Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM v3rso] assassingier


assassingier_Apelacja

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/9501-assassingier/
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Niepoprawne zachowanie Pan mówi papa vibe roleplay
Członek ekipy nakładający karę: v3rso
Wyjaśnienie sytuacji: Zaczęło się od luźniej gierki na bibe.... graliśmy z całą ekipą ja,neksiu,blacku,alh3mik, przez co też z nudów zaczęło się odwalanie głównie ze strony alh3mika, który wynosił w torbie bronie ze strzelnicy następnie przekazał każdemu je oczywiście wywaliłem te bronie bo liczyłem się z konsekwencjami jake płyną z tej akcji kontakt z alh3mikiem zerwałem i raczej nie zamierzam wracać, kolejną sytuacją jest Przerabianie screenów celem dostania się do frakcji i tu zaczyna się obszerny temat były dokładnie 2 screeny jednego niestety ja przerobiłem i on trafił w świat-Drugiego screenu nie przerobiłem ja a ktoś inny też nie chce podawać tutaj publicznie nicku tej osoby ale prywatnie na discordzie jestem w stanie wskazać tą osobę ale raczej nic już to nie zmieni następnie zostałem zbanowany przez v3rso z powodem "Nie nadajesz się do tej społeczności, wielokrotnie kłamałeś, fałszowałeś dowody, oczerniałeś i zniesławiałeś graczy oraz ekipę lub powoływałeś się na nich kłamiąc by coś uzyskać." z niektórymi rzeczami kłamałem co też przeprowadziłem rozmowe z neksiu,Kajtek gdzie przyznałem się do farmazonów potem zaczęło się zniesławianie ekipy i graczy, aczkolwiek próbowałem się dobić do pana "v3rso" by wyjaśnic sytuację z screenami niestety nie chciał tego wyjaśniać potem zaczęło się wyzywanie w jego kierunku z mojej strony niestety- dalej skończyło się omijaniem bana i graniem dalej na vibe i do tego się w pełni przyznaję przemyślałem od tego czasu swoje zachowanie i spaliłem sobie mosty na vibe ale chce je odbudować i "Proces odbudowywania już zacząłem" no co mam więcej powiedzieć troche się odwaliło przyznaje się do błędu i chcę apelować dalej ale żeby to zrobić muszę mieć dostęp do swojego konta na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Procesem nazywasz ciągłe przebywanie na TS nie sprawia że nagle każdy będzie za Twoim odbanowaniem. Na obecny moment nie widzę możliwości odbanowania patrząc na to, co robiłeś i jak się zachowywałeś. Apelacje odrzucam.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin