Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/damixxi] superr ok


superr ok

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Alma Tabaku
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Ban
Powód nałożenia kary: Jawne MG podczas interwencji z SD. Dogadujesz się z kolegą na /w o podstawienie motocykla do ucieczki.
Członek ekipy nakładający karę: damixxi
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, dostałem bana za MG którego rzekomo się dopusciłem w postaci /w. Chciałbym od razu zdementować wszystkie te oskarżenia i wyjaśnić sytuację. Od jakiegoś czasu w miejscu mojego respienia się auta stoi jeden z radiowozów (wydaje mi się że to właśnie jest radiowóz..) Wiele razy po prostu piszę na /report o przeniesienie go abym mógł zrespić swoje autko. Tym razem zastałem sytuację w której SD kogoś zatrzymywało, więc jako prawowity obywatel klimacika nie chciałem im psuć gry przenosząc ten radiowóz za pomocą kogoś z administracji. (ponieważ nie wiedziałem czy nikt z nich czasami nim znów nie przyjechał) Co do naszych rozmów na /w - Administracja rzekomo szczegółowo przeanalizowała moje logi i wywnioskowała z nich że dopuściłem się MG. Jest to po prostu zwykłe nieporozumienie, ponieważ do samych naszych prywatnych wiadomości dochodzi jeszcze pozycja w którym znajdowała się moja postać. W momencie gdy zorientowałem się że nie zrespię swojego samochodu po prostu wszedłem na motocykl którym zamierzałem odjechać, dlatego obróciłem go o 180 stopni (ponieważ chciałem nim wyjechać) - Zaraz po tym podjechał po mnie kolega do którego wcześniej pisałem w sms'ie aby mnie przetransportował spod Motelu, więc naturalnie z niego zszedłem. Nie mogłem więc uczynić nic innego jak z niego zejść (Podkreślam tutaj że nie miałem do niego kluczy, więc nie mogłem go zgasić) 
Niestety próba ucieczki nie była przeze mnie widziana, ponieważ poszedłem od komputera (w tym momencie już jechałem z ziomkiem który po mnie przyjechał autem)
Tak jeszcze na moją obronę chciałem użyć dosyć bezsensownego argumentu, ale jednak tego który mówi jakim jestem graczem. Gram tutaj aktywnie od 
21 Listopada 2021 roku. Nigdy nie dostałem żadnej kary, a wręcz aktywnie uczestniczyłem w życiu serwera. Logi na prawdę wyglądają nie najlepiej i na pierwszy rzut oka również dostrzegam w nich owy MG, aczkolwiek nie taki był zamysł naszych prywatnych wiadomości. Prosiłbym o skrócenie kary jeśli jest taka możliwość lub jej zupełne zniwelowanie. 


Ewentualne screeny/świadkowie: -

PS.

damixxi mówi: Mamy jawne dowody na wasze MG, DO TEGO DOCHODZI TWOJA TOKSYCZNOŚĆ - z mojej strony to tyle. Kara została skonsultowana i akredytowana jeśli się z nią nie zgadzasz zapraszam do działu apelacji. 
(pogrubilem tekst który mnie zabolał, nie jestem i nigdy nie byłem toksycznym graczem)

Edytowane przez superr ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay - wypowiem się odnośnie całej kary. Sytuacja miała miejsce przy kompleksie moteli Hawick. Jednostki SD aresztowały twojego kolege, po czym zaczął przeciągać akcje i odgrywać że jest pod wpływem narkotyków - mimo iż wcześniej nie zażywał niczego ani skryptowo ani nie zagrał niczego na /me. Po pewnym czasie dostałem na was zgłoszenie, że podszedłeś do motocykla, po czym przesunełeś go o 180 stopni tak aby ułatwić mu ucieczke. Po tym twój kolega dostał z tasera i mimo wszystko podjął się ucieczki. Jeśli twierdzisz że chciałeś jedynie przesunąć go lub nawet odjechać to i tak PW mówi to samo za siebie. Przytocze kawalek loga, którego wraz z @kuzynwyjeliśmy z waszych postaci.

Cytat

 

[25.04.2023 20:31]    [Besnik Kosta → Alma Tabaku (174)]: Jak moze przestaw go tak zeby dalo sie wyjechgac odrazu.

[25.04.2023 20:31]    [Alma Tabaku → Besnik Kosta (61)]: Tak.

[25.04.2023 20:31]    /re tak

[25.04.2023 20:31]    [Besnik Kosta → Alma Tabaku (174)]: Sanchez.

[25.04.2023 20:31]    [Alma Tabaku → Besnik Kosta (61)]: Ktory. 

 

 

Reszta tego wszystkiego zostanie udostepniona jedynie osobie która rozpatrzy waszą apelacje. Dodatkowo dodam że kara była konsultowana również z @Spectre jak i @kuzyn

Mówisz, że chciałeś zrespić swój pojazd, ale stał tam radiowóż toteż wziąłeś motocykl aby nim odjechać. A nie widziłeś że stoi przy nim pełno jednostek SD? Co? Nagle stwierdziłeś, że to jest świetny moment na zabranie leżącego motocykla i odjechanie nim?

 

Dodatkowo piszesz: "Tym razem zastałem sytuację w której SD kogoś zatrzymywało, więc jako prawowity obywatel klimacika nie chciałem im psuć gry przenosząc ten radiowóz za pomocą kogoś z administracji." - wcale to nie jest przypadkowa osoba, ponieważ znacie się bardzo dobrze - dowodem tego jest wasze PW, rozmowy telefoniczne IC jak i również po całej sytuacji skontaktował się ze mną osoba z waszej organizacji przy której gracie @kage-oraz poinformował mnie, że oboje gracie u niego i jesteście pod tym samym panelem.

 

Tyle z mojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, damixxi napisał:

Okay - wypowiem się odnośnie całej kary. Sytuacja miała miejsce przy kompleksie moteli Hawick. Jednostki SD aresztowały twojego kolege, po czym zaczął przeciągać akcje i odgrywać że pod wpływem narkotyków - mimo iż wcześniej nie zażywał niczego ani skryptowo ani nie zagrał niczego na /me. Po pewnym czasie dostałem na was zgłoszenie, że podszedłeś do motocykla, po czym przesunełeś go o 180 stopni tak aby ułatwić mu ucieczke. Po tym twój kolega dostał tasera i mimo wszystko i tak podjął się ucieczki na niego. Jeśli twierdzisz że chciałeś jedynie przesunąć go lub nawet odjechać to i tak PW mówi to za siebie. Przytocze kawalek loga, którego wraz z @kuzynwyjeliśmy z waszych postaci.

Wyjaśniam swoją sprawę bana, nie odpowiadam za to co ktoś gra. Nie mam pojęcia o tym co robiła wcześniej ta osoba i nie odpowiadam za to że grał coś związanego z narkotykami a ich nie brał skryptów czy też na /me. W moim interesie nie leży ocenianie czy "przedłużał" cała akcje czy nie. Nie twierdzę że chciałem przesunąć motocykl, podkreśliłem że chciałem nim odjechac ale zmieniłem swoje zdanie po tym jak podjechał pode mnie kumpel.

 

6 minut temu, damixxi napisał:

Mówisz, że chciałeś zrespić swój pojazd, ale stał tam radiowóż toteż wziąłeś motocykl aby nim odjechać. A nie widziłeś że stoi przy nim pełno jednostek SD? Co? Nagle stwierdziłeś, że to jest świetny moment na zabranie leżącego motocykla i odjechanie nim?

Dokładnie tak, chciałem zrespić swój pojazd, ale od jakiegoś już czasu radiowóz który tam stoi mi to blokuje. Zdecydowanie mogę powiedzieć że zdaje sobie sprawę z tego że stało tam pełno jednostek SD ( dwie osoby, PEŁNO) Ponad to motocykl nie leżał lecz stał odpalony, więc tylko gdy dostałem na to zgodę od właściciela wsiadłem na niego. 

 

8 minut temu, damixxi napisał:

Dodatkowo piszesz: "Tym razem zastałem sytuację w której SD kogoś zatrzymywało, więc jako prawowity obywatel klimacika nie chciałem im psuć gry przenosząc ten radiowóz za pomocą kogoś z administracji." - wcale to nie jest przypadkowa osoba, ponieważ znacie się bardzo dobrze - dowodem tego jest wasze PW, rozmowy telefoniczne IC jak i również po całej sytuacji skontaktował się ze mną lider waszej organizacji przy której gracie @kage-oraz poinformował mnie, że oboje gracie u niego i jesteście pod tym samym panelem.

Nigdzie nie twierdzę że jest to przypadkowa osoba, aczkolwiek tak jest ponieważ nie znam się z wszystkimi którzy grają w naszej organizacji, każdy jest przydzielony do różnych segmentów i jest nas na tyle dużo że nie miałem jeszcze możliwości go za dobrze poznać.

Rozmowy telefoniczne??? Żadnych rozmów telefonicznych do siebie nigdy nie wykonywaliśmy ponieważ tak jak podkreśliłem wyżej nawet nie za dobrze się znamy OOC czy też IC. 

 

W dalszym ciągu uważam że kara jest zdecydowanie za surową, tak jak napisałem w apelacji nie miałem w zamyśle robić żadnego MG i go nie zrobiłem chociaż logi z mojego /pw z ta osobą są dosyć niejasne. Nigdy nie sprawiałem żadnych problemów, nie miałem żadnych kar i pomagałem w kształceniu się społeczności VibeRP. To wszystko ode mnie, resztę zostawiam do analizy osobie która będzie rozpatrzać tą apelację!

Ksionszkasz lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wystarczająco wiele wyjaśniłem w poprzedniej swojej wiadomości, klarownie wskazując na to, że przestawienie tego motocykla było celowe, na co również wskazuje Wasza rozmowa w grze. To, czy się znacie, czy nie - nie ma większego znaczenia, ponieważ wszystko wskazuje na Twoją winę.

 

Banicja to też forma edukacji, następnym razem zastanowisz się dwa razy, czy chcesz pomóc komuś w ucieczce, umawiając się z nim poprzez kanały OOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin