Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/kuzyn] Szczerbiec


Szczerbiec

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3441-szczerbiec/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Sergiey Barysznikov
Rodzaj kary: blokada
Powód nałożenia kary: postac skorumpowana bez zgody opiekunow
Członek ekipy nakładający karę: kuzyn
Wyjaśnienie sytuacji:

Hej! Po kilku miesiącach wracam z chęcią ponownego zagrania w LEA w związku z czym apeluje poniżej. Pozwoliłem sobie użyć tego samego tekstu, po tej przerwie i dość dogłębnym przemyśleniu całej sprawy stwierdzam że powinienem zachować się inaczej. Nie pozwolić na /kradnij na furze. Jednak nadal utrzymuje że nie grałem postaci skorumpowanej, nie otrzymałem żadnych korzyści ani nic takiego za granie z motorkami. Myślę że minął dość długi czas od nadanej mi kary i "odpokutowałem" swój błąd, pozwalając na /kradnij na furze w moim warsztacie. Człowiek całe życie uczy się na własnych błędach, a kim że jesteśmy aby tych błędów nie wybaczać? W związku z czym proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji oraz o pozwolenie mi do powrotu do grania w LEA.

Cała sytuacja jest dość skomplikowana jednak moim osobistym zdaniem totalnie normalna. Zacznij może od początku, aby nie kręcić się w kółko: otrzymałem black listę (od której również zamierzam apelować w ów apelacji) oraz blokadę postaci, z wyżej wymienionym powodem. Byłem zaskoczony ów karą, gdyż moim zdaniem nic złego nie zrobiłem. Dobra, do meritum: Cała sprawa wydarzyła się w nocy z 17.02.2023 na 18.02.2023. Prowadziłem projekt ic pod nazwą Route 68. Do ów stacji paliw, na serwis zajechały początkowo dwie postaci z lokalnego klubu mc - Jasper Reyes oraz Harvey Barnes. Rozgrywka IC prowadziła się miodnie itd. Po dłuższej chwili na stację zajechał Rob Gaile, prosząc o naprawę dymiącego się pojazdu, jeden z moich mechaników zajął się nią. W międzyczasie doszło do sprzeczki pomiędzy Panami z MC, a ów osobnikiem. Ostatecznie mężczyzna postanowił że nie będzie płacił, w międzyczasie na stacji pojawił się jego brat Juan Gaile. Rob wsiadł do pojazdu Juan'a i chciał jak najszybciej uciec z miejsca zdarzenia. Ja go przytrzymywałem wraz z Panami z MC. Tutaj popełniłem błąd odpowiedziałem Jasperowi na pytanie "Czy ma się tym zająć po swojemu?" że niech robi jak chce - Za co również przepraszam!. Nie powinienem był tego mówić, zgadzam się lecz emocje działały dość mocno, z perspektywy czasu, nie powiedziałbym tych słów po raz drugi. Jasper wraz z Harveyem wyciągneli w tym momencie uzi oraz colta, celując do waszmości Gailów, nie ukrywam że nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, schowałem się wraz ze swoim kumplem Tertulio Cotto do lakierni, aby nie widzieć na własne oczy (IC) po prostu tego, co tam zaszło. Była wymiana ciosów na pięści, ostatecznie obaj Gailowie wylądowali na BW, podobnie jak Jasper Reyes. Mężczyźni zebrali się i ostatecznie odjechali, zostawiając pojazd w warsztacie. Mi w teorii zostało zapłacone (chyba 500 dolarów), lecz postanowiliśmy wraz z Tertulio zapłacić po 5 tysięcy na "łeb" dla kolegów z MC - aby samemu też w razie "w" nie szukać kłopotów. Ja postanowiłem odegrać że myję podłogę z krwi, co ma odzwierciedlenie w logach. Następnie któryś z chłopaków z MC wpadł na pomysł że zabiorą ten pojazd pozostawiony do siebie nie dziuplę. Ja no nie miałem zbytnio jak się sprzeciwić, ostatecznie pojawiło się trzech uzbrojonych gości na mnie jednego. (Gdyż Tertulio vel @Rajan00 musiał już lecieć). Chłopaki zabrali furę i skończyła się akcja, ja odegrałem że zamykam serwis, zostawiłem otwartą samą stację i sam poszedłem w kimę. 

I teraz przejdźmy do zarzutów za jakie dostałem blokadę postaci:
B77F3A00-F7CA-49A4-B854-2958F822D9FB.jpg
Pobranie krwi - Jak już wyżej wspomniałem odegrałem że idę po mopa i myję podłogę, postanowiłem że obiekty krwi usunę skryptowo przez komendę /pobierz krew - EDIT 11.05.2023: Teraz bym tak nie postąpił.

Wyłamanie kraty - Takiej sytuacji nawet nie było, odegrałem że zamykam kraty, a nie je wyłamuję, czemu miałbym wyłamywać kraty w swoim własnym lokalu? - EDIT 11.05.2023: Myślę że to najzwyczajniejszy błąd przy interpretacji logów, każdemu zdarzają się błędy, tak jak ja popełniłem z błąd, tak samo popełnić mógł kuzyn przy nakreślaniu mi ów zdarzenia.

Pozwolenie na /kradnij - Z tym się zgodzę, okej pozwoliłem na /kradnij EDIT 11.05.2023: to był mój największy błąd, za którego bije się w pierś i mówię "Mea Culpa". Przepraszam! 

Aspekt grania korumpa: EDIT 11.05.2023: Tutaj nie mogę się zgodzić nadal, w poprzedniej apelacji zamieściłem definicję słów "korumpować" i "skorumpowany" - tutaj to pominę, bez sensu było to zagranie i mogło jedynie zdenerwować rozpatrywacza, za co również przepraszam. Działałem mocno w emocjach w ów chwili, teraz po prawie trzech miesiącach spokojniej do tego podchodzę i zwyczajnie przepraszam za moje szczeniackie zachowanie. Co do samego zarzutu, jak wspomniałem wcześniej nie przyjąłem ŻADNYCH korzyści ze swojej rozgrywki która to mogłaby mnie korumpować. 

Podsumowując:
Grałem typowego wiejskiego glinę, który to często przymykał oczy na jakieś drobne przekroczenie prędkości i temu podobne. Ba, nawet dostaliśmy odgórny przykaz aby nie karać niepotrzebnie ludności na Sandy, dawać jej się rozwijać. Faktem jest że dobrze żyłem z lokalnym MC, razem sobie nakręcaliśmy gierkę. Podobno nie możemy grać idealnych postaci, w związku z czym takiej nie grałem, nie grałem służbisty, który by to na Sandy po prostu nie znalazł miejsca, byłby tępiony za każdym razem. A grałem postać która w Sandy mieszka 10 lat. Faktem jest również to, że chciałem pisać do opiekunów o zgodę na grę korumpa, gdyż taka gra się wydawała mi ciekawa, jednak ostatecznie stwierdziłem że nie grałoby to raczej dobrze z moją postacią i zatrzymałem się na samych zamiarach.
EDIT 11.05.2023: Dodam jeszcze że cała sytuacja w mojej opinii nie powinna mieć miejsca - nie powinienem pozwolić jako Deputy poza służbą i właściciel lokalu, aby ktokolwiek dokonywał w nim przestępstwa. Za to również przepraszam!


Ewentualne screeny/świadkowie:

Screeny, podesłane mi przez kuzyna jako dowód na moją winę:

F157F837-712F-419B-971D-0E9F8E524958.png
038751CE-4FFB-4469-911C-F10C4C4D65DA.png
0F0D4393-73B8-48DD-A4BD-21F9B9F3ED21.png

Na świadków nie wzywam nikogo, nie ma sensu rozdrapywać zagojonej myślę rany. 

Podsumowując proszę o drugą szansę na granie na serwisie w LEA, chciałbym wrócić do tego jak i wrócić na swoją postać, zacząć coś nowego na niej. Przepraszam za całe zajście i za początkową wybuchowość jaką zawarłem w pierwszej apelacji. Teraz, po dogłębnym przemyśleniu sprawy, wiem co zrobiłem źle i co się nigdy w życiu nie powtórzy. Mam nadzieję że rozpatrywacz uwierzy mi w moją naprawdę dobrą wolę i chęć poprawy i da mi szansę powrócić do grona graczy LEA na tym serwisie.

Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia/wieczora!

Edytowane przez Szczerbiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynajac od kraty nie wyłamałeś jej - ok, ten zarzut możemy usunąć. Natomiast gliniarz który w twoim przypadku w takiej sytuacji w jakiej się znalazł zmywa krew z podłogi najzwyczajniej w świecie jest skorumpowany bo zaciera ślady i potencjalne dowody w sprawie przestępstwa, pozwolenie na /kradnij także jest korupcja i nie bronią cię tu formułki z Wikipedii bo nie da się opisać wszystkiego kilkoma zdaniami. Brudny gliniarz nie musi dostawać benefitów za naciąganie prawa by być brudnym, może robić to mniej lub bardziej świadomie albo w ramach /walki z systemem/. Nie mniej jednak zrobiłeś to, czy chcąc czy nie złamałeś regulamin. Blokada postaci to nie jest kara która zdejmuje się gdy ktoś ochłonie i przyzna się do winy, zdejmujemy ją gdy kara jest niesłusznie nadana co w tym przypadku nie występuje.

Spectre, Szczerbiec i kuzyn lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin