Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Public Enemy Number 1


The White Car

Rekomendowane odpowiedzi

 

image.jpeg.44a1a5cfd4ea27e9780a7fac215c76d6.jpegName: Roy Gatto
Nickname: WRECKER             
Age: 22 y/o
Gang Affiliation: Long Beach Hardcore

Skinhead z Long Beach, dokładniej Alamitos Beach - doudekowana naprana chemią głowa, która robi bułę dla LBHC po tym jak wykonał robotę dla tamtejszego keyholdera podczas większych spięć z Rollin' 20's Long Beach CripsAsian Boyz Crips. Wciągnięty naturalnym pędem w gangowe pędzące koło olał St. Anthony High School i zaczął inwestować swoje intelektualne i fizyczne atuty w robienie mamony dla białej siły wykorzystując język przemocy i metalowych argumentów, aby nie dać się wyeliminować mieszańcom i innym  kolorowym freakom na ulicy podczas świętej rasowej wojny. Szuka większej kasy próbując wskoczyć pod parasol Public Enemy.

Hazardzista, przećpana nazistowska bania - chętnie wchodzi w dyskusje te na pięści i te słowne jeśli wymaga tego sytuacja tłukąc w ludzi ideologiczne przesłania. Szybko się nakręca w słowotoku gloryfikacji podkreślając, że jego opactwem jest sam szatan dumnie nosząc satanistyczną symbolikę na swoim ciele. Ksywę Wrecker przytulił po tym jak sprał kluczem do kół młodego chłopaka, który był w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie narażając mu się jedynie kolorem skóry.

'Roy Gatto: Byłem naćpany, ale wiesz co oficerze? Nie żałuję tego. Micha mi się cieszyła jak ta mała ciota zalała się krwią i krzyczała, żebym go zostawił. Czucie tego jak trzaskały mu kości policzkowe to był ten moment w którym poczułem dłoń szatana na swoim ramieniu Sir. A Ty, masz rodzinę oficer? Co byś zrobił dla nich w kluczowym momencie, aby zadbać o ich bezpieczeństwo..(..)'

Nomad, doozan, Marko. i 18 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin