Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[inne] Kei Car, Dinka Urban


Notoryczny

Rekomendowane odpowiedzi

Raz, że było, a dwa, że tragiczny pomysł bo za chuj nie pasuje do realiów serwera. Hondy City to rzadkie klasyki, więc jakby (olaboga) zaczęło tym jeździć pół serwera to by aż kłuło w oczy, zaś wprowadzanie kolejnego auta na ticket to kompletna pomyłka - tak czy siak, szkoda zasobów.

Hejt i Ksionszkasz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jjordan napisał:

Raz, że było, a dwa, że tragiczny pomysł bo za chuj nie pasuje do realiów serwera. Hondy City to rzadkie klasyki, więc jakby (olaboga) zaczęło tym jeździć pół serwera to by aż kłuło w oczy, zaś wprowadzanie kolejnego auta na ticket to kompletna pomyłka - tak czy siak, szkoda zasobów.

A to że 3/4 serwera jeździ JDM to Cię nie kłuje w oczy? 

kamn lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jjordan napisał:

Raz, że było, a dwa, że tragiczny pomysł bo za chuj nie pasuje do realiów serwera. Hondy City to rzadkie klasyki, więc jakby (olaboga) zaczęło tym jeździć pół serwera to by aż kłuło w oczy, zaś wprowadzanie kolejnego auta na ticket to kompletna pomyłka - tak czy siak, szkoda zasobów.

Powiem ci ze jestes glupi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jjordan napisał:

Raz, że było, a dwa, że tragiczny pomysł bo za chuj nie pasuje do realiów serwera. Hondy City to rzadkie klasyki, więc jakby (olaboga) zaczęło tym jeździć pół serwera to by aż kłuło w oczy, zaś wprowadzanie kolejnego auta na ticket to kompletna pomyłka - tak czy siak, szkoda zasobów.

Hah, a pol serwera jezdzi skyline r33, r34, 350z, datsunami..co Ty pierdolisz wogóle bo mi sie nóż otwiera w kieszeni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, .Wiktor napisał:

A to że 3/4 serwera jeździ JDM to Cię nie kłuje w oczy? 

Kłują mnie sportscary, nie JDM.

 

4 godziny temu, Notoryczny napisał:

Powiem ci ze jestes glupi xD

Nice argument bro 😎👍

 

3 minuty temu, Notoryczny napisał:

Hah, a pol serwera jezdzi skyline r33, r34, 350z, datsunami..co Ty pierdolisz wogóle bo mi sie nóż otwiera w kieszeni..

I połowe z tego gówna też bym wyjebał. Ale widzę, że uraziłem majestat ryżowej stulei także najmocniej przepraszam szefuńciu.

greygods i Ksionszkasz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jjordan napisał:

Kłują mnie sportscary, nie JDM.

 

Nice argument bro 😎👍

 

I połowe z tego gówna też bym wyjebał. Ale widzę, że uraziłem majestat ryżowej stulei także najmocniej przepraszam szefuńciu.

Nie uraźiłeś niczego, sam nie lubie tych jebanych szufelek japonskich i też bym wyjebał, tylko benefactory i ubermachty górą, ale taki KEI CAR jest wspaniały, mimo ze nie lubie japonskich wyrobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin