Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[07.12] Echo - We are moving forward (ft. 666Fiend)


xDDD

Rekomendowane odpowiedzi

**siódmego grudnia w okolicach południa na kanał 666 mafia wleciał track Echo z gościnnym udziałem 666Fienda. Utwór jest  dobry jakościowo, został zapowiedziany na social mediach autora jak i na kanale fanowskim kolektywu. W opisie pod filmem widnieje dokładna data, w której raper wyda swoje pierwsze EP "Ghetto brought up me" która przypada na 12 grudnia. Raper oznajmia, że wraz z wydaniem EP kończy się w jego życiu pewien rozdział. 

 

**po chwili na Geniusie pojawił się tekst utworu z adnotacjami

Spoiler

(Echo)
Boli mnie dawanie lekcji wszystkim MC

jestem numerem jeden młody Echo Getto Playboy rozjebał grę

Ja robię swoje, stawiam kroki

ty robiąc kroki słyszysz gwizd <- Raper nawiązuje do Travelingu w koszykówce.

lista moich rymów to ocean, ja pływam w nim

co za czasy, dalej skuwają mnie <- Mimo, że raper odbił od życia "ulicznego" dalej ma częste konfrontacje z departamentem.

przy pasku wciąż dziewiątka, mimo, że odbiłem

nowe życie, nowe dziwki czujesz mnie?

Tylko Echo taki sam, on już nie zmieni się

 

 

(Fiend)

666 mafia jest w tej grze

Gangster daje wywiad weazel news <- nawiązanie do G$M, z którymi WN przeprowadziło wywiad.

Niedługo moja epka dziwka znów wybije się

Później rapują o morderstwie co to jest?

Torba forsy znów odwiedzam sklep

Masz na sobie kevlar ale ja zabiję Cię

Na stoliku biało ale to nie śnieg <- Raper nawiązuje do snapa z domówki, na której trójka rasowo białych kobiet tańczyła na stoliku.

Suki twerkują bo to raper fiend

Nie zapomnij dziwko o 666

Spoiler




Imię i nazwisko postaci:Martin Ruiz

Przynależność (np. do wytwórni muzycznej):-

Numer konta postaci/wytwórni (w zależności od tego jak się rozliczacie według kontraktu):1357276685

Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz):-

Numer konta menadżera:-

Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera):-

Link do profilu postaci: 

 

Edytowane przez Boryseu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin