Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/wuuu] Flacko Loco


Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4650-flacko-loco/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Wszystkie
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
Multikonto, wyjaśnij nam to w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: @wuuu
Wyjaśnienie sytuacji: Witam ponownie w kolejnej apelacji. Otrzymałem bana za mniemane Multikonto, które niby posiadam na swoim imieniu ale naturalnie jestem przyprowadzić dowód że to nie jest konto moje, a mojego znajomego, który był u mnie dwa/miesiąc temu na kilka dni po posiadówce i zalogował się prawdopodobnie na swoje konto jakim jest @AQUAMEN i pograł kilkadziesiąt minut na serwerze, po czym zwinął po tym, gdzie powiedział mi że raczej nie będzie już w RP grał bo to go zwyczajnie nudzi, a zjadł zęby na tym gdy był młodszy. Naturalnie teraz ktoś się zapyta... Ale ej? Czemu nie napisałeś czegoś o współdzieleniu IP, gdy był u ciebie? No i tutaj zamierzam odpowiedzieć... Ostatnim razem był u mnie dwa/miesiąc temu, gdy ostatni raz się zalogował na serwer, a po tym już nie było sensu nawet wysyłać samej wiadomości o tym że ktoś pod moim IP gra, a zwyczajnie nie będzie grał już prawdopodobnie wcale. Jeżeli jest z tym problem że nie napisałem, a konto śmierdzi moją własnością to już dawno posiadałbym tam jakiekolwiek kary przez całą moją karierę RP na tym serwerze, a także już wcześniej zostałbym wychwycony nawet za próbę wymiany itemami w grze czy też pieniędzmi. Żadne z kont nie miały do siebie dostępu ani też nie mieliśmy ze sobą żadnej styczności w sposób przeciwny regulaminowo. Dla administracji daje wolne pole do popisu bo mogą tamte konto usunąć, a sam znajomy nie napisze nic, gdyż jak pisałem wyżej nie ma czasu na grę + nie ma chęci już w dalszej przyszłości grać. Jeżeli będzie chciał wrócić i pograć to zrobi konto, a jak będzie miał większe chęci i będzie mu się chciało grać w RP w luźnym gronie to jak naturalnie będzie u mnie co jakiś czas grał to napiszę coś o tym na współdzieleniu IP. No to tak... Na tym kończę, dobrego dnia/nocy i czytania tego.
Pozdrawiam serdecznie.
Ewentualne screeny/świadkowie: Dowody jeżeli będą potrzebne że mój znajomy nie chce grać na serwerze to podeślę, gdy tylko zostanę o tym uświadomiony przez Discorda, a do tego czasu nie pozostawiam na to żadnych dowodów bo są zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

właśnie w tym celu powinieneś napisać o współdzielenie by uniknąć takiej sytuacji, poza tym takie tłumaczenia padają często i coś nie chce mi się wierzyć że Twój kolega zjadł zęby na tym gdy był młodszy jak po 7h gry otrzymał karę (xD). Akceptuje apelacje, kolejne MK będą karane permabanem.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin