Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA&Forum/Spectre] KUBV


MarceI

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/158-kubv/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Konto
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban w grze, moderacja postów na forum
Powód nałożenia kary: Prowokacje
Członek ekipy nakładający karę: Spectre
Wyjaśnienie sytuacji: Apeluję po niespełna dwóch miesiącach od nałożenia kary. Docelowo ban miał być do 30 maja br., ale został przedłużony, również z moderacją postów na forum. Uważam, że jak na takie przewinienie, to i tak surowe kary, mając na uwadze moją historię kar na klimaciku, która nie jest duża. Po czasie, który docelowo miałem spędzić na urlopie, wyciągnąłem wnioski i nie zamierzam odpowiadać w przyszłości na prowokacje ze strony kogokolwiek. Jednocześnie jeśli ktoś będzie mnie obrażał, sprawę zgłoszę Wam dalej, tak jak sugerowaliście mi wielokrotnie w rozmowach prywatnych. Nie jestem typem gracza, który łamie regulamin notorycznie i powinien być eliminowany ze środowiska gry, stąd apeluję o zdjęcie bana albo jego skrócenie. Karę blokady na forum do 6 czerwca odczekałem i apeluję od moderacji postów, bo nie zdarza mi się łamać regulaminu forum i sądzę, że taka kontrola aż do października nie jest konieczna. Jeśli się mylę, a jakieś zachowania w przyszłości będą budziły wątpliwości, możecie karę przedłużyć albo wybrać inny sposób wyciągnięcia konsekwencji. Tym bardziej, że już i tak mam sporo punktów, więc każde kolejne skutecznie odetną mnie od forum.

Nie ukrywam, że po cofce serwera jest wiele kwestii, które również chciałbym wyjaśnić w ticketach, a nie jest mi to dane przez bana, więc to też skłoniło mnie do napisania tej apelacji. Ewentualnie jeśli będziecie mieli inne propozycje co do zamiany kary, to jestem otwarty na propozycje.

Ewentualne screeny/świadkowie: nie dotyczy.

Edytowane przez MarceI
aikon i RedTiger lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin