Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Varrio Longos X3


MusthardziK

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.c087b13d8a5d71dde1c18d65a89226e8.png
Siemka, jak ostatnio było każdy kto ma wiedzieć wie. Na każdego przychodzi pora, na nas również taka nastała. Chciałbym podziękować za wspólne dwa miesiące z naszą organizacją. Mam nadzieję, że tak samo miło spędzaliście z nami czas, jak my z wami. Żywię nadzieję, że mimo kilku nieporozumień i wielu krzywych momentów zajebiście grało wam się ekipę z Jamestown a i było co robić. Chciałbym jeszcze podziękować z imienia kilku osobom, które przyczyniły się do rozwoju i dobrego klimatu w organizacji, mimo ciężkich początków, nie wyśmiewały naszej gry i pomagały nam szkolić swoją wiedzę w tym temacie. Dziękujemy zatem: @doozan@Sidneyo @Heavyweight icon @Damyrade @WrZASKUUU @Garbowniczek @Bydlak16 @mariusz kws @Joka @Rezus @LordSokol oraz nasza ostateczna ekipa, której serdecznie dziękuję za cały poświęcony czas i energię w pomocy rozwoju projektu, czyli: @MadGad @MNC @adamm082 @papiko33 @HasinSoll @Jeesoo @Roskaax3 @oicloB @martinek. Mam nadzieję, że wymieniłem wszystkich 😄 Dzięki wam jeszcze raz, ostatni oraz Longos na zawsze w tej dziwce i cóż.. Do zobaczenia wkrótce.. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin