Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[26/04/23] [LIVE] MAXINE KOCI (@maxinekoci)


sleepwalker

Rekomendowane odpowiedzi

bCbE8aC.png**Dnia 25/04/2023 w godzinach wieczornych na Instagramie Maxine Koci rozpoczął się pierwszy niezapowiedziany live, który był luźną pogadanką piosenkarki z jej fanami. Kobieta przytoczyła odpowiedzi dotyczące jej związku z Paulo Rodriguesem oraz wypowiedziała się na temat ostatnich wydawnictw, jak i najbliższej przyszłości artystki**

M: Cześć, hej wszystkim! **poprawiła się wygodniej na kanapie, patrząc prosto w obiektyw swojego telefonu** Postanowiłam się trochę zebrać w sobie i przeprowadzić z Wami luźną pogadankę - odpowiedzieć na trochę Waszych pytań!

**Max uśmiechnęła się szeroko, przyglądając się w ekran, śledząc wzrokiem pierwsze pytania, które wpadają w komentarzach podczas prowadzonego streamu**

M: "Maxine, to Twój pierwszy taki live? Cieszymy się, że możemy Cię zobaczyć!" **przeczytała na głos pierwsze pytanie, kierowane w jej stronę, zaraz pędząc z odpowiedzią**  Mnie również miło Was tu widzieć, zdecydowanie potrzebowałam z Wami takiego kontaktu, poświęcenia Wam odrobiny swojego czasu! Jak zauważyłaś, rzeczywiście to pierwsza taka moja aktywność na tym profilu, chciałam zorganizować to już wcześniej, ale zawsze brakowało mi czasu, może i odwagi? **podeśmiała się, po swoich słowach**

**Wokalistka poprawiła się na kanapie, leniwie przeczesując dłonią swoje włosy, trzymając kurczowo wzrok na ekranie urządzenia przed sobą, po chwili, czytając kolejne pytanie:**

M: "Powiedz nam coś o Paulo, jesteście ze sobą już chwilę, a nadal chodzą plotki, że chcesz go wykorzystać w kwestii rozpędzenia swojej kariery." **zerknęła w obiektyw telefonu, lekko mrużąc oczy po przeczytanym pytania, zaraz kwitując:** Owszem, nie raz obiło mi się o uszy, że jestem z Paulo tylko dla pieniędzy, czy sławy... Opiszę Wam pokrótce jak to wyglądało w naszym przypadku. Poznaliśmy się jakiś czas temu, a właściwie podczas wakacyjnego pobytu. Kontakt między naszą dwójką urwał się na jakiś czas, ale finalnie spotkaliśmy się ponownie w Santos. Nasza relacja zaczęła się rozwijać i nabierać tempa, w każdym razie doszliśmy do momentu, gdzie postanowiliśmy spróbować czegoś więcej. To krzywdzące, że ludzie patrzą na mnie przez taki pryzmat - nigdy nie przyszło mi do głowy, aby związać się z Paulo tylko i wyłącznie dlatego, że będę mogła czerpać z tego jakieś profity. Nie ukrywając, zawdzięczam bardzo dużo swojemu partnerowi, bo był ze mną zawsze, kiedy tego potrzebowałam i zaczynałam swoją przygodę z muzyką. Nasza relacja opiera się na czystych intencjach jak i uczuciach po obu stronach, zawsze możemy na siebie liczyć i to jest dla mnie najważniejsze.

**Po dłuższej wypowiedzi, sięgnęła po stojącą na blacie stołu szklankę z wodą, upijając trochę płynu ze szkła, zaraz odstawiając ją na swoje miejsce.**

M: W zasadzie, to spodziewałam się tego pytania i byłam pewna, że również wspomnicie o tej nagonce... **podeśmiała się, kręcąc głową na boki, skacząc po chwili do kolejnego pytania:** "Wydałaś w ostatnim czasie dwa single, było to CHASE YOU NOW oraz THIS MAKES ME LIAR?, opowiedz nam o tym, co skłoniło Cię do napisania tych kawałków i o czym właściwie są?" **przytaknęła głową po przeczytaniu komentarza, zaraz dodając:** Tak, oba kawałki wpadły na mój kanał w ostatnim czasie i jestem z nich bardzo dumna.  **uśmiechnęła się szeroko w stronę obiektywu** Singiel, CHASE YOU NOW, był dla mnie trochę wyzwaniem, to kawałek, który zdecydowanie opowiada o dotarciu do osoby, która nie specjalnie jest Wami zainteresowana w taki sposób, jakby się wydawało. Nazywam to takim jakby "PSYCHO" utworem - to jakbyś czegoś bardzo chciał, ale finalnie nie jesteś w stanie tego sięgnąć, bo zostałeś ograny na milion sposobów... **zaśmiała się donośnie** Natomiast jeśli chodzi o THIS MAKES ME LIAR? - to historia jest dość prosta, określam ten utwór jako pytanie do samej siebie... Kiedyś obiecałam sobie, że nigdy nie pokocham, że nie pozwolę sobie ponownie na miłość, kiedy uczucia znów wróciły, dużo zastanawiałam się nad tym, czy nie jestem kłamcą, bo wpajałam sobie tak wiele, obiecując, że nigdy tego nie zrobię. Tak narodził się pomysł na ten kawałek, który był w zasadzie bardzo oczyszczający dla mojej duszy jak i głowy.

**Odetchnęła głębiej po swoich słowach, śpiesząc zaraz do kolejnego pytania, aby nie przedłużać swojej transmisji**

M: "Co zamierzasz teraz, czym tym razem nas zaskoczysz, czego możemy się spodziewać?" **uśmiechnęła się szeroko po przeczytaniu pytania, zatarła swoje dłonie, dodając:** Okey, okey! Powiem Wam, nad czym teraz pracuję! Już niebawem chcę, aby światło dzienne ujrzała moja pierwsza EP'ka... Tytuł mini albumu, to SOUL'S BURNIN' LIKE A CIGARETTE, a będą znajdowały się tam cztery utwory. W każdym razie, całości możecie się spodziewać w maju. Bardzo cieszę się, że mogłam Wam o tym powiedzieć, że już niebawem będziecie mogli usłyszeć kolejną porcję mojej muzyki - to wiele znaczy dla mnie jako wokalistki. Chcę się z Wami dzielić moją ciężką pracą i uczuciami, które towarzyszą mojej muzyce.

**Maxine prowadziła jeszcze live'a przez jakiś czas, odpowiadając na zdecydowanie mniej istotne pytania, które były częścią luźnej konwersacji między uczestnikami streamu, jak i samą dziewczyną**

M: Wooh! Nie mogę uwierzyć, że przybiliście tu tak licznie... Jestem cholernie wdzięczna, wzruszona i oczarowana tym, że jesteście tu razem ze mną. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mogli celebrować nasz wspólny czas podczas moich koncertów. Kochani, jeszcze raz ogromne dzięki! Teraz obowiązki wzywają, czas dalej walczyć z najbliższym projektem! Do zobaczenia! **wysłała kilka całusów z dłoni w stronę kamerki telefonu, finalnie kończąc transmisję na żywo**

Spoiler

Materiał nie podlega wycenie.

 

nzm, Scarid, Krejzi i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Asami po otrzymaniu powiadomienia o LIVE od Maxine, którą zaobserwowała po jej występie na FAMILY REUNION PICNIC; odpaliła go w przerwie pomiędzy oglądaniem kolejnych odcinków Atomówek. Zostawiła po sobie serduszko na czacie, ponieważ mocno kibicuje dziewczynie**

sleepwalker lubi to

🍒🍒🍒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin