również dodać że nie nadużyłem uprawnień grupy bo w pewnym momencie nie robiąc tutaj MG, nadałem jednej osobie, która była na pracowniku na dostęp do sejfu/konta, aby mogła sobie naturalnie to wybrać pod odgrywką. Nie wiedziałem że gracz, który został prawdopodobnie pracownikiem Rakiji że wybierze pieniądze i to będzie sam Sheramet.)
Ewentualne screeny/świadkowie:
 

Spoiler

image.png.ab424cd5cf4133d036256cedd15ee36f.png
Reszta dowodów IC jest w logach (Nie mam dostępu do logów przez bana)

 

Edytowane przez Flacko Loco
Dodanie parę słów do wyjaśnienia. x2?
niezlykolopl i teti lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Flacko Loco napisał:

Niestety ja nie zapraszałem nikogo pod bar ani nie zmieniałem żadnych zarządzeń bo tamta postać dostała FCK i nie jest żywa od jakoś 3/4 dni oraz z tego co sądzę ten gracz prawdopodobnie miał napisane przestępstwo. Ale prawdopodobnie nie dodał przez to że iż w samym skutku był też pijany... Nic nie było grane przez OOC tylko było wszystko brane IC,

19 godzin temu, Flacko Loco napisał:

(Chciałbym również dodać że nie nadużyłem uprawnień grupy bo w pewnym momencie nie robiąc tutaj MG, nadałem jednej osobie, która była na pracowniku na dostęp do sejfu/konta, aby mogła sobie naturalnie to wybrać pod odgrywką. Nie wiedziałem że gracz, który został prawdopodobnie pracownikiem Rakiji że wybierze pieniądze i to będzie sam Sheramet.)

Według tego co piszesz, ostatecznie zrobiłeś tę zmianę w panelu grupy. I tym samym umożliwiłeś innemu graczowi kradzież pieniędzy, w tym przypadku swojemu "ziomkowi" - Sheramet. Komu innemu niby miałeś dawać takie uprawnienia i w jakim celu, bo nie rozumiem?

19 godzin temu, Flacko Loco napisał:

Nie wiem o co może chodzić... Czy to o coś co zagrałem albo coś z przyszłości... Naturalnie nie wiem... Ale gdy tylko zobaczyłem że niby pomoc w oszustwie to może mi się nasunąć jedna akcja, która się nadarzyła w grze IC czyli poznanie go w grze o jakoś godzinie nieco po północy...

Nie masz pojęcia o co chodzi, po czym sam wyjaśniasz, bo jednak wiesz o co chodzi? eh

Skoro już wspomniałeś o postaci z FCK - Twoja postać przed tą akcją normalnie była w panelu na randze Manager i nie powinieneś był już więcej używać tych uprawnień. Użyłeś jednak mimo wszystko jedynej postaci pod panelem Skenderbau Rakija, by wykorzystać uprawnienia, dobrze wiedząc co dają uprawnienia do konta/sejfu! Dostałeś bana za nadużywanie uprawnień grupy, co przełożyło się na pomoc w oszustwie. To nie jest żadna gra IC, mało tego - nawet nic nie odgrywaliście wspólnie, to było jedynie /g slot duty i to wszystko. Z resztą, jak niby miałby ten koleś dostać kartę do bankomatu tudzież pozwolenie na wypłatę 600k w okienku banku? Twoja postać, która miała CK, powtarzam, nie powinna była w żaden sposób uczestniczyć w tej sytuacji - a tym bardziej OOC.

To wszystko z mojej strony.

dhrm, Qssixnine, purity i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Madeleine napisał:

Według tego co piszesz, ostatecznie zrobiłeś tę zmianę w panelu grupy. I tym samym umożliwiłeś innemu graczowi kradzież pieniędzy, w tym przypadku swojemu "ziomkowi" - Sheramet. Komu innemu niby miałeś dawać takie uprawnienia i w jakim celu, bo nie rozumiem?

No niestety ale chciałbym tutaj otrzymać od ciebie zdjęcie, gdzie przed tym zmieniłem uprawnienia bo jedynie kiedy zmieniłem uprawnienia to przed/po nieco moim FCK. Gdy jedna osoba z którą moja postać miała znajomości dostała klucze do Rakiji w której wszystko co miało być przeprowadzone z pieniędzmi to tylko przez tą osobę. Jestem pewien że widnieje to nie tylko w logach ale też naturalnie będzie pisać kto i jaka to była osoba - Niestety chciałbym tutaj napisać że każdy pracownik miał tutaj uprawnienia do tego co ta sama osoba z którą zagrałem odegranie podania kluczy do Rakiji, a klucze samego Managera mają wszystkie "uprawnienia" sejf itp... Jeżeli tajemniczo nie będzie logów to podeśle je na pw discorda i wyślę pw do tej osoby jak i to że sama osoba będzie w stanie to potwierdzić nawet i w tej apelacji.

 

1 godzinę temu, Madeleine napisał:

Skoro już wspomniałeś o postaci z FCK - Twoja postać przed tą akcją normalnie była w panelu na randze Manager i nie powinieneś był już więcej używać tych uprawnień. Użyłeś jednak mimo wszystko jedynej postaci pod panelem Skenderbau Rakija, by wykorzystać uprawnienia, dobrze wiedząc co dają uprawnienia do konta/sejfu! Dostałeś bana za nadużywanie uprawnień grupy, co przełożyło się na pomoc w oszustwie. To nie jest żadna gra IC, mało tego - nawet nic nie odgrywaliście wspólnie, to było jedynie /g slot duty i to wszystko. Z resztą, jak niby miałby ten koleś dostać kartę do bankomatu tudzież pozwolenie na wypłatę 600k w okienku banku? Twoja postać, która miała CK, powtarzam, nie powinna była w żaden sposób uczestniczyć w tej sytuacji - a tym bardziej OOC.

Niestety to co na górze... Moja postać jedynie kiedy zmieniła uprawnienia to przed/po FCK samej postaci i raczej po całym incydencie bo to będzie widać w logach że nieodpowiednia osoba dostała uprawnienia przez co naturalnie po tym zmieniłem je ostatecznie po tym. To też będzie widoczne w logach o ile takie logi będą w posiadaniu lub są już w posiadaniu jeżeli są dokładnie dowody na mnie że to ja byłem prowodyrem całej tej akcji. Ja nie odpowiadam za żadną osobę, która była pod panelem Rakiji i w dodatku nie zaproszoną przeze mnie. Jedynie jaki miałem wkład w tej akcji to odpisywaniu na pw dla gracza jeżeli miał jakiekolwiek problemy z tym jak się kupuje wóz czy ew. jak się udostępnia wóz... Gra IC ograniczała się do tego co grał sam gracz IC i nic więcej... A posiadanie uprawnień do wozu to nie jest jakiś benefit bo prawdopodobnie sam użytkownik stracił wszystko co miał na tej postaci więc w czym tak dokładnie zawiniłem... Nie jestem odpowiedzialny za wszystkie osoby i to w dodatku po moim FCK, które zostały dodane do grupy.
(A jeżeli są jakieś dowody, które mnie obarczają winą lub pozostawiają w zakłopotaniu/problemach to proszę je podesłać czy tutaj czy na moim pw to z chęcią na nie odpowiem i zrobię tzw. Debunk tych rzeczy, które zrobiłem.)

Edytowane przez Flacko Loco
Dodanie parę słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś jedyna osoba która mogła zmienić te uprawnienia więc nie potrzebujemy dawać Ci na to dowodów. Poza tym wszystko wyglada tak jak opisała to @Madeleine wiec apelacje odrzucam, wykorzystałeś uprawnienia OOC w grze IC gdy Twoja postać już nie żyła, a po drugie pomogłeś tym w oszustwie.

purity, PlayboyLostyy i DEJWuS lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin