Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/wuuu] Staris


Staris600

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/20308-yvngstaris/
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Multikonta
Członek ekipy nakładający karę: @wuuu
Wyjaśnienie sytuacji: Około rok temu grałem na vibe pod nazwą Staris również Reyz. Po jakimś okresie czasu przestałem grać na serwerze. Jakiś czas temu postanowiłem że powrócę do rozgrywki na Klimacie, kupiłem nowego PC pobrałem altV i postanowiłem zalogować się na stare konta, niestety wszystkie moje kombinacje były błędne a maile na których były zarejestrowane konta nie pamiętam. Również nie miałem jak przejść weryfikacji AUTH, ponieważ po ponownym pobraniu tej aplikacji nie było tam żadnych kodów do logowania. Jeśli macie taką możliwość to możecie sprawdzić ile razy próbowałem się zalogować na tamte konta jak i również możecie sprawdzić moją ostatnią aktywność na danych kontach. Przepraszam za mój błąd i nienapisanie maila do vibe. Historia była identyczna z kontem Reyz. Wtedy byłem lekkomyślny i  przy rejestracji pierwszego konta dałem losowego maila, kiedy zapomniałem maila do pierwszego konta postanowiłem stworzyć nowe forum również z tak samo głupim mailem, możecie sprawdzić nawet nazwy tych maily zapewne są bezsensowne. Jak widzicie po moim profilu bardzo się związałem z serwerem, staram się nie łamać regulaminu ani nie działać na szkodę serwera. Bardzo mi zależy na grze na waszym serwerze i jeszcze raz przepraszam za mój błąd, Chciałbym poprosić o danie mi szansy. Jeśli ban zostanie mi zdjęty to chciałbym prosić o usunięcie tamtych forum Pozdro.

Edytowane przez YvngStaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin