Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Roger Silva, Valeria Blanc] SzopeN


SzopeN

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/20600-szopen/
Link do konta oskarżonego: Roger Silva, Valeria Blanc
Powód składania skargi: niepoprawne odegranie rp
Wyjaśnienie sprawy: W skrócie to zaczepiłem faceta, który mnie zignorował, po czym zrzuciłem go z drążka zadając jeden cios oraz zapytałem o reakcję. Reakcji na czacie nie było żadnej, mężczyzna zaczął mnie bić, do niego dołączyła się kobieta i wspólnymi siłami zdołali mnie powalić. Żal mam tylko do tego, że na czacie nie było żadnej reakcji, bo jakbym to przewidział, to nic bym nie pisał po pierwszym ciosie i może wyszedłbym wtedy z tego cały. W tamtym momencie nie było nikogo z ekipy na serwerze, stąd te moje wypociny tutaj.
Dowody: Wg czatu to Luca Moreno wbił mi BW, ale tak naprawdę była to Valeria. Luca to jej druga postać, na którą wbiła po tym incydencie.

[03.05.2023 11:03] [GUID: 16625, CID: 36003] Luca Moreno wbił graczowi BW.
[03.05.2023 11:02] /do reakcja?
[03.05.2023 11:02] ** Reakcja? (( Delano Logan ))
[03.05.2023 11:02] /me zdenerwowany zrzucił faceta z drążka
[03.05.2023 11:02] * Delano Logan zdenerwowany zrzucił faceta z drążka.
[03.05.2023 11:02] Delano Logan mówi: Popelniles blad przed chwila.
[03.05.2023 11:00] Roger Silva mówi: Dorosły.
[03.05.2023 11:00] Valeria Blanc mówi: Milej.
[03.05.2023 11:00] Valeria Blanc mówi: Hej!
[03.05.2023 11:00] Delano Logan mówi: Gowno.
[03.05.2023 10:59] Roger Silva mówi: Co chcesz?
[03.05.2023 10:59] Delano Logan mówi: Mowilem cos do ciebie.
[03.05.2023 10:59] ** Olał faceta. (( Roger Silva ))
[03.05.2023 10:59] Delano Logan mówi: Gluchy jestes?
[03.05.2023 10:58] Delano Logan mówi: Zadalem ci pytanie.
[03.05.2023 10:58] Delano Logan mówi: Co tak stoisz jak widly w gownie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jako zamieszany w całą sytuacje mam obowiązek się wypowiedzieć co zrobię z przyjemnością.

A więc tak, wchodzę na postać Roger'a ide na siłownie na vespucci, po drodze zaczepia mnie facet w białym garniturze (już na siłowni przy drążkach), który przed zaczepieniem mnie robił pompki na piasku.(w garniturze).
Odegrałem /do Olał typa. - czy coś w tym stylu, poszedłem na drążek. 
Po chwili skakania po całej siłowni facet podbił do mnie znowu, zrzucił mnie z drążka oczywiście zadając cios. Napisał na do o reakcję to prawda. Ale popis jego poziomu RP, który widać na zamieszczonym obrazku, dodam że gdy pisał pierwsze kilka linijek to byłem afk. Przy całej otoczce sprawił to że nie odegrałem akcji na me i do. Tylko zaczęła się bójka pomiędzy mną a facetem w garniturze. Pomocy użyczyła mi simka która w tym samym momencie była na siłowni.

Moim skromnym zdaniem wystarczy popatrzeć na moje logi a logi osoby która mnie oskarża. Najpierw ta osoba powinna nauczyć się gry RP, bo wątpię że posiada jakąkolwiek wiedzę. Imersja grana przez faceta w garniturze na plaży, który wdaje się w bójki? - całkiem średnio to wygląda.

Pozdrawiam wszystkich. dorzucam logi czatu niżej. Jak widać report z mojej strony został napisany, ale nikogo z administracji nie było.

report.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że ja odegrałem człowieka, który szuka problemów, a wy nie odegraliście nic. I nie ćwiczyłem w garniturze, tylko przez przypadek włączyłem animację pompek, kiedy szukałem innej. A nawet jeśli ćwiczyłbym w garniaku, to co? Jest to dziwne, ale możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 51h łącznie na serwerze konto od niecałego miesiąca, 2 wpisy negatywne w logach. Dodatkowo zero imersji i jeszcze grasz takie coś.
Ja napisałem co miałem do powiedzenia. Niech administracja zadecyduje o werdykcie.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie fivem żeby były zielone strefy, to że stało się to na siłowni nie ma znaczenia, nie odegraliście nic na linijkę gracza tylko zaczęliście go bić, totalnie zlewając zrzuconą na Was narracje. Jeżeli macie zastrzeżenia co do gry gracza należało zgłosić to ekipie lub napisać skargę, a nie bić go do BW. Po warnie Wam wrzucam, skargę akceptuje.

wroniec lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin