Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Ashanti


overthinking

Rekomendowane odpowiedzi


Ashanti Braxton

 

Gi56ZUz3BuP3VrPytqBg_25_6143c69e7201c04cbc4d6e4d04a92dbd_avatar_full.pngNie myślałaś może nad tym, żeby się uspokoić?
Śmieję się na ten komentarz i kręcę głową z niedowierzaniem; po chwili patrzę na osobę, która kieruje właśnie te słowa w moim kierunku z dolną wargą ułożoną w niezadowolony grymas. Widząc jego wyraz twarzy, ponownie się śmieję i kręcę głową, podsumowując to wszystko teatralnym wytarciem łzy z kącika oczu i komentarzem: “Kochanie, ja dopiero się rozkręcam, co masz na myśli z uspokojeniem się?”. Widzę zmieszanie, nie wie, co powiedzieć, a mi to się cholernie podoba. To, że brakuje mu słów i unika spojrzenia mi w oczy; jakby właśnie dotarło do niego, jak głupio brzmiała ta prosta, zupełnie nie na miejscu prośba. Korzystając z okazji, dopowiadam jeszcze: “Ja nie muszę się uspokajać”

Chociaż mogłabyś przestać być taka głośna.
Śmieję się jeszcze głośniej. Czuję, jak ten śmiech wypełnia całe pomieszczenie. Jak wypełnia mnie samą, pozwalając ciepłu otulić mnie od środka. “Głośna?”, pytam zaskoczona. “Przecież nie jestem głośna. Po prostu lubię odpowiednio zaznaczyć swoją obecność.” Nie mogę dać się przecież przeoczyć, prawda?

To understand a wild thing, you need to know its nature and the songs it sings.
Ashanti to młoda, początkująca wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, a także aspirująca gwiazdka muzyki pop. Od najmłodszych lat zachęcana przez matkę do śpiewu uczęszczała na naukę wokalu i gry na instrumentach. Ojciec nie do końca podzielał zachwyty nad pasją Ash’, a zawsze marząc o synu wolał nauczyć córkę “porządnego zawodu” i zrobić z niej mechanika. Choć zdobywała świetne wyniki w nauce, była bardziej znana w szkole ze względu na niekonwencjonalne zachowania. W wieku czternastu lat wystąpiła na szkolnym konkursie talentów, pokryta odblaskową złoto-różową farbą, sprawiając wrażenie nagiej, tańcząc i śpiewając na scenie. Można się domyślać, że kreatywność wywołała mały skandal, ale i sprawiła, że była na językach. Muzyka zawsze pomagała jej się pozbyć nadmiaru energii, poznać wielu ludzi, ściągnąć na siebie uwagę, a także, a może i przede wszystkim - w końcu poczuć się lubianą. To jest coś, czego zawsze pragnęła i z niezrozumiałych dla siebie powodów nie mogła osiągnąć. Nie wiedziała, co było w niej takiego irytującego w szkole, ale na scenie nikogo to już nie obchodziło, miała ludzi, którzy ją uwielbiali, a ona była łasa na każdy komplement. Nareszcie otoczona ludźmi, którzy chcieli być w jej towarzystwie, nawet nie zauważała, kiedy ktoś tylko szukał w tym interesu. Brała udział w licznych konkursach piosenki, pisała własne teksty i marzyła o wielkiej sławie. Niedługo później jednak jej matkę zabrała choroba, a wtedy młoda Braxton porzuciła marzenia o scenie pomagając po szkole w warsztacie ojca, by wystarczało na życie z miesiąca na miesiąc. W szkole średniej ponownie zapragnęła spróbować swoich sił w branży muzycznej, ale kilka wypuszczonych coverów nigdy nie przebiło się dalej, a kilka miesięcy później Ash’ wykasowała wszystkie publikacje z vTube nie zostawiając po sobie śladu. Po ukończeniu high school wylądowała w garażu ojca na stałe, wszak stan majątkowy jej rodziny wykluczał podjęcie jakichkolwiek studiów, a ona sama chciała pomóc w utrzymaniu domu. Przyziemna praca nie przerwała jednak jej tęsknych spojrzeń w stronę notatnika z tekstami piosenek, czy komponowania melodii w wolnych chwilach. Wiedziała, że mimo wszystko kiedyś osiągnie swój cel...

Spoiler

Imię i nazwisko: Ashanti Braxton
Numer konta: 1766009554
Manager: n/a

 

reglan97, Sen., Sava i 19 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

image.png.79865c6dcee557d0a3905a218be6a395.png

UPDATE #1

  • Wydanie debiutanckiego singla WONDER IF SHE KNOWS
  • Dołączenie do platformy PulsePlay i ogłoszenie tego faktu na oficjalnym FP Bytebridge
  • WONDER OF SHE KNOWS zostaje ogłoszone TOP debiutem tygodnia na PulsePlay
  • Wydanie coveru piosenki FADED, autorstwa ZHU
  • Udzielenie wywiadu w niszowym magazynie muzycznym w związku z pozytywnym odbiorem debiutanckiego singla

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

UPDATE #2

  • Wydanie singla VINEVOOD DREAM
  • Akcja promocyjna związana z wydaniem nowego singla we współpracy z PulsePlay
  • Ashanti cichnie nieco na swoich socialach, ale pojawiła się na listening party KELLY organizowanym przez GENERATION A
  • Była widziana w Moka Cafe, gdzie spotkała się z grupą kilku innych artystek (Maxine Koci, Stormi Baldwin, Lexie Brooks i Laili Aguire) co prawdopodobnie oznacza prace nad jakimś wspólnym projektem.
Spoiler

Trochę biednie w tym miesiącu, ale prywata/szpital i inne sprawiły, że praktycznie nie miałam kiedy grać.

 

bambusiek, kvboa i sleepwalker lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

UPDATE #3

  • Ashanti pojawia się na obchodach 4 lipca, gdzie występuje na scenie wykonując hymn Stanów Zjednoczonych
  • Ashanti zalicza swój debiutancki występ na konferencji ByteBridge, gdzie prezentuje swój debiutancki singiel WONDER IF SHE KNOWS i nachodzący kawałek POISON
  • Na social mediach artystki pojawia się zapowiedź współpracy z KELLY
  • Wydanie singla POISON we współpracy z KELLY
  • Ashanti nawiązuje współpracę z UnderStrive Athletics oraz Maxine Koci, piosenkarki przygotowują wspólny singiel, klip i występ na gali TTC odbywającej się na Paradise Island
  • Singiel POISON zajął 2 miejsce w rankingu początkujących artystów NORM 100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin