Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Kuzyn]


Sizenox

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/16944-szmirf_/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Travis Porter
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)Ban 
Powód nałożenia kary:MK
Członek ekipy nakładający karę: @kuzyn
Wyjaśnienie sytuacji:Cześć, Wiem, że zostałem zbanowany za posiadanie multikonta, ale chciałbym prosić o usunięcie bana. Chcę przeprosić za moje zachowanie i zapewnić, że już więcej nie będę łamał regulaminu serwera. Rozumiem, że multikonta są surowo zabronione, ale proszę o wyrozumiałość i drugą szansę. Bardzo mi zależy na powrocie na serwer, gdzie mam wielu przyjaciół i spędzam czas na rozwijaniu mojej postaci. Mam nadzieję, że możemy rozwiązać tę kwestię i ponownie zacząć grać razem

Edit: zapomniałem napisać konta które mam - Serven szmirf_, Szmirf, Szmirff, Szmirfszef

kolejny edit:  wrzucam, podanie jeszcze raz, więc tak przez to ze Toyer nie zrobił Backup mam znowu bana, jak można zobaczyć na profilu moim specter zakecptował podanie więc powno być kara zdjęta, stare konta są zablokowane

Edytowane przez Szmirf_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin