Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[05.12.23] [PODCAST] #001 miscreated. by Aisha season 2 | Następny album może być ostatnim rapera o pseudonimie memphis6 - Memphis Tavares o ostatnich wydarzeniach, nadchodzącym albumie, oraz nadchodzącej współpracy.


wink

Rekomendowane odpowiedzi

HCYyhir.png**Niespodziewanie 12 maja na kanale vTube Aishy, oraz większych serwisach streamingowych pojawił się pierwszy odcinek długo wyczekiwanego drugiego sezonu podcastu miscreated. by Aisha. Gościem pierwszego odcinka drugiego sezonu została topowa gwiazda branży muzycznej w Los Santos - Memphis Tavares. Raper odpowiedział na pytania dziewczyny dotyczące ostatnich wydarzeń w jego życiu, wytwórni, którą prowadzi jego żona Lexie Tavares, swojej rodzinie, współpracy z jakąś marką, która nadchodzi z ramienia rapera, lecz nie zdradził z kim. Czy ostatecznie o nadchodzącym albumie o nazwie FATHER OF FAMILY - raper ogłosił, że bardzo możliwe iż ten album będzie osatnim albumem wydanym przez rapera o ksywie memphis6.**

Skrót odcinka: Wywiad rozpoczął się o pytania o ostatnich wydarzeniach z życia rapera, Memphis opisał swój stan zdrowia, akcję związaną z jego “śmiercią”, którą ogłosiły media, odniósł się do stanu zdrowia swojej żony, która jakiś czas temu została postrzelona, oraz tym co spowodowało degradację jego stanu psychicznego - postrzelenie Baby Raya. Oznajmił, że jest bardzo szczęśliwy, że Ray’ radzi sobie dobrze, czuje się dobrze i wrócił do tworzenia muzyki. Później odniósł się dość krótko do odejść artystów z Generation A - “ludzie przychodzą i odchodzą”. Następnie temat skręcił w stronę rodziny Memphisa - raper jest bardzo rodzinną osobą, jest bardzo szczęśliwy z tego, że mógł zostać ojcem co jest dla niego największym osiągnięciem w życiu. Opisał tematykę albumu, bo ta też będzie dotyczyć rodziny - nadchodzący album rapera będzie o jego przeżyciach w ostatnim czasie, życiu rodzinnym, oraz jego karierze - na albumie na pewno znajdzie się feat z Baby Rayem, który jest już gotowy, oraz nieopublikowana wcześniej zwrotna Quentina Little - zmarłego rapera, który jest legendą lokalnego rynku muzycznego. Memphis nadal uważa, że jego album nie dorówna BABYPRINCE, ale będzie starał się dostarczyć jak najlepszy materiał dla fanów, aby Ci byli zadowoleni z jego pracy, a sam projekt może pojawić się oficjalnie jakoś do miesiąca. Odchodząc od tematu albumu raper został zapytany o nadchodzące występy - zdradził, że jego występ na MUDLANDS był dla niego ciężki i towarzyszył mu straszny stres, nadal musi odczekać trochę czasu, by być gotowym do powrotu na scenę. Nastepnie raper został zapytany o nadchodzące współpracę i zapowiedział projekt z jakąś marką, której ostatecznie nie zdradził - może być to powiązane ze zdjęciem, które jakiś czas temu pojawiło się na jego profilu na lifeinvaderze. Odniósł się też krótko do akcji HELP ORPHANAGE, której organizatorem jest już drugi rok, oraz do lokalnego rynku muzycznegio - wyróżnił tutaj rapera CHA$E, piosenkarkę Maxine Koci, oraz swojego DJ’a z którym współpracuje od początku kariery - jednak dodał, że to tylko luźne przykłady, a takich osób jest o wiele, wiele więcej. Na sam koniec raper odniósł się do pytania czy nie jest już zmęczony sceną - oznajmił, że następny album może być ostatnim albumem rapera o pseudonimie memphis6. Na dokmnięcie wszystkiego opowiedział trochę o swoich zmarłych znajomych min. Little, GBO Gino i możliwości straty kolejnej osoby z branży muzycznej. 

miscreated.png

Spoiler

AH: Hejka, z tej strony Aisha, a to pierwszy odcinek drugiego sezonu miscreated. by Aisha. W dzisiejszym odcinku moim gościem jest Memphis Tavares.

MT: Hej, Aisha.. Cholera, dawno nie udzielałem żadnych odpowiedzi na pytania..

AH: No też trochę zwlekaliśmy z tym wywiadem przez wiadome względy, kiedy ostatnio miałeś okazję udzielić takiego rzetelnego wywiadu ostatnio?

MT: Szczerze? Nie pamiętam, ale to było kilka miesięcy temu.. Na sto procent..

AH: Zacznijmy od konkretów - W twoim życiu w ostatnim okresie na pewno wydarzyło się dość sporo, zaczynając od uśmiercenia twojej osoby, ostatnich zawirowaniach związanych z Generation A, znikających albumów z portali streamingowych i przede wszystkim na pewno trwającej pracy nad Twoim albumem. W takim wypadku wypada tylko zapytać - jak się czujesz?

MT: Czuję się lepiej? Ostatnia sytuacja z postrzałem Lexie też podcięła mi skrzydła, więcej czasu spędzałem w szpitalu niż gdziekolwiek indziej - sama rozumiesz.

AH: No to jest w stu procentach zrozumiałe, bo jednak rodzina jest tutaj najważniejsza, dobrze słyszeć że u Ciebie już wszystko dobrze. Powiedz, jak czuje się Lexie po tym wszystkim?

MT: Jest lepiej, wyszła ze szpitala także jest okay - nie narzeka.

AH: Rozumiem, nie chcę tutaj aż tak wnikać w prywatne życie Lexie, więc będę bardziej pytala o Ciebie - zacznijmy od początku. Na start zdecydowanie warto zapytać - jak to się stało, że zostałeś uśmiercony, jak przebiegał twój pobyt w szpitalu?

MT: To trudna sprawa, Aisha.. Przez większość czasu przeżywałem wiele sytuacji w swoim życiu.. Postrzał Baby Raya całkowicie mnie rozjebał - rozumiesz.. Kilka godzin wcześniej grasz z nim na koncercie a później dowiadujesz się, że walczy w szpitalu. Większość swojego czasu wtedy przebywałem też przy nim w szpitalu, to była jedna z chujowszych chwil w moim życiu.. Dobrze, że jest z nim okay i dalej bawi się muzyką, to mnie najbardziej cieszy.

AH: No w tej sprawie to rozumiem Cię jak nikt inny, bo jak dobrze pamiętam to przed tamtym koncertem byłam jeszcze z nimi w trasie, nawet bawiłam się z nimi na scenie. Myślę, że nie tylko my, ale i większość fanów muzyki w Santos odechnęło gdy ten wrócił

MT: Yeah.. To był strasznie zły czas dla jego fanów i nas.. Wszyscy się modlili i trzymali kciuki za niego.

AH: Na szczęście udało mu się z tego wyjść i jest teraz z nami. Na pewno nie tylko sytuacje z Braylonem wpłyneły na Twoją psychikę, jest naprawde mega duzo czynników na to wpływających. Jesteś obecnie zadowolony z miejsca w którym jesteś psychicznie?

MT: Jest ze mną lepiej, ale nie jest to to, czego bym oczekiwał.. Chodzę do swojego psychologa, mam z nim kilka sesji tygodniowo i staram się wyjść na tym lepiej.

AH: Widziałam też, że mówisz o tym publicznie, co na pewno było dla Ciebie ciężkie z początku, to nie jest temat o którym mówimy chętnie. Ale nadal - bardzo dobrze, że o tym mówisz i to promujesz, ludzie na pewno na tym korzystają, bo każdy ma problemy

MT: Nie powinno się bagatelizować takich problemów, Aisha.. Są od tego specjaliści.

AH: Dobra - teraz ważne pytanie, jak skomentujesz ostatnie rozstania z topowymi artystami waszej wytwórni, wiesz - to logiczne, że jeśli pojawia się temat Ciebie to na usta nachodzi też Generation A. Jesteś częścią tego projektu, dlatego ciekawi mnie twoje zdanie na ten temat.

MT: Ludzie odchodzą i przychodzą - to normalne, Aisha.. Wszędzie tak jest, niestety.

AH: Nie boicie się, że historia może zatoczyć koło? Na pewno macie jakiś plan, aby wszystko utrzymać w ryzach, to akurat jest pewne - ale ja miałabym z tyłu głowy, że historia może się powtórzyć.

MT: Patrzymy dalej, ale nie myślimy o tym aktualnie.. Chcemy pomóc innym, a to co potem zrobią to jest dosłownie ich decyzja.

AH: Teraz przejdźmy w stronę innego tematu też zahaczającego o Generation A. Jak czujesz się jako jedna z głównych twarzy wytwórni, Twoja żona, Lexie jest CEO labelu, na pewno na tobie też spoczywa ciężar tego wszystkiego.

MT: Staram się pomóc Lexie z prowadzeniem tego.. Wiem jakie ciężkie jest prowadzenie wytwórni. Ona jest jednak CEO, ale staram się jej podsuwać pomysły i jak ja coś widzę..

AH: Nie jest to pewnie łatwe, ale dajecie sobie radę, prawda?

MT: Yeah.. Dasz wiarę, że ostatnio dowiedziałem się, że mam siostrę? Ja pierdole, Aisha.. Pojebane, poważnie.. No i ona nam też pomaga, jest mega doświadczona.

AH: Haha, na pewno w tym wszystkim pomaga Ci rodzinne ciepło i w sumie ostatnie wydarzenia prezentują, że jesteś bardzo rodzinną osobą. Powiedz, narodziny dziecka, obecność Lexie - wpłynęło to na Twoją twórczość?

MT: Bardzo.. Kiedy dowiedziałem się, że będę ojcem nie spałem kilka dni i płakałem ze szczęścia.. To jest takie cholerne uczucie poczucia bycia ojcem - rozumiesz.. Zawsze chciałem być ojcem i wychować dziecko jak należy.. Ja niestety nie miałem tej możliwości, aby mieć wsparcie swojego ojca.

AH: Nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego uczucia, ale po tym jak o nim opowiadasz to na pewno jest to największy sukces w Twoim życiu. Coś czego nigdy nie przyniesie Ci sława, czy kariera.

MT: Dokładnie.. Bycie ojcem jest czymś więcej - mówię to na swoim przykładzie.

AH: Na pierwotnym koncepcie okładki twojego nadchodzącego krążka było widać Lexie oraz Twoje dziecko, ogólnie w koncepcji wizualnej albumu prezentujesz swoją rodzinę - powiedz mi, możemy się spodziewać rzeczy skierowanych do nich na samym krążku?

MT: Yeah.. To będzie album rodzinny zatytułowany FATHER OF FAMILY.. Chce w nim poruszyć po prostu to co mnie otacza lub otaczało przez cały okres mojego miłosnego życia i kariery.

AH: A czego dokładniej możemy od niego oczekiwać. A przede wszystkim - jakiego Memphisa, featuringów. Wiemy już, że będzie rodzinnie, storytellingowo - co więcej?

MT: Bardziej spokojnego? Co do featuringów, nie mam ich jeszcze ułożonych.. Na sto procent jednym z nich będzie Baby Ray.. Mamy jeden z hitów skończony, tylko nie ujrzał jeszcze światła dziennego i chyba zachowam go do samej premiery albumu.. Uważam, że to jeden z lepszych numerów na tym albumie a głos Baby Ray idealnie wkomponuje się w to. I uraczy słuchaczów miłym i ciekawym brzmieniem, czyli tak zwanego klasyku od Braylona.

AH: Chyba wiem o czym mówisz, haha. Jak dobrze pamiętam to nawet byłam z wami w studio podczas nagrywek

MT: Mam też jedną nieopublikowaną zwrotkę od Little.. Zobaczymy czy uda mi się coś z tego wyciągnąć.. Ale będę starał się ze wszystkich sił, aby jego pośmiertny featuring był na mojej płycie i ujrzał światło dzienne.

AH: Czyli nie tylko rodzinnie, ale też i sentymentalnie - rozumiem

MT: Dokładnie..

AH: Jest to na pewno ambitny i bardzo duży projekt, czekało ciebie wiele przeciwności losu w okresie pracy nad nim, to na pewno - wpłynie to jakoś na efekt końcowy?

MT: Dam z siebie milion procent, aby ten album był jednym z lepszych - ale albumu nagrodzonego na Celebrity Awards to nie przegoni...

AH: Mówisz o BABYPRINCE, tak?

MT: Yeah..

AH: Ciężko będzie to przebić - to fakt, wiesz ja też myślę, że Ty w swojej karierze masz tyle osiągnięć, że zdobywanie statuetek na siłę nie jest aż tak ważne. Możesz robić to co lubisz, bawić się muzyką i co najważniejsze przekazać coś młodemu pokoleniu

MT: Swoje początki uważałem, za zabawę.. Nie wiedziałem, że to pójdzie tak mocno do góry...

AH: Teraz to Twój sukces, to najbardziej się liczy. Idźmy dalej. Będę teraz wnikliwa - kiedy możemy usłyszeć album? Rzucisz datą? Bo na pewno nie jestem jedyną osobą, która go wyczekuje. 

MT: Uh.. Szczerze, to nie wiem.. Celowałbym, że do miesiąca?

AH: Jeśli jestesmy już w temacie twoich ruchów - planujesz na najbliższy okres jakąś współpracę, nie mówię tutaj o featuringu, a o jakimś brandzie? Wiesz, ostatni raz kiedy z kimś współpracowałeś to chyba było Grotti? Rozumiem, że tego możesz nie potrzebować, ale brandy z pewnością próbują nawiązać z Tobą współpracę.

MT: Mam nawiązaną współprace.. Zostanie ona zaprezentowana za jakiś czas - więcej nie zdradzam, to ma być taka wiesz.. Eksplozja..

AH: Czyli zdjęcie, które ostatnio pojawiło się na Twoim Li jest z tym związane, tak?

MT: Może tak? Może i nie? Za dużo pytań, Aisha.. **zaśmiał się**

AH: Haha, wiesz - od tego jest wywiad, fani na pewno chcą wiedzieć czego się spodziewać.
 A teraz pytanie, ale trochę inne, bo z czystej ciekawości - o co chodziło ze zniknięciem twojego albumu ze streamingów, tego poprzedniego oczywiście. Co było powodem, dlaczego tak się stało?

MT: Szczerze? Sam nie wiem.. Dostałem DM wtedy od Lexie, że mój album zniknął z platform streamingowych bez powodu.. Po walce jednak wrócił on, nie wiem dlaczego został ukryty.

AH: Ostatnio wystąpiłeś na MUDLANDS jako headliner - czy możemy spodziewać się Twoich występów solowych, czy chociażby uczestnictwa na festiwalach poza naszym stanem? Jesteś rozpoznawalny nie tylko w Santos, więc nie zdziwiłabym się, że dostajesz masę ofert.

MT: Fakt, dostaje.. Ale nie czuję się teraz na takich siłach - aby móc iść wystąpić gdziekolwiek.. Potrzebowałem na MUDLANDS się przełamać - pomogła mi w tym Lexie i nie ukrywając CHASE który wystąpił tam ze mną.. Ale na kolejne koncerty muszę się przygotować, wyczyścić się - sama rozumiesz.

AH: Dobra przejdźmy dalej, HELP ORPHANAGE, oczywiście chcę ci pogratulować, bo warto jest pomagać. Skąd w Twojej głowie pojawił się pomysł na powrót akcji? Słyszałam głosy, że to w pewnym sensie jest dobry pomysł na promocję projektu, ale patrząc na to że to akcja charytatywna, a ty na scenie nie jesteś krótko to na pewno nie siedziało to w Twojej głowie podczas organizacji.

MT: Wiesz co? To totalnie spontaniczny pomysł, nie wiem skąd się pojawił. Stwierdziłem, że nagram coś w studio i to wrzucę i zapoczątkuje taką akcje.. Przyjęła się dobrze, to mnie cieszy.

AH: Planujesz wracać z akcją mniej więcej co roku?

MT: Wiesz co? Chce to HELP ORPHANAGE fajnie podsumować, może się to uda.. Wymieniłem kilka informacji z jedną osobą - nie będę tego zdradzał, ale może być to coś ciekawego.

AH: Ogólnie też ciekawi mnie twoje spojrzenie na obecną scenę, kto Twoim zdaniem jest obecnie najbardziej rozwojowym artystą, w kogo byś inwestował swoje pieniądze, gdyby była taka opcja na giełdzie. Wiesz, możesz wymienić tutaj więcej niż jedną osobę i co najważniejsze - fajnie by było jakbyś wymienił osobę, która obecnie jest na scene dłużej i jakiegoś newcomera.

MT: Uhh.. Mogę ich wymienić kilku?

AH: Pewnie

MT: Uhh.. Na pewno CHASE - podoba mi się jego muzyka i to bardzo.. Maxine Koci - to też jedna z lepszych w cudzysłowie debiutantek.. Przesłuchałem ostatnio numer Baby Ray i jej, bardzo mi się podobał. Ymm.. W mojego prywatnego DJA i producenta, Payrolla - jeden z lepszych ludzi z którymi aktualnie współpracuje.. Jest ich pewnie więcej, ale nie chce wymieniać wszystkich..

AH: No tego też nie oczekuję. Patrząc na to, że jesteś weteranem i praca w taki sposób też potrafi męczyć - nie jesteś już zmęczony sceną, nie chcesz zrobić sobie dłuższej przerwy, zająć się bardziej rodziną? Czy uważasz, że jest jeszcze na to sporo czasu i na spokojnie będziesz w stanie zrobić sobie wakacje w późniejszym okresie.

MT: Myślę, że ostatni album zakończy życie muzyczne Memphisa szóstego..

AH: Ciekawe, czyli ten album, który nadchodzi będzie tym ostatnim?

MT: Całkiem jest to możliwe..

AH: Na sam koniec wrócimy jeszcze do cięższych tematów - powiedz, na pewno odczuwasz stratę zmarłych kumpl - wiesz, Quentin Little, GBO Gino, oraz inne osoby, które straciliśmy w ostatnim okresie, sama wizja tego, że coraz więcej osób ze sceny możemy stracić jest dość załamująca. Na pewno to też oddziałuje na Twoją psychikę, i przez to pewnie też znalazłeś się w szpitalu. Nie obawiasz się, że stracimy jeszcze kogoś? Bo kumpli z pewnością wspominasz.

MT: Świat jest niesprawiedliwy i zawsze to sobie powtarzam.. Dużo raperów skończyło swoje życie, nie da się tego przewidzieć.. Za jakiś czas mogę być to ja, później kto inny.. Staram się zawsze uhonorować takie osoby.. Mam wydziarane podobizny Little i GBO GINO na swoim brzuchu, to takie.. Upamiętnienie ich osób, bo dużo dla mnie zrobiły.

AH: Na pewno nie tylko Ty ich wspominasz, a nawet Braylon nie raz nawiązuje do Little

MT: Little był czymś więcej niż raperem.. Mimo naszego konfliktu przez jedną osobę dalej nie potrafię pogodzić się z jego śmiercią.. Wspieram jego rodzinę, odwiedzam jego grób.. Dbam o to jak o swoje, rozumiesz.

AH: Rozumiem.. To tak właściwie byłoby na tyle z dzisiejszego wywiadu - Dzięki Memphis za poświęcony czas i rozmowę.

MT: Dzięki również, Aisha.. Było miło pogadać.

AH: To koniec pierwszego odcinka nowego sezonu, widzimy się następnym razem!

**Tym akcentem zakończył się pierwszy odcinek drugiego sezonu podcastu influencerki**

Dane do wyceny:

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley
Numer konta postaci: 5924677773

 

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin