Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[01.05] [101] CHA$E - LOOK AT MY FACE (PROD. MONT2K) [Official Video]


champagnenasti

Rekomendowane odpowiedzi

josTBm2.png

** Mniej więcej godziny 9PM w Internecie i na wszystkich portalach streamingowych pojawił się zapowiadany chwilę wcześniej na social mediach i na koncercie MUDLANDS numer autorstwa CHA$E pt. "LOOK AT MY FACE", wydany przez wytwórnię 101 Records. Kawałek został nagrany w profesjonalnym studio wytwórni. Produkcją beatu i mix/masteringiem zajął się Montez Flynn, który najprawdopodobniej będzie głównym producentem zbliżającego się projektu rapera pt. "MY WHOLE LIFE". Utwór jest już trzecim singlem wydanym zaraz po "FALSENESS" i "DROWNED", promującym debiutancki krążek artysty. Tytuł utworu zahacza o wersy z refrenu, a sama piosenka opowiada o osobistych doświadczeniach bycia na scenie od ponad roku. Raper przedstawia całość od środka z własnej perspektywy. W utworze znajdują się wersy, nawiązujące do pierwszej EP pt. "CHASING EUPHORIA", a kawałek w stylistyce może przypominać delikatnie nieco starszą twórczość artysty. Do singla został dołączony teledysk, który poza luźnymi wstawkami, zaczyna się od wyreżyserowanej sceny, która ewidentnie nawiązuje do ostatniej gali Celebrity Awarads. Teledyskiem zajął się ten sam zespół, który miał okazję nagrać i zmontować wcześniej wydany utwór pt. "FALSENESS". Okładka przedstawia jedno z ujęć z klipu, ukazując połowę twarzy Chase Love. Nie ma w niej większego sensu, dobrze komponuje się z tytułem utworu. Tekst pojawił się raptem po kilkudziesięciu minutach na portalu genius.com. **

nZeGSRz.png

Spoiler

Track name: LOOK AT MY FACE
Album name: MY WHOLE LIFE
Performer: CHA$E
Written by: CHA$E
Produced by: MONT2K
Release date: 05/01/2023

[Chorus: CHA$E]
Jeśli znów poczujesz strach, zerknij na moją twarz
Kiedy znów zatęsknisz, zerknij na moją twarz
Jeśli znów poczujesz strach, zerknij na moją twarz
Kiedy znów zatęsknisz, zerknij na moją twarz
Spójrz na moją twarz, skarbie, spójrz na moją twarz
Uśpij wszystkie lęki, przypomnij sobie moją twarz
Kiedy znów zatęsknisz, zerknij na moją twarz
Proszę, spójrz na moją twarz

[Verse 1: CHA$E]
Zawsze chciałem być tylko sobą, choć często gubił mnie stres (Yeah)
Pędziłem stale tą krętą drogą, która pozwoliła mi się wznieść
Teraz czuję się jak gwiazdor, kocham gdy przeszywa ten dreszcz
Miałem tylko jedną szansę, żeby zamienić rzeczywistość w sen
Nie chcę pamiętać złych chwil, choć chodzi to za mną jak cień
Ciągle jestem świadom, że są ludzie, którzy chcą zabrać mój tlen
Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł pokazać mu parę tych scen
Dam mu jak najlepsze życie, którego przez moment sam nie mogłem mieć
Słońce, weź co tylko chcesz
Ciągle w głowie Twój szept
To działa na mnie jak lek
Lecz kiedy poczujesz się źle, poczujesz się źle
(Proszę, spójrz na moją twarz)

[Chorus: CHA$E]
Jeśli znów poczujesz strach, zerknij na moją twarz
Kiedy znów zatęsknisz, zerknij na moją twarz
Jeśli znów poczujesz strach, zerknij na moją twarz
Kiedy znów zatęsknisz, zerknij na moją twarz
Spójrz na moją twarz, skarbie, spójrz na moją twarz
Uśpij wszystkie lęki, przypomnij sobie moją twarz
Kiedy znów zatęsknisz, zerknij na moją twarz
Proszę, spójrz na moją twarz

[Verse 2: CHA$E]
Widzę blask, doścignąłem upragnioną euforię
Poznałem sukces, który został w mojej głowie
Soonski, za niedługo już to wszystko spłonie
To miasto sław, dla którego chcę być tutaj jedną z gwiazd 
Dlatego dalej siedzę w studio, to już mi nie pozwala spać
Chcę mieć pewne jutro, być dobrze zapamiętanym przez świat
Gdy mnie zabraknie, po prostu spójrz na moją twarz
Jeśli będziesz się bać, spróbuj zażegnać ten strach
Zapamiętaj dobrze wspólnie spędzony czas
Może się okazać, że nie zostanie nawet ślad
Nie zostanie nawet po nas ślad

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Chase Love
Numer konta postaci: 9146186010
Przynależność: - 101' RECORDS (20%) 
Numer konta wytwórni: 7062440565
Link do profilu postaci: https://forum.v-rp.pl/topic/12451-chae-chase-love/       

Wkład własny ($230,000): https://imgur.com/a/Xq0p9nz 
- produkcja beatu i mix/master $25,000
- stworzenie okładki: $1,500
- wykupienie promocji w panelach serwisów: $3,500
- koszty nagrywek, montaż klipu: $200,000

Gra IC: https://imgur.com/a/koGs7Cw

Spoiler
  • Dobry odbiór ostatnio wydanych materiałów, takich jak: "DROWNED" i "FALSENESS", któremu udało się wylądować na piątym miejscu lokalnej radiostacji Los Santos Radio w tygodniowych chartsach.
  • Gościnny występ u boku sławnego rapera MEMPHIS6 w pierwszym dniu wydarzenia MUDLANDS 2023, z którym zagrał on ich wspólny utwór pt. "CHASE STORY" z albumu pt. "THANKS GOD FOR THEM, BUT RAP SAVED ME".
  • Solowy koncert w drugim dniu wydarzenia MUDLANDS 2023, na którym zagrał swój własny set utworów i pierwszy raz na żywo wcześniej wydane single, mające zasilić tracklistę albumu pt. "MY WHOLE LIFE". Zapowiedział publice, że album wyląduje na ich słuchawkach szybciej niż się spodziewają.
  • Zaktualizował swoje media społecznościowe o nowe zdjęcie profile, ujawniając tym samym okładkę kawałka pt. "LOOK AT MY FACE". Kilka godzin przed publikacją teledysku wrzucił również przedpremierowo teaser.
  • Pokazał się na fotografii u boku producenta i rapera Montez Flynn, znanego szerzej pod pseudonimem MONT2K. Opis zdjęcia sugeruje kolaborację w najbliższym czasie między dwójką artystów.
  • Kilka postów promocyjnych na social media artysty, wrzuconych już po premierze utworu na portalach streamingowych. Stałe forsowanie dwóch hasztagów: #MYWHOLELIFE oraz #CANTGETCHASED. W oczy może rzucić się bardziej drugi hasztag, nad którym fani rozmawiają na forach poświęconych wokaliście.
  • Wrzucił na swój profil zdjęcie z wymownym opisem, mającym na celu zapowiedzieć najprawdopodobniej kolejny projekt artysty. U boku #MYWL i #CGC stanął hasztag #LONELYNIGHTS.
  • Portal WAV opublikował post, związany z wydaniem "LOOK AT MY FACE". Wspominając również o zbliżającej się premierze nowego projektu, który ma pojawić się już w następnym tygodniu.
  • W radiostacji Self Radio pojawiła się reklama numeru, w której CHA$E zachęca do sprawdzenia najnowszego materiału i wspomina po raz kolejny, że album jest już bardzo blisko.
Edytowane przez nvtan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin