Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[25/05][GEN-A] Mikaila Lozano - Fake Love (Official Visualizer) prod. FHY + Deadly Storm LP Pre-order with guitar picks!


Mith

Rekomendowane odpowiedzi

2.png.3cd515c2ea0ad382dd180e42c868c081.png

**Na portalach streamingowych oraz serwisie v-Tube niespodziewanie pojawiła się nowa twórczość muzyczna Mikaili Lozano pod tytułem Fake Love. Jest to kolejny utwór, który zagości w nadchodzącej płycie dziewczyny Deadly Storm. Dodatkowo wraz z utworem pojawiła się informacja wraz linkiem, który kieruje do strony, gdzie, można zamówić pre-order albumu. Osoby, które złożą zamówienie przed premierą, otrzymają nie tylko album z autografem Mikaili Lozano, ale również komplet kostek gitarowych, stworzonych specjalnie pod LP Deadly Storm. Na stronie widnieje informacja, że kostki będą również dostępne po premierze, aczkolwiek wtedy album zawierać już będzie jedną sztukę. Widnieje informacja również o tym, że kolor kostki nie będzie loterią, każda sztuka albumu będzie miała okrągłą naklejkę w kolorze, która będzie określać jaka kostka znajduję się w środku. Na chwilę obecną nie jest podana informacja czy jest ograniczona liczba zamówień w pre-orderze.**

preorder.png

kostki-tlo-1.png

kostki-tlo-2.png

 

**Tekst piosenki Fake Love skierowany jest do osób, będących w toksycznym związku. Mikaila wciela się w osobę, która chcę zakończyć ten trudny epizod w życiu. Zwrotki utworu przedstawiają osobę, że jest pewna tej decyzji i jest gotowa ją podjąć, natomiast refren przedstawia drugą stronę medalu, czyli myśli o tym, że może warto dać tą kolejną szansę, licząc na to, że toksyczny partner zmieni się i będzie lepiej. Utwór ma za zadanie przekazać to, że dokonanie takiego wyboru nie jest wcale prostą sprawą jak może się wydawać wielu osobom oraz ma za zadanie przedstawić to, że takie związki są dużym problemem w społeczności.**

 

 

 

Screenshot_16.png.13641acff0098d6a19c69a82149bac44.png.a46b9c39d81583d1d968ddaac23950b4.png.bec8fdad60fc61f72a2132572e6f0492.png

Spoiler

[Verse 1]
Znaczę coś, kiedy chcesz coś ode mnie
Nagle potrafisz używać czułych słów
Nie rób ze mnie idiotki, nie baw się mną
Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę

[Verse 2]
Od początku czułam, że to fałszywa miłość
Byłam zbyt oślepiona tobą by tego nie dostrzec
Nie chcę dalej tonąć w tym toksycznym źródle
Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę

[Chorus]
Wciąż liczę na to, że się zmienisz (Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę)
Wierzę że, wróci nasza dawna miłość (Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę)
Z każdą chwilą uświadamiam, że to fałszywe uczucie, cholernie mnie to frustruje
Mimo to brnę dalej w tą naiwność
Wciąż liczę na to, że się zmienisz (Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę)

[Verse 3]
Dłużej tego nie zniosę, mówię dość!
Nie jestem naiwną idiotką, za którą mnie masz
Nie będziesz mnie już dłużej manipulować swoim urokiem
Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę

[Verse 4]
Odchodzę od Ciebie, nie zatrzymuj mnie (Nie odchodź!)
Nie kupisz mnie już kolejnymi obietnicami
Przestałam w końcu wierzyć w to, że się zmienisz
Nienawidzę tego
Tak! Nienawidzę Ciebie za wszystko

[Chorus]
Wciąż liczę na to, że się zmienisz (Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę)
Wierzę że, wróci nasza dawna miłość (Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę)
Z każdą chwilą uświadamiam, że to fałszywe uczucie, cholernie mnie to frustruje
Mimo to brnę dalej w tą naiwność
Wciąż liczę na to, że się zmienisz (Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę)

[Instrumental Break]

[Chorus]
(Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę)
Wciąż liczę na to, że się zmienisz (Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę)
Wierzę że, wróci nasza dawna miłość (Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę)
Z każdą chwilą uświadamiam, że to fałszywe uczucie, cholernie mnie to frustruje
Mimo to brnę dalej w tą naiwność
Wciąż liczę na to, że się zmienisz (Nienawidzę tego, cholernie tego nienawidzę)

 

PROMOCJA I WYDATKI:

Spoiler

Premiera Deadly Storm oraz Killer - oba utwory od początku kręcą się wokół albumu. Dużo linków jest tam...:

PROMOCJE KILLER

PROMOCJE DEADLY STORM

  • Nagranie i zmontowanie visualizera - 4.000$
  • Wynajem pojazdu - 3.000$
  • Wynagrodzenie dla basisty i perkusisty - 6.000$
  • Zamówienie kostek gitarowych do pre-orderu - 7.000$

Screenshot_8.png.fa92ba92bebc0e46ce8b86c3b16f26ca.pngScreenshot_9.png.e2ca1335b75a7c0205e84f0b5d0b4b06.pngScreenshot_10.png.1a4f8241f402f3ee89f8bc75aaa0199b.pngScreenshot_11.png.e320613dabd3d9d446d982c1bc21b303.png

AKCJE RP:

Spoiler

wyjmę czat z logów to będzie

INFORMACJE DLA OPIEKUNÓW:

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Mikaila Lozano
Numer konta postaci: 7831202268
Przynależność: GENERATION A
Numer konta grupy: 9814272257
Artysta - 90%; Wytwórnia - 10%
Imię i nazwisko managera: N/A
Numer konta managera: N/A

 

Edytowane przez Mith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin