Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/doozan] REZYSER KINA AKCJI


doctor fetker

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  REZYSER KINA AKCJI - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Salahdine Karaman
Powód nałożenia kary: napisalem jakiemus gosciowi ze ooc ze na  niego sikam ale ic mozemy pograc bo why not
Członek ekipy nakładający karę: doozan
Wyjaśnienie sytuacji: wbijam sobie na serwer nabzdryngolony jak pancernik zobaczyc jak tam imprezka w klubie mirage i pokrecic luznom gierke tu jakis pacjent podbija z farmazonem na powaznom gierke to mu pisze prosto z mostu co sie dzieje i w jakim jestem stanie i jest spruta mimo to on postanawia kontynuowac gierke po czym jest jeszcze wieksza spruta jestesmy tylko ludzmi ludzie w roznym stanie wbijaja na serwer czy to nabzdryngoleni czy to nastrugani liczy sie tylko i wylacznie tryb komfort w rozgrywce mimo to ze bylem nabzryngolony to klikalem z tym pacjentem i jego watahą ponad pol godziny po czym oni zwyczajnie zbili w afka i zaczeli plakac po discordzie zeby mnie wypierdolic na mine jestem jaki jestem zmieniac sie nie mam zamiaru są chwile gorsze i lepsze jestesmy tylko ludzmi kazdy ma prawo wyjebac krzywa akcje ale bez przesadyzmow ludzie szukajmy pozytywow w swiecie negatywow jestem produktywnym graczem i robie wiecej dobrego niz zlego i splacam sie z nawiazka zawszse zalezalo mi na rozwoju platformy i wcale nie twierdze ze jestem niewinny bo prawde mowiac na upartego nalezala mi sie kara za napisanie do pacjenta ze na niego sikam na /w ale mozemy pograc dlatego odczekalem X czasu po karze i dlatego teraz apeluje gdy stracilem juz majatek nalezacy do postaci Salahdine Karaman, w dodatku w powodzie kary jest opisane jasno ze wyzywalem go jako vlider orgnizacji i czlonek organizacji, a tak naprawde nie mialem zadnego panelu organizacji w trakcie tej akcji od X czasu i nie bylem nigdy vliderem karaman-klan wiec nie wiem skad te rewelacje na moj temat ale spoko nigdy nie potrzebowalem panelu zeby grac pod crime zawsze gram swoje i na swoich zasadach decyzja nalezy do was pozdro zycze wam pieknej majowki ogolnie nie ogarnzczsniam o co ta spruta modelkom w dubaju placom za to zeby zrobic na nie siku i są szczęśliwe ja zapłaciłem swoją utratą majątku i dla mnie jest klasa zawsze bylem kontrowersyjny i taki pozostane
Ewentualne screeny/świadkowie:  brak sikalem osobiscie

 

Edytowane przez REZYSER KINA AKCJI
sstuped, Panamer, 4WB i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin