Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Spectre] suszarka63


pieIgrzym

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/17335-pielgrzym36/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lukajev Kalashnikov
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Wyjście z serwera podczas akcji roleplay
Członek ekipy nakładający karę: Spectre
Wyjaśnienie sytuacji: Miałem za sobą pościg, gonił nas SUV LSPD. Po kilku minutach takowego pościgu SUV wjechał w mój skuter przez co doprowadził do wywalenia mnie na ziemię, prawdopodobnie był to przypadek. W przypływie emocji wyszedłem z serwera, gdy ochłonąłem dosłownie kilka sekund później wszedłem ponownie do gry wiedząc że nie powinienem tak zrobić. Po krótkiej dyskusji i wyjaśnieniu wszystkiego Spectre nałożył mi słuszną karę. Minęło już dwadzieścia jeden dni od tamtej sytuacji. Przez ten cały czas miałem okazje pomyśleć więc tak też zrobiłem. Przemyślałem wszystko i sądzę że to co zrobiłem było nieodpowiednie i nigdy takiego czegoś nie powtórzę, to samo z moją często nie do końca profesjonalną grą, chociaż wiem że potrafię dobrze grać roleplay zdarza się że bliżej mi do odwalacza niż do gracza roleplayu przez to jak kreuje postacie a czego nie chcę robić chciałbym pokazać poziom. Myślę że ta kara dobrze na mnie zadziałała i nigdy takiego czynu nie powtórzę, postaram się prezentować sobą coś więcej. I zadbam o to by na moim profilu nie pojawiła się już żadna kara. Z góry dziękuję przeczytanie tego wyjaśnienia i za poświęcenie na to czasu.
Ewentualne screeny/świadkowie: Nie potrzeba

Edytowane przez pielgrzym36
Drukarka38 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie prosiłem o takowa karę z tego co widziałem w logach, lecz w pełni się z nią zgadzam i rozumiem jej powód to samo tyczy się twojej odpowiedzi. Jeśli tak zdecydowałeś to tak będzie.

Edytowane przez suszarka63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin