Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/MAKLER] sstuped


sstuped

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/10344-sstuped/


Nazwa postaci na którą nałożono karę: Eoghan O'Reilly


Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)blokada postki

Powód nałożenia kary:Twoja postać lata z kałachem w plecaku a dodatkowo gdy presują cię trzy osoby to wyciągasz tą broń i próbujesz ich rozstrzelać.


Członek ekipy nakładający karę:Makler


Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, nie sądziłem, że będę musiał jeszcze kiedykolwiek pisac apelacje w tym dziale jednakże stało się to co sie stało. Cała akcja toczyła się w lokalu HAKAEL, do którego przyszedłem z  zamiarem spokojnej gry, ponieważ jest to dosyc późna godzina nie chciałem robić nonsensownego dymu w lokalu jak i na serwisie. Dosłownie chwile po tym jak wszedłem do lokalu z problemem podbija do mnie wroga nam organizacja i zaczynaja mnie pressować w lokalu, gdzie na nich nawet nie zwróciłem uwagi ani nie zagrałem jednej linijki wobec nich. W tym momencie na trzeźwo zdaje sobie sprawe, że grupa z przewaga liczebną do mnie podbije, do tego także dostałem nauczke aby nie wchodzić wypitym do gry Doszło do sytuacji gdzie ci chcieli wyrwac mi plecak, sprawdziłem ekwipunek i zorientowałem się, że nie odłożyłem do schowka w mojej melinie karabinu szturmowego bo po prostu zapomniałem, a musiałem grać, że posiadam go przy sobie, a więc zagrałem, że ten jest w środku. Cała trójka zaczyna wyrywać mi plecak.  A ja  pod wpływem alkoholu niezbyt logicznie myślałem to podirytowany ich grą ofensywna zagrałem, iż wycigam takowy karabin z  plecaka, który oni porywają. Oczywiście wyrwanie karabinu za pomoca komendy /sprobuj, wedlug ich propozycji, na sprobuj, wyszło, że udało mi się wyrwać takowy karabin z plecaka. Rozpoczeła zaczeła się strzelanina a ja dostałem crash z powodu podmienionych dzwiekow broni. Po wejściu na serwer zostałem zasypany komentarzami na /b a po chwili moja postać otrzymała blokade. Do lokalu przyszedłem z zamiarem spokojnej gry bez DM'U, nie spodziewałem się także żadnej ofensywy ze strony grajków z armenian visit Od okresu 9/10 miesięcy nie dostałem żadnej kary, ponieważ staram się grać ładnie i regulaminowo. Ta akcja wyszła bardzo krzywo i nie fajnie czego bardzo w zasadzie żałuje, mam na przyszłość nauczke aby nie wchodzić na serwer bedąc podpitym. Jeżeli aplikacja zostanie zaakceptowana bez problemu powtorze akcje bądź po prostu oddam im ten karabin. Chciałbym tylko dodać, że po crashu sam moglem wpisac /akceptujsmierc i nie była by potrzebna interwencja administratora, pozdrawiam.

Ewentaulnie screeny/świadkowie: brak (ewentualne ss z logów)

Edytowane przez sstuped
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin