Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Wilcox] Nestle


Nestle

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: Nestle - Vibe Role Play (v-rp.pl)
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: "
Duza ilosc kar w ostatnim czasie. Niczego sie nie nauczyles i dalej prezentujesz zerowy poziom rozgrywki, zapedy do odwalania. Przemysl swoja rozgrywke i odpocznij"
Członek ekipy nakładający karę: Wilcox
Wyjaśnienie sytuacji: Zmieniłem postać ponieważ chciałem ją zabić by stworzyć nową inną na którą miałem fajny pomysł po czym tepnoł się do mnie Wilcox i zapytał się mnie co ja robie odpowiedziałem że chce zabić postać po czym odpowiedział że spectuje mnie od dłuższej chwili i odwalam od kilkunastu minut odpowiedziałem że jestem na tej postaci 5 minut bo na innej nic nie robiłem oprócz tańczenia w klubie po ty słowach dostałem bana.Jeżeli chodzi o kary w ostatnim czasie miały powód jeżeli chodzi o skakanie do wody bo długim biegu to byłem zdenerwowany tym że helka używa termowizji i widzi wszystko i przepraszam za to ale były to poprostu emocje a jeżeli chodzi o kare dotycząca wywalania kogoś z auta zrobiłem to chłop przejeżdał ludzi na vespucci i robił to kilkukrotnie i nie przestawał ale mimo moich tłumaczeń dostałem odpowiedź że nie powininem samemo wymieżać kary.Były to tylko 2 kary i nie były jakieś bardzo odwalające ale rozumiem swój błąd i strasznie za niego przepraszam i zrozumiałem swój błąd i obiecuje że więcej się to nie powtórzy. Chciałbym wrócić też do gry ponieważ jest majówka i jest wolne oraz obiecać że taka sytuacja już więcej sie nie powtórzy i zapytać czy mogę otrzymać ostatnią szane.Życzę miłego dnia osobie która to czyta.

Edytowane przez Nestle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam piszesz, te kary były uzasadnione. Chodziłeś po innych graczach, przy nich prezentujesz marny poziom rozgrywki chodząc sobie i skacząc po budynkach. Jestem w stanie przystać na UB, ale wróć lepiej do poradników zanim wznowisz rozgrywkę. Blokadę postaci zostaje

Nestle lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin