Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

ElderGoose

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.pngR U B Y  D E L  M A R

Hailey Fox, schowana pod sceniczną nazwą "Ruby Del Mar" (urodzona 13 sierpnia, 2002 roku) - amerykańska piosenkarka, autorka tekstów piosenek.

Genezą jej pseudonimu scenicznego jest połączniem jej drugiego imienia Ruby oraz frazy "Del Mar", który w hiszpańskim slangu oznacza "seksowną, bezczelną dziewczynę", bądź też miejscowość, która jest znana z takich kobiet. 

Kariera Muzyczna
Kobieta w roku 2021 dotarła do finału w popularnym programie talentów w New Jearsey. Zajęcie drugiego miejsca otworzyło jej wiele możliwości, przypływ followersów na socjal mediach. Wszystko jednak było chwilowe, ponieważ miejscowi producenci, menagerowie nie byli zainteresowani jej twórczością i osobą. - Hailey mimo starań, by tam zaistnieć, postanawia wrócić do słonecznego Los Santos, by podbić Vinewood swoim planem. Od razu po powrocie zadzwoniła do swojej najlepszej przyjaciółki z przeszłości, Chloe "Chanel C" Cruz. Dzieli sie z nią swoimi doświadczeniami, którze przerysowywuje. - By nie tracić swojego autorytetu, kłamie, że wyjechała z New Jearsey dlatego, że nie widzia
spacer.pngła tam dla siebie wystarczających perspektyw, by spełnić swoje ambicje. W skrócie - umiejętnie koloryzuje przebieg swojego pobytu w NJ, tworząc z siebie gwiazdkę, która chce więcej.

Jej debiutanckie, pierwsze utwory zostały pousuwane z internetu przez jej pierwotny managment. Kobieta nie ma praw do swoich dotychczas nagranych utworów, poprzez niezbyt korzystny kontrakt, który podpisała będąc w rozrżażonym pragnieniu zdobycia sławy za wszelką cenę.

Młodość
Urodziła się w La Verne, 30 mil na wschód od Los Santos. Przez najmłodsze lata mieszkała tam z rodzicami, ro
dzeństwem oraz jej dziadkami w wielkim domu rodzinnym. Jej matka, Charlotte Vel Girkkin była niespełnioną artystką i poetką, a ojciec, Daniel Fox dobrze 
zarabiającym prawnikiem, przejmującym zawód od wielu pokoleń.
Rodzeństwo Ruby przejeło zawody po ojcu. Jej starszy brat, Christopher Fox stał się prawnik jak ojciec, a młodszy, Oliver Fox jest w trakcie kształcenia się w tym kierunku. 
Kobieta od zawsze uciekała od tego pomysłu, by iść w te ślady - odziwo, nie spotkało się to z zdesaprobatą. W wieku nastoletnim, wysłali ją do high school w LS, gdzie miała większe możliwości, by edukować się pod względem muzycznym. Jej rodzina wspierała ją w jej decyzjach finansowo i mentalnie. Opłacają jej przeróżne wyjazdy, wynajmują studia muzyczne gdzie mogła się spełniać i to oni namawiali ją do wzięcia udziału w programie talentów.


S O C I A L  M E D I A :
Life Invader

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chapter I, Going Back Home (7 january 2023, Los Santos International Airport (LSIA)) 

r4GEZr1.pngT9Fcc4I.pngG0HiL7g.pngoAn5fdA.pngULwn4vH.png

Chapter II, An Idea That Wont Let Me Sleep. (7 january 2023, unknown)

spacer.pngzthhaz8.png

M O N T H S  L A T E R

Chapter III, Fun Or Responsibility? (8 may 2023, unknown)

cSUTsQ6.pngJpBBFqK.png

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chapter IV,  An End, That Brings The New Beginning. (XX april, 2023, unknown.) 
spacer.png

H A I L E Y ' s  D I A R Y 
Czas najwyższy, by opuścić Sugar Spice. - Kto by się spodziewał, że skończy się to tak szybko? Pięć lasek. Ja, moja bestie Chanel C, Chiara Beltran, Stormi Baldwin, Alyssa Demie. Opuściłam szeregi pierwsza. Brak czasu? Brak porozumienia? Brak poczucia przynależności? Sama już nie wiem, ale to chyba nie było dla mnie. Mam wrażenie, że z każdym dniem jest coraz gorzej. Miałyśmy się do siebie zbliżać, a tylko się oddalamy. Czasem żałuję, że to w ogóle powstało. Chciałam tylko wrócić do starych czasów, a wychodzi na to, że stworzyła nam się... Katastrofa. Dokąd to będzie zmierzać? Czy to definitywny koniec? Czy moje odejście przyczyni się do rozpadu całej grupy? To chyba już nie moja sprawa. Pora skupić się na sobie, bo inaczej wszystko pójdzie na marne. Bycie solo jest w mojej krwi.

 

Chapter V, The Betrayal. (28 june, 2023, La Verne, Hailey's Home.)
spacer.png
H A I L E Y ' s  D I A R Y

Nie mogę uwierzyć w to, co Stormi do mnie napisała. - Nie przesłuchałam tego utworu przed tym, jak mi o nim powiedziała, ale nie chciałam wyjść na głupią. Wyszukałam go szybko, ale... Równie szybko żałowałam. - Nigdy wcześniej nie czułam się tak zdradzona i upokorzona. Moja najlepsza przyjaciółka, od... ZAWSZE! Nagrywa na mnie diss-track? Zastapią mnie kimś nowym? Zastanawia mnie, co się między nami tak naprawdę stało, że kończy się to w taki sposób. Nie będę siedziała i pozwalała pluć sobie w twarz. Sprzymierzę się ze Stormi, odpowiemy im na zaczepki. Half Sugar Spice versus The Other Half Of Sugar Spice. Wygram to, co zaczęły.

 

 

 

 

 

SKRÓT

- Ruby Del Mar odchodzi od Sugar Spice, zostawiając czwórkę dziewczyn w grupie.

- Ruby ogłasza Nową Erę poprzez swój profil na Life Invader.

- Wiadomość od Stormi (byłej człońkini Sugar Spice), przymierzenie się kontra Chanel C i Chiara, wspólne plany na odpowiedź.


(HEY! Wychodzę z nowym formatem prowadzenia profilu - chcę, by on wyglądał coś jak dziennik postaci, pamiętnik. + Dodatkowa informacja... WIem, że postać na przestrzeni moich postów/zdjęć zmienia się i to widocznie. Śpieszę z wytłumaczeniem. - Moja postać została usunięta dwa razy, a raz przeniesiona z innego serwera, tworząc lekkie problemy z odtworzeniem 1:1 tej samej aparycji - nie są to żadne drastyczne operacje plastyczne ani nic w tym stylu. Z góry przepraszam, że może wyglądać to troche dziwnie.)
 

Edytowane przez ElderGoose
rajan, jackass, NaZeL i 11 innych lubią to

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

spacer.pngChapter VI, Dreams are getting closer. (17 august, 2023, La Verne, Wähfles Café)

H A I L E Y ' s  D I A R Y 

Myślałam, że dziś nic mnie nie zaskoczy, a jednak! Podczas codziennej, popołudniowej rutyny w mojej ulubionej kawiarnii znalazłam maila. Maila ukrytego między spamem z nową ofertą w Bean Machine, a wiadomością od mojego byłego, który nawet tam do mnie wypisuje. Otworzyłam go, a moim oczom ukazało się zaproszenie do siedzimy GALAXY RECORDS!! Jestem w Santos dopiero kilka miesięcy, a już przykułam uwagę wytwórni? To miasto przynosi mi nic, tylko szczęście. Nigdy wcześniej tak szybko nie zadzwoniłam do swojego ojca, który tylko pośpieszył mnie z wysłaniem wiadomości zwrotnej. Zrobiłam to!  Czekanie na ich odpowiedź trwała wieki. W teorii, tylko jeden dzień, ale w praktyce? STO LAT! Nie wiem, czy to mój strach przed kolejną porażką czy porażające w żyłach podekscytowanie. Zostało mi przygotowanie odpowiedniego outfitu na ten dzień i siedzenie tak cicho, jak tylko się da, by nie przynieść sobie zbędnego wstydu, jak jednak odeślą mnie z kwitkiem.

 

H A I L E Y ' s  D I A R Y 

Chapter VII, My stupid old ass car. (22 august, 2023, Los Santos, Hailey's car)

Z całego tego szczęścia, zapomniałam napisać jak cholernie dobrze poszła moja rozmowa z Joseph'em Montez. Tak, to właściciel wytwórni. Oprowadził mnie po całej siedzibie, od biur, które akurat średnio mnie interesowały, po serce całego budynku. To studio jest cholernie ogromne, wygląda jak... Jak w moich najskrytszych marzeniach. Brakuje tam tylko paru różowych akcentów i kilku roślin, by oddawało ciepło, ale projektował to mężczyzna, wybaczę. Jak się tam osiedlę, może zawita tam ogromna monstera w różowej doniczce. Zdecydowaliśmy, że podpiszemy umowę, kiedy uda mu się skontaktować z odpowiednimi osobami i spiszą wszystkie warunki na papierze. Ten dzień wypadł właśnie dziś. Byłoby zbyt idealnie - musiały nastąpić komplikacje. Przyjechałam z La Verne kilka godzin wcześniej do Santos, zaparkowałam swoje auto w jakimś shady miejscu, parking był zapełniony, a akurat chciałam zjeść mój ulubiony makaron w okolicach Vespucci. Dwadzieścia minut temu wróciłam z lunchu, wsiadłam w auto, odpalam, po stu metrach zatrzymało się i stoi. NIE DZIAŁA! Co mam zrobić? Mechanicy nie odbierają, obdzwoniłam chyba pięciu. Mój ojciec jest w delegacji. Zestresowałam się jeszcze osiem razy bardziej.

 

T H E  D A Y  A F T E R

Podpisałam oficjalnie umowę z Galaxy Records. Kamień z serca. Rozpoczeliśmy naszą współpracę dobrą butelką szampana i kilkoma drinkami. Mimo kilku niezręcznych sytuacji, wydaje mi się, że ja i Joseph jesteśmy w stanie stworzyć coś wielkiego. To wyjątkowo przemiły i ambitny facet. Mam nadzieję, że to właśnie z nim uda mi się wejść w świat Vinewood.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin