Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Warsztat] Gallo' Motorsport


vvoiciech

Rekomendowane odpowiedzi

      mNscgRx.png

 

Gallo' Motorsport jest to warsztat który już od kilku miesięcy rozwija się w okolicach Vinewood, celem jego założeń było skupić się tylko i wyłącznie na rozszerzaniu swojej bazy klientów modyfikując ich sportowe pojazdy oraz napędzając ich wyobraźnie w tej dziedzinie. Małe grono osób którym nigdy nie zależało na rozgłosie i nadal nie zależy, skupiają się na rzetelnej pracy, na doświadczeniach z coraz to nowszych technologii oraz na czasie, dzięki tym cechom są w stanie prowadzić warsztat nie bojąc się o opinie. Najczęściej warsztat zajmuje się serwisami które w sportowych markach niestety nie są takie łatwe, czasami prosta wymiana oleju kończy się na cztero-godzinnej pracy. Prowadząc taki warsztat na Vinewood trzeba było również brać pod uwagę ryzyko jego prowadzenia, nie jest trudno o lepkie ręce zoorganizowanych grup przestępczych, dlatego reputacja warsztatu nie stoi pod znakiem zapytania, ponieważ stali klienci wiedzą za co płacą i to, że mogą smacznie spać nie bojąc się o telefon ze złymi wieściami. Warsztat zajmuje się również detailingiem sportowych aut, warsztat swoją urodą nie zachwyca lecz doświadczenie detailierów nigdy nie zawiodło jeszcze klienta, od kompletnego czyszczenia pojazdu, po przez oklejanie samochodów czy też szyb po obróbkę CNC elementów demontowalnych. Zmiana koloru swojego sportowego pojazdu kończy sie zazwyczaj kilku dniową operacją, gdzie samochód jest transportowany w specjalne miejsce zajmujące się szkiełkowaniem całej karoserii z fabrycznego lakieru oraz podkładu zabezpieczającego a na koniec wezwanie artyste od lakierowania który zazwyczaj nie potrzebuje żadnych instrukcji do wymieszania koloru według zamówienia. Informacji na internecie za dużo nie ma o owym warsztacie, historii praktycznie brak, klienci zazwyczaj dowiadują się od kolegi, kolegów a sam warsztat ulokowany jest w takim miejscu gdzie nikt nie spodziewałby się warsztatu samochodowego a tym bardziej zajmującego się taką klasą pojazdów. Największą zaletą warsztatu jest wiedza z modyfikacji silników benzynowych dużych pojemności, modyfikacjach sterowników silników/skrzyń biegów, przerabianie dyferencjałów, wyważanie wałów napędowych czy też przerabianiem wózków zawieszeniowych pod proporcje samochodu by były one idealnie wyważone.

 

LokalizacjalijExMN.png

Clinton Avenue, West Vinewood to właśnie tam odbywa się cała magia współczesnej motoryzacji, okolica przypominanajbiedniejszą część Vinewood lecz o samym warsztacie złego słowa nie można powiedzieć. Skupiony jest on na działaniu niżeli na wyglądzie, wpisując kod pocztowy ze strony która wyskakuje na Google Maps od razu wskaże ona miejsce gdzie nie ma nawet garażu ponieważ znajduje się on na tyłach lecz jest tam również parking gdzie raczej osoba szukająca owego warsztatu dotrze do celu zauważając poparkowane sportowe samochody przy wjeździe na plac.

Szukasz pracy?

Warsztat od jakiegoś czasu poszukuje praktykantów chętnych do drobnej pracy serwisowej przy samochodach czy też przy sprzątaniu warsztatu, osoba chcąca rozwijać swoje doświadczenie będzie musiała się wykazać ogromnymi umiejętnościami i odpowiedzialnością. Czasami zdarzają się też takie sytuacje, że praktykanci są wysyłani na płatne szkolenia dotyczące remontów skrzyń biegów od podstaw po przez ich przerabianie. Poszukujesz wyzwania? Śmiało zjaw się u nas a wykwalifikowana ekipa specjalistów powierzy Ci zadania które pewnie przez całe swoje życie byś uniknął.mFlmppX.pnga80Iadx.png

 

 

 

 

 

OOC

Hey startuje z warsztatem samochodowym który jest stricte pod organizacje O'Devine Gang, jest to warsztat idealnie skrojony pod moją postać także nie jest to czysty biznes skupiający się na farmieniu kasy a jest to miejsce do grania dla nas, dla osób z HP czy też by rozwijać wątki IC. Jeżeli chodzi o moją wiedze OOC, motoryzacja od dzieciaka za długo by gadać ale nie jeden samochód w swoim życiu rozebrałem czy remontowałem co do wiedzy skryptowej to wszystkie postacie jakie miałem pracowały tylko i wyłącznie w warsztatach samochodowych bo tam sie odnajdywałem najlepiej. Nie nudziłem się tam, nie musiałem nigdy afczyć, czas szybko leciał i przyjemnie mi sie zawsze grało. Założyłem tą aplikacje z nadzieją na podpisanie pojazdów sportowych/supersamochodów pod /o tuning lecz jak wyjdzie to wszystko zależy od opiekunów z którymi próbowałem się kontaktować w tym temacie niestety bez skutków. Nigdy nie zakładałem warsztatu więc najwidoczniej nie wiem jak to wyglądało od tej strony, mój poprzedni biznes za to restauracja na drugiej postaci wystartował świetnie lecz z powodów OOC postać wyrwała CK i został on zamknięty praktycznie dzień lub dwa po otwarciu. Mam nadzieje, że po rozpatrzeniu tej aplikacji jak najszybciej zobaczymy się w grze, napewno będzie to dobre miejsce do klimatycznego pogrania.

 

 

Edytowane przez vvoiciech
XeeSTV, I3uLwers i BaamBaam lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin