Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

tatuaże nazistowskie


charon

Rekomendowane odpowiedzi

Może na zagranicznych serwerach by się sprawdziło, tutaj powątpiewam. Choć mody same w sobie ładnie wykonane 

Edytowane przez amnilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super sprawa chętnie bym takie coś zobaczył na serwerze. Do klimatów PEN1 czy w ogóle jakiejkolwiek białej supremacji nadawałyby się idealnie, ale z tego co wiem takie symbole które wprost symbolizują nazizm jak swastyka raczej nie przejdą na serwerze po ostatniej mojej rozmowie z zarządem na ten temat. Nie ma natomiast większego problemu z innymi symbolami jak koniczyna, liczba 88, krzyż celtycki i tak dalej, chodzi stricte o swastykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MarceI napisał:

A gdzie jest COVID-19 i wojna na Ukrainie (która również jest katastrofalną tragedią światową)? Skoro tego nie ma, to nazizmu również nie będzie.

Ale nazizm jest i były nawet duże i aktywne organizacje które swoją grą go propagowały bo były organizacjami neonazistowskimi. Nie wciskajmy poprawności politycznej nawet do gry od strony OOC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sidneyo napisał:

Dla mnie super sprawa chętnie bym takie coś zobaczył na serwerze. Do klimatów PEN1 czy w ogóle jakiejkolwiek białej supremacji nadawałyby się idealnie, ale z tego co wiem takie symbole które wprost symbolizują nazizm jak swastyka raczej nie przejdą na serwerze po ostatniej mojej rozmowie z zarządem na ten temat. Nie ma natomiast większego problemu z innymi symbolami jak koniczyna, liczba 88, krzyż celtycki i tak dalej, chodzi stricte o swastykę. 

no ale to jest odgrywanie roli, czy aktorów grających w filmach nazistów tez powinni zamknąć za propagowanie nazizmu?

mati. lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2023 o 16:18, MarceI napisał:

A gdzie jest COVID-19 i wojna na Ukrainie (która również jest katastrofalną tragedią światową)? Skoro tego nie ma, to nazizmu również nie będzie.

a kim ty wlasciwie jestes zeby decydowac co bedzie a czego nie bedzie na serwerze xD

 

do wgrania, na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej - nie widzę zupełnie przeszkód, aby wrzucić to na serwer w formie bez swastyk z zachowaniem innych insygniów nazistowskich. Jeśli chodzi o wrzucenie tego w oryginalnej formie wraz ze swastykami to musiałbym jeszcze raz sprawę przegadać z zarządem chociaż jak kiedyś o to pytałem to odpowiedź była taka, że swastyki nie mogą się znaleźć na serwerze. Musimy jako gracze też zrozumieć wolę chłopaków z zarządu bo to jednak ich projekt i oni tutaj ustalają zasady. Mogę dopytać jeszcze raz o ich statement w tej sprawie i dać wam tutaj odpowiedź, ale od razu uprzedzam że nie nastawiałbym się na to, że w swastyki wejdą. Co innego przerobienie nawet tych tatuaży na takie bez swastyk, myślę że z tym nie byłoby zupełnie żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin